Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Też dzięki za spota, córce się podobały te wszystkie adiki :)

Kiedy pieski przyjechały? ktoś zadzwonił że pożar? :)))

zapraszamy ponownie :good:,dzięki za odwiedziny

:D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Dzięki Wszystkim Za Udanego Spocika :good:

Seves & Tolek kiełbaski były :good:

a zdjęcia postaram sie jutro dać :wink4:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 22:57_________________________________________________Prezes (Aro) troszke mnie zawiodłeś że głównego założyciela nie było :przebiegly::)

bo chciałem wypić za ciebie i zaśpiewać łubudubu niech nam żyje, prezes naszego klubu .... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chłopaki za spota :notworthy:...misiaki były to spot udany..i miejscy tez podjechali ale nie chcieli zagadać hehehe....hammer twojej kiełbachy nie ruszyli heheh..nie chcieli ci wchodzić w droge :polew: ...ja z tolkiem i sevesem zostałem do końca to zanim odjechaliśmy to misiakom żal sie zrobiło naszego spota i też se zrobili..3 wozy gliniarzy sie zjechały na pogaduchy :> pewnie jak pojechaliśmy to zjedli te kiełbasy co zostały :decayed: albo swojego grila zrobili :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwilę człowiek spuści z oczu i już bez policji się nie obędzie :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

Seves & Tolek kiełbaski były :good:

następnym razem to i ja spróbuję :wink4: (dziś z czasem krucho było) ale ogólnie brawa ,raz na jakiś czas wpadną i jeszcze wszystko zorganizują :notworthy: :notworthy: :notworthy::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

Seves & Tolek kiełbaski były :good:

następnym razem to i ja spróbuję :wink4: (dziś z czasem krucho było) ale ogólnie brawa ,raz na jakiś czas wpadną i jeszcze wszystko zorganizują :notworthy: :notworthy: :notworthy::good:

dokładnie tutaj należą im się :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 23:16_________________________________________________ja też coś od siebie w takim razie

:gwizdanie:

imag0754a.jpg

:gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 23:21_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 23:16_________________________________________________ja też coś od siebie w takim razie

:gwizdanie:

imag0754a.jpg

:gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 23:21_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Tinky Winky :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imag0756r.jpg

szybki H4mm3R :naughty: ,prawie mi uciekł :wink4:

i raz jeszcze :>

imag0758.jpg

[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 23:25_________________________________________________

:oklaski: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 23:16_________________________________________________ja też coś od siebie w takim razie

:gwizdanie:

imag0754a.jpg

:gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 23:21_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Tinky Winky :polew: :polew: :polew:

kolor zmienić i by Ci pasowała :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pogratulować Robertowi :oklaski: :oklaski: :oklaski: przeszkolenia psiaka :naughty::decayed:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 01:42_________________________________________________dobra , spadam wziąć "na oko" :gwizdanie:

:hi:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 02:10_________________________________________________

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

no i jednak grillowanie się udało, gratulacje :good:

_________________________________________________Prezes (Aro) troszke mnie zawiodłeś że głównego założyciela nie było :przebiegly::)

bo chciałem wypić za ciebie i zaśpiewać łubudubu niech nam żyje, prezes naszego klubu .... :naughty:

przepraszam :embarrassed:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 09:54_________________________________________________jakby ktoś miał na sprzedaż ori alufelgi 16" to chętnie kupię :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień do :bry: Wszystkim

Widzę że Seves rozkręca impry, szkoda że rzadko przyjeżdża :evil:

:hi:

no i jednak grillowanie się udało, gratulacje :good:

_________________________________________________Prezes (Aro) troszke mnie zawiodłeś że głównego założyciela nie było :przebiegly::)

bo chciałem wypić za ciebie i zaśpiewać łubudubu niech nam żyje, prezes naszego klubu .... :naughty:

przepraszam :embarrassed:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 09:54_________________________________________________jakby ktoś miał na sprzedaż ori alufelgi 16" to chętnie kupię :cool1:

Zamienię na twoje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: :bry:H4mm3R kas to byl jak cie niebylo Gerard zalomany byl zes nie przyjechol pod namiot :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imag0754a.jpg

Daniel jesteś the best :shocked:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 12:01_________________________________________________

:bry: :bry:H4mm3R kas to byl jak cie niebylo Gerard zalomany byl zes nie przyjechol pod namiot :wink4:

Krzychu to znaczy że ciąg dalszy był :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo potym jechol na zlot starych aut do Zabełkowa, laki tam tez przyjechol, zaroz se zbierom bo o 13 mo moster truck jezdzic po zabełkowskich autach - jakis czarnych audicach w avancie ponoc :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...