Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

A-rek widziałem Cię jakieś pół godz. temu jak wyjezdżałeś spod szpitala w wodzisławiu, ale jak dobrze widziałem jeszcze bez pociechy i nowej Mamusi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-rek widziałem Cię jakieś pół godz. temu jak wyjezdżałeś spod szpitala w wodzisławiu, ale jak dobrze widziałem jeszcze bez pociechy i nowej Mamusi :)

to jednak dobrze poznałem i też cię widziałem :>

jutro odbieram moje panie do domu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak koledzy obstawiacie walkę bokserską bo ja czuję, że Adamek dostanie wciry tylko jeszcze nie wiem w której rundzie ale z pewnością przegra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już widzę, że Adamek klęknął w 2 rundach : w 2 i chyba 4, zaraz będzie po nim. Biedak, kto mu zakontraktował walkę a Vasilijem ? Adamek trzyma gardę a Vitalij ma to w d....Zupełnie jakbym oglądał kiedyś walkę Chrisa Eubanka z Nigelem Benem - Ci co maja po 30 lat i oglądali wtedy walki bokserskie na Sportkanal to mają podgląd. Chris zupełnie nie trzymał gardy a mimo to posyłał gości na deski - super bokser jak dla mnie.

Adamek powiedział, że "łątwo skóry nie sprzeda" a taka wypowiedź wiąże się z tym, że sam utracił wiarę w wygraną tylko liczy że dotrzyma końca chodź wątpię. No i stało się, runda 10 i Adamek jest już nieprzytomny i sędzia przerwał tę nierówną walkę.

Ja taki byłem po 0,7 litra i 2 piwa sam, baba mnie nie chciała znać a ja ją owszem ale już nie podziałałem ;)

Baba powiedziała, że jestem KO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka rund Adamek miał ładnych ale za chiny nie umiał trafić Kliczke w zęby :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz potem będę walił grilla z 90 na 180 parę, koników. Kto mi fiknie ze 140 koników filmu ?

Co to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Adamek powiedział, że "łątwo skóry nie sprzeda" a taka wypowiedź wiąże się z tym, że sam utracił wiarę w wygraną tylko liczy że dotrzyma końca chodź wątpię. No i stało się, runda 10 i Adamek jest już nieprzytomny i sędzia przerwał tę nierówną walkę.

...

Jak dla mnie Tomek łatwo skóry nie oddał ... poza tym "GÓRAL" jak dla mnie jest gościem :notworthy::good: ... wytrzymał z Vladkiem 10 rund :good: :good: :good: ... w tej chwili , na Świecie nie ma przeciwnika na Vladimira K. ... dopóki nie skończy kariery :cool1: :gwizdanie: :confused4::no: ... taka prawda ... jedynie HAYE i ADAMEK stawili mu ( w miarę :rolleyes: ) czoła :cool1:

Za duża przewaga zasięgu dla Vladimira ( jak zresztą w prawie każdej jego walce ) ... poza tym Kliczko to "Maszyna" ... robi swoje i tyle ... lewa , lewa , lewa ... z prawej JEB ... i znowu ... lewa , lewa , lewa ... z prawej JEB , itd. ... jak ktoś z Was patrzy na boks to wie o czym mówię , bo rzadko się zdarza żebym przegapił walkę WBC :wink4:

[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 00:50_________________________________________________

no i by było na tyle skokoł skokoł i nic niewyskokoł :no: :no:

Jak dla mnie ( prostego zresztą człowieka ) "wyskokoł" i to wkurwy :cool1:

[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 00:52_________________________________________________

Zaraz potem będę walił grilla z 90 na 180 parę, koników. Kto mi fiknie ze 140 koników filmu

Co to ?

albo Tomasz się napił , albo robi programa :gwizdanie: :cool1::naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ?

albo Tomasz się napił , albo robi programa :gwizdanie: :cool1::naughty::kox:

o kurde ale siara jak dziś czytam swoje teksty. Faktycznie i się napiłem i będę modził dziada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Tyle miesięcy czekałem na tą walkę, oglądałem galę online na necie i zasnąłem przed walką wieczora, obudziłem się w łóżku o 2.00 z lapkiem w rękach po walce :wallbash: . W sumie to nie dawałem Adamkowi większych szans, ale byłem ciekawy w jakim stylu przegra walkę i powiem, że z tego co czytałem i oglądałem jakieś urywki siary sobie nie narobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...