Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek z Ciebie to normalny Stachanowiec. :kox:

Tak prawdę mówiąc to kółeczka zimowe już dawno powinny być założone, średnia temp. jest poniżej 10C. :przebiegly:

Lecę marznąć przy niuni

Póki niema temp. na minusie, to ja nie zakładam zimówek :tongue4:

ja mam zimowki na kolach w piwnicy :P czekam na snieg :polew: :polew: :polew:

nie no a tak powaznie to podobaja mi sie kola letnie i zawsze jakos jesienia ta wymiane przeciagam a na wiosne zmieniam pierwszy :kox: :kox: :kox: oczywiscie jezdze w tym czasie ostrozniej :decayed: :decayed: :decayed:

PS zeby nie bylo w sluzbowych juz 3tygodnie temu wszystkie auta wymienilem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Póki niema temp. na minusie, to ja nie zakładam zimówek :tongue4:

ja mam zimowki na kolach w piwnicy :P czekam na snieg :polew: :polew: :polew:

nie no a tak powaznie to podobaja mi sie kola letnie i zawsze jakos jesienia ta wymiane przeciagam a na wiosne zmieniam pierwszy :kox: :kox: :kox: oczywiscie jezdze w tym czasie ostrozniej :decayed: :decayed: :decayed:

PS zeby nie bylo w sluzbowych juz 3tygodnie temu wszystkie auta wymienilem :gwizdanie:

Odważni :naughty:

Ale auto wygląda strasznie :kox:

[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 16:33_________________________________________________Kurna nie świeci mi kontrolka od zużycia klocków i nie wiem czy spaliła się dioda czy mam źle zakodowany licznik.

Kto wie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna nie świeci mi kontrolka od zużycia klocków i nie wiem czy spaliła się dioda czy mam źle zakodowany licznik.

Kto wie :?:

Wiesiek ale mowa o przednich klockach? bo w tylnich z tego co wiem ja nie mam.. a probowales np przerwac kabel?

wiem ze taki Stary Wyga jak Ty pewnie ma wszystko posprawdzane ale moze jeszcze jest inna blaha przyczyna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko przednie klocki mają kontrolę, zwierałem we wtyczce i nic jak odpalam auto podczas kontroli kontrolek nic, na vag-u jak dam test nic i nie wiem czy led spalony czy źle zakodowany licznik jutro sprawdzę vag-iem kodowanie. :decayed:

A i świeczki też już wymienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz w sobote spot bedzie raczej z tych krotkich bo jest Halloween i bedzie ciezko znalezc jakąś knajpke z wolnymi miejscami :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz w sobote spot bedzie raczej z tych krotkich bo jest Halloween i bedzie ciezko znalezc jakąś knajpke z wolnymi miejscami :confused4:

no fakt :disgust:

chyba ze sie kazdy cieplo ubierze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak imprezka na świeżym powietrzu :kox:

Ja niestety ale będę w zamkniętym i ciepłym pomieszczeniu na imprezce rodzinnej brrrrrrrr :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak imprezka na świeżym powietrzu :kox:

Ja niestety ale będę w zamkniętym i ciepłym pomieszczeniu na imprezce rodzinnej brrrrrrrr :polew:

widać jak Ci smutno, że na spocie nie będziesz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko przednie klocki mają kontrolę, zwierałem we wtyczce i nic jak odpalam auto podczas kontroli kontrolek nic, na vag-u jak dam test nic i nie wiem czy led spalony czy źle zakodowany licznik jutro sprawdzę vag-iem kodowanie. :decayed:

Ta kontrolka się oświeci (przynajmniej powinna) jak rozewrzesz (np. odłączysz wtyczkę) :wink4:

Możesz ktoś tą kontrolę "wyłączył" :naughty: - jak wspomniałeś kodowanie

A może żarówka/dioda klękła w co wątpię :gwizdanie:

A i świeczki też już wymienione

I jak poszło :?: Würth + Wiesiek + klucz dynamometryczny Arka dały radę co :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem nawet na żywo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko przednie klocki mają kontrolę, zwierałem we wtyczce i nic jak odpalam auto podczas kontroli kontrolek nic, na vag-u jak dam test nic i nie wiem czy led spalony czy źle zakodowany licznik jutro sprawdzę vag-iem kodowanie. :decayed:

Ta kontrolka się oświeci (przynajmniej powinna) jak rozewrzesz (np. odłączysz wtyczkę) :wink4:

Możesz ktoś tą kontrolę "wyłączył" :naughty: - jak wspomniałeś kodowanie

A może żarówka/dioda klękła w co wątpię :gwizdanie:

A i świeczki też już wymienione

I jak poszło :?: Würth + Wiesiek + klucz dynamometryczny Arka dały radę co :kox:

A jak :notworthy:

To na wtyczce ma byc przerwa czy zwarcie jak skończą się klocki :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna a ja zwierałem jutro się niuni przyjrzę :cool1:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 20:01_________________________________________________Normalnie po tym kluczu i Wurth i nowych świeczkach to zaraz lepiej jeździ :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tej chwili mam zastosowany "mostek" bo świeciła ta sucza a klocków jeszcze trochę jest :kox:

Ale teraz po wypłacie wymieniam , co ciekawe zrobiłem już tak ze 3kkm a klocków nie ubyło wcale :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...