Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sie przychylam do zdania, że jest za duzo kolorow/stylow wymieszanych na jednym aucie.

Buda niebieska, z przodu czarnuch, z boku chrom wokół szyb + felgi "takie se" a w środku biały roll bar. Troche niekonsekwentnie.

Na chwilę obecną nie ma jednego obranego kierunku, tylko taki misz masz.

Ale wierzę, że to tylko stan przejsciowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wszystko ladnie pieknie ale nie rozumiem po co Ci te rury w srodku... pasują jak k#$!wie majtki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest grubo, okleiłbym folią listwy w czarny połysk:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tyłu mały dystansik by się przydał, ile masz cm i jak z dokładką cupra, bo obawiam się ze przy 58, szybko ją zgubie.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie, zdecydowanie fajniej niz na sportecach. :wink:Tak przytulnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie, zdecydowanie fajniej niz na sportecach. :wink:

też tak myślę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój samochód powala na łopatki :), tylko gratulować i chuchać na niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fittment spoko, a na tych fotach to i nawet koło nie takie najgorsze:naughty::decayed:
no dzie, na tym ostatnim foto to nie tylko piz*zi klak wchodzi ale i cale podpiz*zie :grin::wink::tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fittment spoko, a na tych fotach to i nawet koło nie takie najgorsze:naughty::decayed:
no dzie, na tym ostatnim foto to nie tylko piz*zi klak wchodzi ale i cale podpiz*zie :grin::wink::tongue4:

bo czasem trza przegonić 2,7bit, a na piczym kłaku jak?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie ten projekt... mam jednak wrazenie ze kolega na sile chce zmieniac to auto.... wiem jak to dziala mialem tak jak mlody bylem... szkoda poprzedniego kola bo ono w jakims stopniu robilo to auto... obecne to niestety nic specjalnego.... na njiektorych zdjeciach wrecz prZypomina passata.... no klapa i tyle.... jednak auto ma jarac wlasciciela... to wazniejsze niz glupoty ktore wypisuja tacy jak ja.... gak czy siak lubie to auto... pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spasować można to dużo lepiej bo wystarczy tylne koła "wyprostować" i już... teraz jest tak ustawione że w razie mocnego dobicia rant felgi minie się z błotnikiem i wpadnie w nadkole a nie narobi szkód... wiadomo, można spasować i wsadzić odboje żeby zawias prawie się nie uginał ale po co robić taką taczkę ale trochę lepszego spasu...

Co do kół to po sezonie będę sprzedawał, przez sezon będę doprowadzał mechanikę i wizo do ideału, zająć się tym co trzeba zrobić np. boczki drzwi tył a na sezon 2k15 wrzucić tylko odpowiednie koło, dlatego na ten sezon jest plan tylko na trzy zloty( jak się dostanę ) tj. Raceism Event i VAG Event i AllStars... całą resztę odpuszczam ( pewnie jeszcze wpadnę na te "spędy" które są na miejscu ale to tak na luźno, już bez spiny ) ze względów finansowych, wolę tą kasę dołożyć do koła...

Sporteca szkoda nie szkoda, byli klienci na felgi i opony w takiej kasie jaką chciałem, czekać nie było na co jak byli chętni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...