Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Na czym trzyma Ci się tablica rejestracyjna?
na kleju do szyb :facepalm:

Dokładnie tak :wink:

Medik masz przepipkane :grin::wink:

że co ?

ze nie oderwiesz rejki jak kupisz
  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to spoty Rejsizmu, czy jakaś lokalna scena tuningowa?:naughty:

Opublikowano
Na czym trzyma Ci się tablica rejestracyjna?
na kleju do szyb :facepalm:

Dokładnie tak :wink:

Medik masz przepipkane :grin::wink:

że co ?

ze nie oderwiesz rejki jak kupisz

jak Gracjan dalej będzie tak opierał się żeby mi sprzedać to kupię padlinę Moskalową :doh:

Opublikowano
padlinę Moskalową :doh:

.......ekhem.....ekhem....:decayed:

Opublikowano

widziałem jak ta błękitna a3 wylatywała z Łazisk Górnych :facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
to spoty Rejsizmu, czy jakaś lokalna scena tuningowa?:naughty:

To był spot lokalnej sceny tuningowej... :wink:

---------- Post dopisany 30-09-2013 at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany 17-09-2013 at 22:36 ----------

Mały aktual...

Trochę konserwacji przed zimą...

mhl1kfT.jpg

ODHBf6b.jpg

fzmiFCU.jpg

JhMedME.jpg

rrCs8Vv.jpg

SoT470w.jpg

s2T86m0.jpg

Wyszło całkiem dobrze, myślę że przy moich przebiegach na jakiś czas będzie spokój ;-)

Czas zajrzeć do środka i pozbyć się kierowajki, mieszka i gałki zmiany biegów, graty lecą do obszycia do carsdream-u a słupki do FlockArtu na zabudowę pod dwa wskaźniki i flokowanie...

Było:

ETj40vf.jpg

PS.Tak, wiem, ekran radia popalcowany... :-)

Jest:

kWAOFSB.jpg

ALiOtij.jpg

gPl6g6e.jpg

Dla mnie bomba, jestem mega zadowolony... Półka pod kierą będzie wymieniona :-)

Do kompletu wpadły rękawiczki OMP Grid i taki maly drobiazg jak zapach z FLGNTLT...

Opublikowano

Świetnie:banan:, też tak chciałem ale do daily car Ragga odradził.

Opublikowano

skórzana według mnie była lepsza ale jeśli Tobie się podoba to najważniejsze :wink:

Opublikowano

Czemu Raga Ci nie obszywal teraz ?

Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2

Opublikowano

Wyszło świetnie:kox:

Opublikowano

GraceK cały czas go konserwujesz od spodu a on rdzewieje dalej:grin: to z zastania tak sie dzieje:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Czemu Raga Ci nie obszywal teraz ?

Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2

Z tego co jakiś czas temu pytałem Raggi to napisał mi że się nie bawi w alcantarę :wink:

Opublikowano

To było jakoś oczyszczane w ogóle z rdzy i odtłuszczane, czy po prostu tak, jak było tak pomazane konserwacją?

Opublikowano
  • Autor
To było jakoś oczyszczane w ogóle z rdzy i odtłuszczane, czy po prostu tak, jak było tak pomazane konserwacją?

Tak, najpierw szczotką drucianą, potem gdzie się dało dojść pędzlem to malowałem odrdzewiaczem i na to poszedł baranek :wink:

Opublikowano

jak w oplach i hondach :grin:

Opublikowano

ten zapach to jakiś unikatowy?

Opublikowano

i tak w rękawiczkach będziesz popierdalał?:decayed: nie no, joke:wink:

nie podobają mi się tylko zegary w słupku, jakieś takie hondziarskie...

Opublikowano

ale kiera za***ista :naughty:

A wskaźniki spoko, że na słupku a nie na desce, sądzę, że milion razy lepiej wyglądają w słupku.

Opublikowano
  • Autor
i tak w rękawiczkach będziesz popierdalał?:decayed: nie no, joke:wink:

nie podobają mi się tylko zegary w słupku, jakieś takie hondziarskie...

Tak, będę jeździł w rękawiczkach, pierwsza kiwka już była i całkiem przyjemnie :wink: A spojrzenia ludzi z aut na sąsiednich pasach w korku bezcenne :decayed:

ale kiera za***ista :naughty:

A wskaźniki spoko, że na słupku a nie na desce, sądzę, że milion razy lepiej wyglądają w słupku.

Na desce mi się nie podoba a w kratkach nawiewu za bardzo trzeba wzrok kierować na boki żeby coś dojrzeć a jak są na słupku to cały czas kątem oka widać co się dzieje...

ten zapach to jakiś unikatowy?

Na pewno ciekawszy niż "Wunderbałmy" :wink:

Opublikowano

Coś pięknego :shock3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.