Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
et 20 8,5 i 225 opona--> będzie tarcie jak na tartaku:decayed:
palll lakier dzidzidziwko i płacz :decayed:

:nabijasie:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Przejechałem chyba 3 km, tarło jak poyebane :decayed:

Dzisiejsze drobne zakupy:

20120827131643kopiowani.jpg

A oprócz tego...

2557379296.jpg

2545252659.jpg

2534865438.jpg

Znowu rozbierać ten przód :doh:

Opublikowano
  • Autor

Dodana do koszyka... Kwota rośnie w zastraszającym tempie :decayed:

Opublikowano

Ale przynajmniej za przesyłkę raz zapłacisz:naughty: jak się spisuje aplikator do opon? bo megs szybko się kończy i trochę szkoda na niego siana

Opublikowano
  • Autor
Ale przynajmniej za przesyłkę raz zapłacisz:naughty: jak się spisuje aplikator do opon? bo megs szybko się kończy i trochę szkoda na niego siana

To mój drugi aplikator z Monster Shine, spisuje się dobrze, za dużo z nim się nie wymyśli:wink: I tak najtaniej wychodzi kupić gąbki do zmywania naczyń i po 4 kołach wyrzucić:wink:

Opublikowano

dokładnie ja też używam gąbek do naczyń dlatego pytam czy warto zainwestować parę groszy więcej na ten aplikator:wink:

Opublikowano
  • Autor
dokładnie ja też używam gąbek do naczyń dlatego pytam czy warto zainwestować parę groszy więcej na ten aplikator:wink:

Te 6zł można zainwestować, warte tej kasy:wink: Megs to przesada :wink:

---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ----------

Szkoda rozbierać... ale trzeba :thumbdown:

dsc0481kopiowanie.jpg

No to jedziemy...

dsc0482kopiowanie.jpg

dsc0483kopiowanie.jpg

dsc0484kopiowanie.jpg

dsc0485kopiowaniev.jpg

dsc0486kopiowanie.jpg

dsc0488kopiowaniek.jpg

dsc0489kopiowanie.jpg

dsc0491kopiowanied.jpg

dsc0492kopiowanie.jpg

dsc0493kopiowanie.jpg

Jutro mycie, czyszczenie, mycie czyszczenie....

W środę montaż nowego wentylatora i składanie :wink:

Opublikowano

Freak :grin:

Opublikowano

Przypomina trochę eksponat z muzeum:wink::naughty:

tzn widac, ze za duzo nim nie jezdzisz.

Opublikowano
  • Autor
Przypomina trochę eksponat z muzeum:wink::naughty:

tzn widac, ze za duzo nim nie jezdzisz.

No mniej więcej 6 tyś km rocznie:wink: Na codzień mam co innego...

Chciałbym żeby miało jak najwięcej wspólnego z eksponatem :wink:

Opublikowano

a po co zdejmowałeś cały pas? żeby umyć?

Opublikowano
  • Autor
a po co zdejmowałeś cały pas? żeby umyć?

Elektyczny wentylator się zyebał...

Opublikowano
a po co zdejmowałeś cały pas? żeby umyć?

Elektyczny wentylator się zyebał...

Da się wymienić bez zdejmowania przodu bez zbędnego wysiłku :wink:

Esss rwie suty :banan:

Opublikowano

założę się że Gracjan w białych rękawiczkach rozbierał ten przód :wink:

Opublikowano

W białych to będzie składać:naughty:

Opublikowano

i do elektrycznego zdjąłeś cały przód :shock3:

Opublikowano
i do elektrycznego zdjąłeś cały przód :shock3:

musial miec jakis pretekst zeby wydobyc te drobinki kurzu pomiedzy chlodnicami... :grin:

Opublikowano

Tez wymienialem i trzeba bylo sciagac caly pas przedni.

Opublikowano
  • Autor
a po co zdejmowałeś cały pas? żeby umyć?

Elektyczny wentylator się zyebał...

Da się wymienić bez zdejmowania przodu bez zbędnego wysiłku :wink:

Esss rwie suty :banan:

Niestety, ale to nie diesel i tu łapy nie wciśniesz między silnik a pas przedni... Właściciele 2.7 wiedzą o czym mówię :decayed:

Dam 100zł temu kto bez ruszania przodu wymieni elektryczny wentylator :kox:

Śmiejcie się śmiejcie :grin:

---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

Kilka fotek z dzisiaj...

Zamek maski przed...

dsc0496kopiowanie.jpg

dsc0497kopiowanie.jpg

Po...

dsc0504kopiowanie.jpg

dsc0505kopiowanie.jpg

Chłodnica przed...

dsc0499kopiowanie.jpg

dsc0500kopiowanie.jpg

Po...

dsc0508kopiowanie.jpg

dsc0509kopiowanie.jpg

dsc0510kopiowanie.jpg

dsc0511kopiowanie.jpg

No i na koniec stanowisko suszenia...

dsc0502kopiowanie.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.