Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

ja za cicho było ja :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 14:49_________________________________________________coś mi mówiło ,że odpisze mi ktoś w podobny sposób ,bardziej myślałam o Tomku ale widzę ,że i tak się doczekałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za cicho było ja :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 14:49_________________________________________________coś mi mówiło ,że odpisze mi ktoś w podobny sposób ,bardziej myślałam o Tomku ale widzę ,że i tak się doczekałem :wink4:

:nose::grzywa:

Ok lecę na imprezę nartka chłopy :drunk::zemdlal::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

coś dla detalistów, mówiliście o myciu felg....

http://www.detailingworld.co.uk/forum/showthread.php?t=180419

gdybym miał gdzie trzymać te wszystkie graty to trochę bym tego miał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert gdzie to dostana :blink:

IMG_4200.jpg

W Polsce niedostępne są kosmetyki tej firmy :confused4:

Kupisz to np. tu >>> http://www.gloss-it.net/16OZConcorsoGloss-idv-148-11.html

Arek szukasz dobrego zabezpieczenia lakieru na zimę ?

I taki fajny "projekcik" na dobranoc :naughty:

http://www.autopia.org/forum/click-brag/116673-2008-is250-resurrected-grey.html :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

łosz Qfa...100 stron do nadrobienia :wallbash: :wallbash: nic tylko zyletka i sie ciac wzdluz zyl :shocked:

:hi:

Kajś był jak Cię nie było :?: :mysli::przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoojjj...robercie. :confused4: wszedzie i nigdzie <--czyt pod audi :blink:

a dokladniej ktos :gwizdanie: mi uszkodzil miske olejowa, a zeby to wyciagnac, to wyciagnalem caly silnik.

Rozpolowilem go na pol... wymienilm simer na wale od sprzegla, bo sie pocil, sprawdzilem dwumas i ma 3mm luzu :kox: wiec jest jak nowka :cool1: tarcza gruba, sloneczko i docisk klasa.

A po zlozeniu okazalo sie, ze nie laduje alternator... :wallbash: wrecz mam cos a'la alternator czyt <---pradnica, bo czym wyzsze obroty to lepiej ladowalo. Wymienilem regulator i laduje, ale w okolicach 14V (zastanawiam sie ile ma byc :mysli: ) ale problem nie zniknal, bo siweci dalej kontolka ladowania

pomozcie mi ;([br]Dopisany: 15 Październik 2011, 22:42_________________________________________________dodam ze padl mi aku, bo sluchalem w czasie rozbiorki radia :polew:[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 22:43_________________________________________________a ta "szukajka" na forum to jakies nieporozumienie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie :good:

[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 00:44_________________________________________________

Wymienilem regulator i laduje, ale w okolicach 14V (zastanawiam sie ile ma byc :mysli: ) ale problem nie zniknal, bo siweci dalej kontolka ladowania

pomozcie mi ;([br]Dopisany: 15 Październik 2011, 22:42_________________________________________________dodam ze padl mi aku, bo sluchalem w czasie rozbiorki radia :polew:[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 22:43_________________________________________________a ta "szukajka" na forum to jakies nieporozumienie :wallbash:

gdyby był słaby aku to piszczał by sygnalizator w liczniku i palił czerwony wykrzyknik na fisie ,podmień alternator :gwizdanie:

[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 00:53_________________________________________________

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::hi:[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 10:23_________________________________________________

Wymienilem regulator i laduje, ale w okolicach 14V (zastanawiam sie ile ma byc :mysli: ) ale problem nie zniknal, bo siweci dalej kontolka ladowania

14 V to dobre napięcie ładowania , ale czemu kontrolka się świeci :mysli: Nie zapomniałeś jeszcze o jakim kabelku ( np. masy nie podpiąłeś do altka ? ) Nie grzebałeś przy rozruszniku czasem ? Musisz sprawdzić wszystkie połączenia między altkiem a aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...