Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

jasne

:polew: :polew: :polew:

kto to mi zrobi :notworthy: bo nie robiłem tego jeszcze ,a wolałbym nic nie popieprzyć ,mogę podesłać na maila logi :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 18:25_________________________________________________

panowie, a gdzie reszta była zamiast zjawić się na spocie :cool1:

w domu :gwizdanie:,co do kogo dzwoniłem to mówił,że siedzi w domu :gwizdanie: :wink4: ,więc ja też zostałem[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 18:28_________________________________________________no do Ciebie Arku nie dzwoniłem fakt :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, a gdzie reszta była zamiast zjawić się na spocie :cool1:

w domu :gwizdanie:,co do kogo dzwoniłem to mówił,że siedzi w domu :gwizdanie: :wink4: ,więc ja też zostałem

no to nie rozumie :mysli:

jeszcze niedawno ktoś się tutaj upominał żeby spoty były co tydzień, a ty teraz mi mówisz że większość siedziała w domu wiedząc że jest spot :wtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to skoro większość leje na spoty to może zaprzestaniemy wogóle spotykać się w Rybniku i wrócimy do tego co było 2 lata temu...... temat można w każdej chwili usunąć bo po co to ciągnąć na siłe.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wakacje są :gwizdanie: więc może też przez to jest troszkę gorzej z frekwencją ,nie stresuj się :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrozumiałbym gdyby każdemu wyskoczyło coś ważniejszego (wakacje, wyjazd na weekend, urodziny, imieniny, choroba, biegunka, itp) ale jak napisałeś że dzwoniłeś do większości i każdy siedział po prostu w domu bo mu się nie chciało........ zresztą.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Log (0 - 011,003,011,003)

[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 18:58_________________________________________________Turbawka wstaje dopiero przy 2,6 tysia obrotow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest problem z podciśnieniem to będzie wolno wstawać.[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 19:09_________________________________________________Ja bym przyjechał na spota bo akurat miałem wolną niedzielę, ale jak na złość forum nie działało i nie wiedziałem czy ktoś będzie choć mogłem w sumie zaryzykować i jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

zrozumiałbym gdyby każdemu wyskoczyło coś ważniejszego (wakacje, wyjazd na weekend, urodziny, imieniny, choroba, biegunka, itp) ale jak napisałeś że dzwoniłeś do większości i każdy siedział po prostu w domu bo mu się nie chciało........ zresztą.........

Ja miałem już "zamówioną" niedzielę niestety :embarrassed:

Arek tak się stresujesz a jak zeszłego spota pisałeś , że przyjedziesz i przywieziesz szpikulce na rożno i drewno :gwizdanie: nie przyjechałeś a później nawet fona nie odbierałeś :cool1: ... ale spoko , skończy się "sezon urlopowy" i na pewno frekwencja wzrośnie :good: ja tym razem nie mogłem podjechać bo byłem już umówiony , poza tym myślałem , że 14 to sobota :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Log (0 - 011,003,011,003)

[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 18:58_________________________________________________Turbawka wstaje dopiero przy 2,6 tysia obrotow

Dzięki [br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 23:31_________________________________________________

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...