Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Zgrzyt rantu felgi o krawężnik...polecam każdemu na dobre przebudzenie :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek,mam 3 małe na zbyciu ,chcesz ?

PS. Z rodowodem Kłokocińskim :decayed:

nie dzięki, jeden "książę" mi wystarczy

panowie a co z nastepnym spotem :?: chcecie aby był normalnie w niedziele czy w sobote :?: będzie jakiś grill/ognisko :?:

mam też taką propozycję aby może przez okres letni przesunąć godzinę spotkań na późniejszą, co wy na to :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi 25 czerwca (sobota) średnio pasuje...

co do godz. to jestem za, najlepiej na 18stą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do godz. to jestem za, najlepiej na 18stą.

ja bym nawet zaproponował 19:00 ale zrobimy tak jak większość będzie chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do godz. to jestem za, najlepiej na 18stą.

ja bym nawet zaproponował 19:00 ale zrobimy tak jak większość będzie chciała

na tym juz musze byc, ni ma ho_Oja we wsi :decayed: :!:

Jedno jest pewne ,nie służy im .

tee, bo powiem o Twoim romansie z Siemianem :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 10:34_________________________________________________

Kozio jebcy :polew:

Ty za to teraz pościsz, bo fiona jest kotno :polew:

a ja twierdze, ze zmienili dealera :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Arek zrób głosowanie na którą godzine bedzie pasować .

PS. A CO Z NASZYMI RYBNICKIMI URODZINAMI :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Arek zrób głosowanie na którą godzine bedzie pasować .

ankieta dodana

PS. A CO Z NASZYMI RYBNICKIMI URODZINAMI :?:

ja dzisiaj w nocy wyjeżdżam do roboty na 2 tyg więc będę dopiero pod koniec miesiąca i niestety nic w tym temacie nie mogę pomóc :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja twierdze, ze zmienili dealera :przebiegly:

Może być :mysli:.[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 17:58_________________________________________________Kto mi na ochotnika podepnie dziś vaga ,klima nie chodzi i mnie się jajka gotują :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi na ochotnika podepnie dziś vaga ,klima nie chodzi i mnie się jajka gotują :kwasny:

A jak myślisz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 18:25_________________________________________________Przyjade sam ,mała poszła na zakupy.

Mszana/Turza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zas lezy 19 bo przynajmniej na spokojnie po robocie obiad zjem w sobote::P

O 18 obiadu się nie je tylko kolację :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniłem w pierwszym poście datę na 26 ale godz zostawiłem starą jakby miało jakieś ognisko wypalić :)

ja dziś wyjeżdżam i będę dopiero 23 więc trzymta się :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...