Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

DOBRY!

Mam fajny filmik

widzieliście to ?

jak dla mnie to jest miazga...

FAKE JAK UJ

:mysli: no właśnie dopiero teraz się przyjrzałem faktycznie coś za wolno się kulają :tongue4:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 10:42_________________________________________________poszukam zaraz filmik omega lotus jak przed pałami uciekają .. film wymiata :decayed:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 10:45_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Jak im to nawet 200 nie chce jechać to się nie dziwie że im spierdolił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak im to nawet 200 nie chce jechać to się nie dziwie że im spieprzył :decayed:

:decayed:

kiedyś to był szał teraz każde 3.0TDI szybciej odchodzi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak im to nawet 200 nie chce jechać to się nie dziwie że im spieprzył :decayed:

:decayed:

kiedyś to był szał teraz każde 3.0TDI szybciej odchodzi :naughty:

Racja :decayed:

Szymek nawet jesteśmy na tym filmiku :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie... patrząc na lotusa... coś jest nie tak.. ;p ale zobaczcie ze na tamtym filmiku jest więcej szczegółów i to możne powodować taki efekt.. "złudzenia" ale mniejsza z tym :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie... patrząc na lotusa... coś jest nie tak.. ;p ale zobaczcie ze na tamtym filmiku jest więcej szczegółów i to możne powodować taki efekt.. "złudzenia" ale mniejsza z tym :gwizdanie:

Przy 2 pakach to pasy na jezdni migają jak trza :kox:

[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 11:23_________________________________________________Zbieram sie do roboty :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

DOBRY!

Mam fajny filmik

widzieliście to ?

jak dla mnie to jest miazga...

FAKE JAK UJ

jak to było RS4 w którym było pokopane nawet do jakiś 700 koni, jak to w de robią to czemu tu się dziwić ? motor w porywach ledwo 200 km/h jedzie i to na chwilę, więc co za problem takiemu RS4 zdupić. A że jak na prędkość rzeczywiście słupki słabo uciekają to swoją drogą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

DOBRY!

Mam fajny filmik

widzieliście to ?

jak dla mnie to jest miazga...

FAKE JAK UJ

jak to było RS4 w którym było pokopane nawet do jakiś 700 koni, jak to w de robią to czemu tu się dziwić ? motor w porywach ledwo 200 km/h jedzie i to na chwilę, więc co za problem takiemu RS4 zdupić. A że jak na prędkość rzeczywiście słupki słabo uciekają to swoją drogą :gwizdanie:

szpec od badań balistycznych :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::hi:

Tu macie fajny filmik >>>

[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 12:08_________________________________________________Pany formuje sie jeszcze baterie w nowych telefonach ?

Moja ma nówkę HTC Woldfire S i nie wiem czy to formować czy nie :mysli:

[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 12:10_________________________________________________

Dzisiaj wymienili mi kable i świece,ale chyba im się cosik popierdo...o ,bo zaczął chodzic jak ursus a na starym pakiecie śmigał --nawet na tych 5-ciu cylindrach :evil:

Pojebali na pewno kolejność :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie formatuje się. Od czasu do czasu jest wskazane rozładować tel. do poniżej 20% baterii i naładować bez przerywania do 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie formatuje się. Od czasu do czasu jest wskazane rozładować tel. do poniżej 20% baterii i naładować bez przerywania do 100%

Też tak myślałem , HTC jak będzie na full naładowany to będzie ta dioda zielona , TAK ?[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 12:21_________________________________________________Dziady ani instrukcji nie dają teraz już do telefonów :kwasny:

Idzie to zassać z neta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie formatuje się. Od czasu do czasu jest wskazane rozładować tel. do poniżej 20% baterii i naładować bez przerywania do 100%

Też tak myślałem , HTC jak będzie na full naładowany to będzie ta dioda zielona , TAK ?

TAK.

Co chesz zassać z neta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapraszamy do zamawiania kalendarzy klubowych na rok 2012 :good: Wszystkie informacje są tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.0

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chesz zassać z neta?

instrukcję do tego telefonu , ale już zassałem :wink4:

Do tego tel. nie trzeba instrukcji, obsługa jest bardzo intuicyjna, chyba że nie wiesz jak go naładować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego tel. nie trzeba instrukcji, obsługa jest bardzo intuicyjna, chyba że nie wiesz jak go naładować :naughty:

Duużo rzeczy o nim nie wiem , np. pojawia sie jakaś ikonka jak sie aktualizuje ( łączy z netem ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego tel. nie trzeba instrukcji, obsługa jest bardzo intuicyjna, chyba że nie wiesz jak go naładować :naughty:

Duużo rzeczy o nim nie wiem , np. pojawia sie jakaś ikonka jak sie aktualizuje ( łączy z netem ) ?

