Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Roberto dzieki za muche :notworthy:

Tylko uważaj żebyś tam za dużo nie śpiewał bo to ORI mucha z chóru "HARMONIA" z Jejkowic :naughty:

:song: :song: :song:

:kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

oj to bede ladnie spiewal :kox:

Opublikowano

oj to bede ladnie spiewal :kox:

jak zaśpiewasz to :gwizdanie: wszystkie "łanie" Twoje Arek :naughty::kox:

Opublikowano

witam :-) czy ktos kolegów posiadających władze może mi usunąć posta :?: bo przez przypadek dodałem dwa razy ten sam temat :wallbash: a tutaj link http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178226.0

Opublikowano

:hi: Wszystkim dziękuję za życzenia i z podwójną wzajemnoscią :> :wink4:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 20:14_________________________________________________

a skąd ja mam wykombinować sanki :mysli: ... może coś się załatwi :mysli:

ja też właśnie niewiem skąd załatwić :gwizdanie:

No właśnie ma ktoś w domu więcej sanek ???

:polew: :polew: Pierwsi się Wpisali-bez sanek :polew: Robercik Zbijej dechy i konsek żelastwa :decayed:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 20:16_________________________________________________Pożyczyłbym Wam od synusia ale yno do 30 kg są :no::decayed:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 20:17_________________________________________________

bd73c05d0a3115ba.jpg

Zapraszamy na spot Audi w Rybniku :!:

miejsce: parking Tesco przy Neste (ul.Kotucza 35)

data: 15 styczeń (sobota)

czas: godz. 17:00

Dnia 2.01.2011 o godz 16:00 zapraszamy na mini spocik połączony z kuligiem.

Miejsce kuligu to Wodzisław Śl. ul.Marklowicka ale spotykamy się w:

- Rybniku w naszym stałym miejscu o godz 15:30

- Wodzisławiu na stacji paliw Statoil o godz 15:50

Chętnych proszę o zgłaszanie się w temacie. Prosze o zabranie sanek :>

Lista:

1. A-rek

2. Robert + Marzena

3. Daniel + Aurelia

4. ?

5. ?

6. H4mm3R

Dopisz mnie z córką :wink4:
Opublikowano

Pozdro dla Wszystkich z pola bitwy ;-)

Opublikowano

Najlepszego :>

Opublikowano

Jak ja znowu pierwszy mam pisać w tym roku :mysli::mysli:

dosiego :wink4:

ale mam ze 3 promile :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:bry: i ponownie szczęśliwego już obecnego roku Panowie :decayed:
Opublikowano

ale mam ze 3 promile :kox: :kox: :kox: :kox:

a ja po nocnej zmianie w pracy zaraz osiągnę Twój poziom Robercie bo tak se popijam czytając fora :gwizdanie: a przy okazji życzę Wszystkim kasiory tyle co by stykło bez problemu na naprawy bo te niestety z pewnością będą konieczne, uczciwych i tanich mechaników i diagnostów, dostępu do tanich a dobrych paliw - mowa oczywiście o ON a przede wszystkim rychłego doczekania ciepłych dni bo wtedy i spoty będą lepsze a nie trzęsawki na wolnym, mroźnym powietrzu no i każdemu i każdej - mowa tu oczywiście o naszej koleżance Wilmie, rychłej zmianie na nowszy, lepszy model :)

Opublikowano

zycze wszystkim duzo dobrego oby nasze niunie dobrze chodzily :gwizdanie:

Opublikowano

Wszystkiego naj naj w Nowym 2011 Roku

Opublikowano

:bry:

Wszystkiego Najlepszego W Nowym 2011 Roku Życzy Wam Robert z Marzeną

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

W

2011r

:hi:

Opublikowano

:bry:

Dziękuję i wzajemnie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

właśnie wstałem i doszedłem do siebie :decayed:

dzięki wszystkim za życzenia noworoczne i ja oczywiście życzę Wam tego samego :!:

oraz

Życzę Nam aby nasze spoty nadal się udawały tak jak do tej pory, a frekfencja była dwa razy większa :!:

Opublikowano
:hi: HAPPY NEW YEAR 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :a4fan::siema::drinks: JESZCZE WIĘCEJ :sex::sexinbed::sex::sexinbed: NIŻ W 2010[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 19:01_________________________________________________Stare ,ale jare :wink4:
[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 20:40_________________________________________________http://www.youtube.com/user/worldcarfans#p/search/2/PkiDEx6HMqA

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.