Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czarny grill kozak... :kox::kox: poproś kogoś zdolnego o VT z czarnymi lampami... ps. jakie ubytki konserwacji ... przecież to nie Opel... b5 ma za***iście mocne podwozie jeśli chodzi o kwestie konserwacji...

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
czarny grill kozak... :kox::kox: poproś kogoś zdolnego o VT z czarnymi lampami... ps. jakie ubytki konserwacji ... przecież to nie Opel... b5 ma za***iście mocne podwozie jeśli chodzi o kwestie konserwacji...

Czarnych lamp nienawidzę więc na pewno ich nie będzie :decayed: To stare auta, po myciu wyjdzie czy trzeba coś poprawić, jak nie to dobrze, jak trzeba będzie to się zrobi :wink:

Opublikowano
Opublikowano

Odśnieżarka Subaru :grin:

Opublikowano
Odśnieżarka Subaru :grin:

U mnie w garażu stoi kosiarka Subaru :kox::grin:

Sorry za OT :hi:

Opublikowano

Jak juz pisalem na raceism wreszcie dorosles do tej decyzji, moim jest mega grubo z przodu, dalbym jeszcze tylny czarny znaczek :cool:

Opublikowano
Jak juz pisalem na raceism wreszcie dorosles do tej decyzji, moim jest mega grubo z przodu, dalbym jeszcze tylny czarny znaczek :cool:
o to to tylny w polysku fajnie siadzie
Opublikowano

Teraz to jest mmmordeczka :kox:

Znaczek na klapę przywróć :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Znaczek OOOO na klapę wróci w czarnym macie, ale chce kupić już pomalowany.

Blacha wylądowała za szybą, 4 przyssawki kuchenne, kropelka i działa, jechałem po dziurach, nic się nie odzywa, spaść też nie spadła więc jest git :wink:

gKW1oUW.jpg

Opublikowano

Dobrze ze sie w oczy nie rzuca:wink::kox:

Opublikowano
Znaczek OOOO na klapę wróci w czarnym macie, ale chce kupić już pomalowany.

Blacha wylądowała za szybą, 4 przyssawki kuchenne, kropelka i działa, jechałem po dziurach, nic się nie odzywa, spaść też nie spadła więc jest git :wink:

http://i.imgur.com/gKW1oUW.jpg

Grac szykuj hajs na mandat bo o ile z tablicy włozonej "za szybe" mozna sie wytłumaczyc ze "zderzak był robiony i jutro załoze" to z zamocowanej full profi na przyssawki nie bedzie juz tak miło :wink:

Opublikowano
  • Autor
Znaczek OOOO na klapę wróci w czarnym macie, ale chce kupić już pomalowany.

Blacha wylądowała za szybą, 4 przyssawki kuchenne, kropelka i działa, jechałem po dziurach, nic się nie odzywa, spaść też nie spadła więc jest git :wink:

http://i.imgur.com/gKW1oUW.jpg

Grac szykuj hajs na mandat bo o ile z tablicy włozonej "za szybe" mozna sie wytłumaczyc ze "zderzak był robiony i jutro załoze" to z zamocowanej full profi na przyssawki nie bedzie juz tak miło :wink:

No to jak mam ją wozić zeby przy przyspieszaniu nie wpadała na kolana pasażera ? Nie spodoba się gliniarzowi to przypnę do kratki i tyle... Byłem dzisiaj na stacji żeby posprawdzał zawias bo wybieram się na zbieżność to dowód leci za wszystko: brak kanapy, klatka, rejestracja, wydech, gaśnica...

Nie ma co robić z piz*y jeziora... tłumaczenie: jutro założę jest bez sensu bo gliniarz by musiał być głupi jak but żeby w to uwierzyć, tam gdzie jeżdżę to gliniarze na bank już znają albo chociaż kojarzą auto więc i tak się doj**ią nie teraz to za chwilę... W moim odczuciu ( wiem ze nic to nie zmienia ) to teraz czuję się bardziej w porządku niż jakbym blachę miał w bagażniku, nie próbuję niczego ukryć, czy uniknąć kary np. zdjęcie z fotoradaru ( co dla mnie jest bez sensu bo chyba po to jest ta wlepka na szybie ) tylko przeniosłem blachę w inne miejsce i tyle... :wink: Co ma być to będzie, jeżdżę na tyle mało tym autem że może nie będzie niepotrzebnych przypałów :wink:

Opublikowano
może nie będzie niepotrzebnych przypałów :wink:

oby było tak jak piszesz :wink:

Opublikowano
Przepisy w kwestii gaśnic są nie jasne bo gaśnica ma być, ma być sprawna i ma być w łatwo dostępnym miejscu.

Ale czy legalizacja jest potwierdzeniem, że gaśnica jest sprawna? Czy 5 -letnia gwaranacja producenta to potwierdzenie, że gaśnica jest sprawna? Dzień po gwarancji jest już niesprawna? Czy policjant jest osobą, która może to sprawdzić?

No właśnie to są te niejasności.

Kończę Off-topic z mojej strony:embarrassed:

Ooo Gracjan, czy Twoja biała gaśnica jest sprawna? :decayed:

Moja biała gaśnica jest, czy sprawna to nie wiem i mam nadzieje że nigdy nie będę musiał tego sprawdzać :wink:

---------- Post dopisany 08-01-2014 at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2014 at 22:17 ----------

Taka drobna zmiana... czarny grill - matowy...

http://i.imgur.com/KwB5ORX.jpg?1

Na razie pomalowane plastidipem, zobaczę jak długo się utrzyma, w najgorszym wypadku pójdzie do lakiernika :wink:

Wywaliłem też logo OOOO z klapy i znaczek BlueMotion...

http://i.imgur.com/bQPuHI3.jpg?1

jest dobrze ja bym sciagnał znaczki z esy i załozym z Porsche Turbo czarny taki znaczek jak ma Wujek Moskal:wink:

640-porsche-911-turbo.jpeg

Opublikowano
esa_1163.jpg
Opublikowano

podeślij w pełnym rozmiarze fotke przodu to spróbuje ci to VT zrobić :)

[email protected]

Opublikowano
podeślij w pełnym rozmiarze fotke przodu to spróbuje ci to VT zrobić :)

[email protected]

czego VT chcesz mu robic ?

Opublikowano

rejestracje walnij w miejsce grila bo szkoda zderzaka :grin:

Opublikowano
rejestracje walnij w miejsce grila bo szkoda zderzaka :grin:

na trytyte :D

Opublikowano

tjuning bez trytyty to nie tjuning :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.