Ja, takie strzałeczki koło kresek sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

DOBRY!

Mam fajny filmik

widzieliście to ?

jak dla mnie to jest miazga...

FAKE JAK UJ

jak to było RS4 w którym było pokopane nawet do jakiś 700 koni, jak to w de robią to czemu tu się dziwić ? motor w porywach ledwo 200 km/h jedzie i to na chwilę, więc co za problem takiemu RS4 zdupić. A że jak na prędkość rzeczywiście słupki słabo uciekają to swoją drogą :gwizdanie:

Badboy jakiś Ty jeszcze jest młody :kox:

kaj w porywach i kaj 200 :decayed: Ty chyba o motorynkach godosz :naughty: hehe żartuja każdy "ścigacz" (nawet 600) i większość turystyków po 250poleci :naughty:

zeby zdupic (w dobrych warunkach) sredniemu motorkowi to musisz miec w normlanym autku 500km :gwizdanie:

sredni 1000 fabrycznie ma ok 180-200km przyspiesza 0-200 w ok.6-7sek 0-300 w jakies 15 :cool1:

a autka to w chooj porezane maja takie wyniki :naughty:

co innego na filmie.. motocyklista wcale nie musi przyspieszac na full :naughty:

a tak realnie to moja biedna zwykła mała 600 i nie jeden kolega wie jak odchodzi :cool1: (300 nie leciałem i niestety tyle nie da rady :polew: ale.. ale.. może w przyszłym roku już będę wiedział jak to jest :kox: )

motor to po prostu inna liga.. inna bajka prawda Wiesiek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

DOBRY!

Mam fajny filmik

widzieliście to ?

jak dla mnie to jest miazga...

FAKE JAK UJ

jak to było RS4 w którym było pokopane nawet do jakiś 700 koni, jak to w de robią to czemu tu się dziwić ? motor w porywach ledwo 200 km/h jedzie i to na chwilę, więc co za problem takiemu RS4 zdupić. A że jak na prędkość rzeczywiście słupki słabo uciekają to swoją drogą :gwizdanie:

Badboy jakiś Ty jeszcze jest młody :kox:

kaj w porywach i kaj 200 :decayed: Ty chyba o motorynkach godosz :naughty: hehe żartuja każdy "ścigacz" (nawet 600) i większość turystyków po 250poleci :naughty:

zeby zdupic (w dobrych warunkach) sredniemu motorkowi to musisz miec w normlanym autku 500km :gwizdanie:

sredni 1000 fabrycznie ma ok 180-200km przyspiesza 0-200 w ok.6-7sek 0-300 w jakies 15 :cool1:

a autka to w chooj porezane maja takie wyniki :naughty:

co innego na filmie.. motocyklista wcale nie musi przyspieszac na full :naughty:

a tak realnie to moja biedna zwykła mała 600 i nie jeden kolega wie jak odchodzi :cool1: (300 nie leciałem i niestety tyle nie da rady :polew: ale.. ale.. może w przyszłym roku już będę wiedział jak to jest :kox: )

motor to po prostu inna liga.. inna bajka prawda Wiesiek :kox:

może by tak czytać ze zrozumieniem :naughty: ? motor w porywach ledwo 200 km/h jedzie, Szymek oglądałeś ten filmik ? to powinieneś się z tym zdaniem zgodzić, czy ja pisze o ogółu? nie o tym konkretnym filmiku którego nazwaliście Fake'iem :wink4: i może tak faktycznie jest :wink4:

jestem młody to fakt, może jeszcze mało widziałem, ale miałem przyjemność bycia pasażerem, kierowcą niejakiego ścigacza marki yamaha R6 oraz widziałem na żywo ścigającego się BMW M3 e36 321ps z Yamahą R1 na obwodnicy w Chałupkach i wtedy rzeczywiście, yamaha delikatnie była przed M3 po wyjściu z zakrętu, a powtarzali to parokrotnie, ale nie o to chodzi, chodziło mi o to że jeśli w tym aucie (Audicy z filmiku) siedziała naprawdę duża ilość koników, o czym sam Szymku piszesz to nie jest niemożliwością aby auto odchodziło,a to że w normalnych warunkach motor to inna bajka to wiadomo przecież, logiczne bo ile autko musi posiadać koni aby dało sobie rady z czymś co ich ma 180 i waży 200kg np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...