Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

juz pamiętam. Poziek później jego słitfocie wrzucał :grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gracjan chłodno się powoli robi, nie waż mi się moim autem z ogrzewanego garażu wyjeżdżać :whip2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan chłodno się powoli robi, nie waż mi się moim autem z ogrzewanego garażu wyjeżdżać :whip2:

Dobrze miszczu :decayed:

---------- Post dopisany 07-11-2012 at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany 06-11-2012 at 20:38 ----------

Opony kupione, wybór padł na Yokohama S.drive AS01 w rozmiarze 225/35/19 :wink: Zostaje czekać na felgi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za szerokie? :decayed:

Chyba nie :wink: O obcieranie się zbytnio nie boję, jeżdżę max w 2 osoby, bagażnik prawie zawsze pusty więc tył to nie problem, a jeśli chodzi o przód to pewnie będzie ocierało tak samo jak teraz :wink: Tak samo chce uniknąć zawijania nadkoli, miejmy nadzieję że się uda :wink:

Tyrestretch.com - 8.5_225_35_R19 - wiadomo może być lepiej :wink:

Gracjan jak można wiedzieć jaki koszt pomalowania 1 felgi?

Ja załatwiam malowanie przez MrCleanera ( zawoziłem felgi do nich, oni zawożą do lakierni, oni odbierają a ja odbieram z MrCleanera ) , zaczęli współpracę z jakąś lakiernią proszkową w Katowicach... Komplet ma wyjść 400zł... Średnio z tego co pytałem to 120zł za sztukę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to super cena:kox:

Cena bardzo przyjemna dlatego za długo się nie zastanawiałem :wink:

Może do końca tygodnia się coś odezwą, Maciek pisał ze koło 2-4 dni trzeba czekać, co też jest fajne, często słyszałem przez telefon: Paaaanie, to może nawet potrwać 2 tygodnie, aż piec zapełnimy takimi małymi elementami... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dałeś za oponki?

1400zł/kpl, 2 letnie ( koniec 2010r. ) , nieużywane... Chciałem kupić Yokohamy Parady ale tylko dwie szt mieli, więc dwie musiałbym mieć Yokohama Neova AD08 albo właśnie te S-drive, a że S-drive mieli 4 sztuki to wolałem mieć wszystkie 4 sztuki takie same :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dałeś za oponki?

1400zł/kpl, 2 letnie ( koniec 2010r. ) , nieużywane... Chciałem kupić Yokohamy Parady ale tylko dwie szt mieli, więc dwie musiałbym mieć Yokohama Neova AD08 albo właśnie te S-drive, a że S-drive mieli 4 sztuki to wolałem mieć wszystkie 4 sztuki takie same :wink:

Parady fajne ale na suche drogi, w deszczu lubią się ślizgać. A cena rewelka jak za takie gumki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dałeś za oponki?

1400zł/kpl, 2 letnie ( koniec 2010r. ) , nieużywane... Chciałem kupić Yokohamy Parady ale tylko dwie szt mieli, więc dwie musiałbym mieć Yokohama Neova AD08 albo właśnie te S-drive, a że S-drive mieli 4 sztuki to wolałem mieć wszystkie 4 sztuki takie same :wink:

Parady fajne ale na suche drogi, w deszczu lubią się ślizgać. A cena rewelka jak za takie gumki :wink:

Tyle co ja tam jeżdżę to jakoś i ten deszcz do przeżycia, wiadomo, w deszcze nie bije się rekordów :decayed: Głośność też schodzi na dalszy plan, wydech ładnie wszystko zagłusza, ścieranie się opona przy moich przebiegach też mniej ważne... Trakcja to numero uno :wink:

---------- Post dopisany 08-11-2012 at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2012 at 12:51 ----------

Oponki przyszły - wszystkie 4 są z 22-ego tygodnia 2010r. więc nie ma źle, w tej cenie chyba nic lepszego bym nie kupił :wink:

dsc0844kopiowanie.jpg

Wyczuwam że będzie twardziej niż na 18" :decayed:

dsc0846kopiowanie.jpg

Felgi dopiero dzisiaj rano Maciek zawiózł do lakierni, odbiór wtorek/środa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne gumy, chyba też takie poszukam na wiosnę tylko w rozmiarze 215/35R19:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że uda mi się to jakoś powciskać i będzie zacnie :kox:

Co do opon, jakby w tej samej cenie było 215/35 nie zastanawiałbym się ani chwili, ale dać 2300zł więcej za opony to IMO lekka przesada :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kasa za te gumki:thumbup1:

Jeśli to nie tajemnica to podrzuć info gdzie takie okazje:naughty:

Allegro, a dokładnie ten koleś:

Przedmioty użytkownika - motoAllegro

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...