Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

ta ale powiem Ci ze dopiero kolo ronda na nowinach zobaczylem ze to Ty jedziesz :gwizdanie:

taaa ... przedtem mi próbowałeś zwiać :gwizdanie:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Rybnik

Macie ankietę w wątku więc zapraszam do głosowania :wink4:

:hi:

Ja już ze godzinę temu zagłosowałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ale powiem Ci ze dopiero kolo ronda na nowinach zobaczylem ze to Ty jedziesz :gwizdanie:

taaa ... przedtem mi próbowałeś zwiać :gwizdanie:

:tongue4:

nie probowalem tylko podpuszczalem :gwizdanie: i tak mnie wyprzedziles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie probowalem tylko podpuszczalem :gwizdanie: i tak mnie wyprzedziles

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 09:08_________________________________________________

panowie prosze glosowac w ankiecie :!:

Można dwa razy głosować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 09:08_________________________________________________

panowie prosze glosowac w ankiecie :!:

Można dwa razy głosować :decayed:

spróbuj :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 09:08_________________________________________________

panowie prosze glosowac w ankiecie :!:

Można dwa razy głosować :decayed:

spróbuj :>

Próbowałem, nie da się :polew: :polew: :polew:.

Większość za pojedynczym terminem jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 09:19_________________________________________________Większość :mysli: 5/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postawiłem na 1 termin bo w święta siedzę w pracy :confused4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 09:32_________________________________________________A znaleźć chętnego ,który przyjdzie w święta za mnie to chyba prościej trafić 6-tke w Lotto. :disgust::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postawiłem na 1 termin bo w święta siedzę w pracy :confused4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 09:32_________________________________________________A znaleźć chętnego ,który przyjdzie w święta za mnie to chyba prościej trafić 6-tke w Lotto. :disgust::wink4:

Ty chyba lubisz tą prace :decayed:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 09:40_________________________________________________

:hi: z rana

aloha :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich starych i nowych :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: po 2-wu miesięcznym zbanowaniu :gwizdanie: ale nawaliliście tych stron miałem 200 do przeczytania :tongue4: no i co to za obgadywanie pod moją nieobecność :baseball::vava::baseball::vava: widzę że teraz się już nie wymigam za setną stronkę, czekamy na 400-setną dla Roberta :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 13:37_________________________________________________a mikołaj u Was był ,ja na mikołaja dostałem dostęp do A4 klubu :kox:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 13:39_________________________________________________widzę że mamy panią jedynaczkę witam Wilma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich starych i nowych :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: po 2-wu miesięcznym zbanowaniu :gwizdanie: ale nawaliliście tych stron miałem 200 do przeczytania :tongue4: no i co to za obgadywanie pod moją nieobecność :baseball::vava::baseball::vava: widzę że teraz się już nie wymigam za setną stronkę, czekamy na 400-setną dla Roberta :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 13:37_________________________________________________a mikołaj u Was był ,ja na mikołaja dostałem dostęp do A4 klubu :kox:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 13:39_________________________________________________widzę że mamy panią jedynaczkę witam Wilma :)

Witam :hi::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich starych i nowych :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: po 2-wu miesięcznym zbanowaniu :gwizdanie:

:hi:

Siemanko

coś tu cicho czyżby każdy bał się 4-setnej strony :kox:

A co trza postawić flaszkę :gwizdanie: :naughty::tongue4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 14:44_________________________________________________

Witam :hi::wink4:

:hi: Hello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

witam wszystkich starych i nowych :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: po 2-wu miesięcznym zbanowaniu :gwizdanie:

:hi:

Siemanko

coś tu cicho czyżby każdy bał się 4-setnej strony :kox:

A co trza postawić flaszkę :gwizdanie: :naughty::tongue4:

ano dobrego Krupnika :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...