Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

hello Synki

Badboy nie ogladalem.. musze sprzedac moja wtedy jade ogladac i jak bedzie ok to kupuje :wink4:

kurde ale czy nie lepiej najpierw tamta oblukać na żywo ? bo Twojej się pozbędziesz a tamta okaże się do :d*pa: no i wtedy zonk będzie :confused4:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 21:58_________________________________________________kojarzy może ktoś octavię srebrną na blachach SR z wystającym Intercoolerem ? mijałem dzisiaj taką na wodzisławskiej, zagadałem na Cb, z ciekawości co tam siedzi u niego i koleś pochwalił się 1,8t podchodzącym pod 360km, to jak ruszył spod skrzyżowania mnie przekonało :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 22:01_________________________________________________Kolejorz !!! :banan::banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

hello Synki

Badboy nie ogladalem.. musze sprzedac moja wtedy jade ogladac i jak bedzie ok to kupuje :wink4:

kurde ale czy nie lepiej najpierw tamta oblukać na żywo ? bo Twojej się pozbędziesz a tamta okaże się do :pupa: no i wtedy zonk będzie :confused4:

no wiem wlasnie... smieje sie ze na kole bede przez zime jezdzic :polew: :polew: :polew:

nie no 3mej kciuki co jutro sprzedom to od razu w sobota jada po tamta

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 21:58_________________________________________________kojarzy może ktoś octavię srebrną na blachach SR z wystającym Intercoolerem ? mijałem dzisiaj taką na wodzisławskiej, zagadałem na Cb, z ciekawości co tam siedzi u niego i koleś pochwalił się 1,8t podchodzącym pod 360km, to jak ruszył spod skrzyżowania mnie przekonało :kox: :kox: :kox:

Arek zna ;)

Cris hehe[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 22:04_________________________________________________

dobra ja też na razie spadam :hi:

może jeszcze potem tu zajrzę :wink4:

:hi: Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

hello Synki

Badboy nie ogladalem.. musze sprzedac moja wtedy jade ogladac i jak bedzie ok to kupuje :wink4:

kurde ale czy nie lepiej najpierw tamta oblukać na żywo ? bo Twojej się pozbędziesz a tamta okaże się do :pupa: no i wtedy zonk będzie :confused4:

no wiem wlasnie... smieje sie ze na kole bede przez zime jezdzic :polew: :polew: :polew:

nie no 3mej kciuki co jutro sprzedom to od razu w sobota jada po tamta

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 21:58_________________________________________________kojarzy może ktoś octavię srebrną na blachach SR z wystającym Intercoolerem ? mijałem dzisiaj taką na wodzisławskiej, zagadałem na Cb, z ciekawości co tam siedzi u niego i koleś pochwalił się 1,8t podchodzącym pod 360km, to jak ruszył spod skrzyżowania mnie przekonało :kox: :kox: :kox:

Arek zna ;)

Cris hehe[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 22:04_________________________________________________

dobra ja też na razie spadam :hi:

może jeszcze potem tu zajrzę :wink4:

:hi: Robert

tak też myślałem że A-rek może będzie go znał... nie powiem zrobiło na mnie wrażenie jak to odjechało :kox:

a masz jakiegoś pewnego klienta? gadałeś coś o k-ce??? wybrałes się w koncu na tego spota ?

smieje sie ze na kole bede przez zime jezdzic

Ty tam jesteś miłośnik bike'ingu więc nie będziesz narzekał :decayed: tylko musisz wymienić zimówki na rowerowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tam jesteś miłośnik bike'ingu więc nie będziesz narzekał :decayed: tylko musisz wymienić zimówki na rowerowe :decayed:

ja to by bylo dopiero dupne.. ale tak serio przez zime normlanie sie na kole jezdzi tylko w sniegu raczej na goralu :polew: :polew: :polew:

a jak tam opony w ogole? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

widzę że stronki lecą ciekawę kto przebije 200 ?! i będzie stawiał :gwizdanie: :naughty:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no muszę turbo wyczyścić , przeładowuje :wallbash: czyścił ktoś ? potrzebne mi będą jakieś nowe uszczelki czy mogę zapodać stare ?

Zostają stare :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tam jesteś miłośnik bike'ingu więc nie będziesz narzekał :decayed: tylko musisz wymienić zimówki na rowerowe :decayed:

ja to by bylo dopiero dupne.. ale tak serio przez zime normlanie sie na kole jezdzi tylko w sniegu raczej na goralu :polew: :polew: :polew:

a jak tam opony w ogole? :naughty:

to się okaże na zimę :naughty: ale bieżnik spokojnie na 2sezony :wink4:

no a Ty tam sie w jeździe górskiej specjalizujesz to Ci trening nie zaszkodzi :tongue4: [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 23:10_________________________________________________coś tu prezes A-rek sie obija w spamowaniu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

widzę że stronki lecą ciekawę kto przebije 200 ?! i będzie stawiał :gwizdanie: :naughty:

jeszcze za 100 ( ktoś :gwizdanie: ) nie postawił a Ty już o 200 zagadujesz :rolleyes:

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 23:22_________________________________________________

nie no muszę turbo wyczyścić , przeładowuje :wallbash: czyścił ktoś ? potrzebne mi będą jakieś nowe uszczelki czy mogę zapodać stare ?

Zostają stare :wink4:

Ja myślę kupić tą uszczelkę co jest pod wężem olejowym-powrót (dolny) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, kat C za darmo dawali to sie pisalem :evil:

no prosze to nie ma sie co zastanawiac :good:

no a Ty tam sie w jeździe górskiej specjalizujesz to Ci trening nie zaszkodzi :tongue4: [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 23:10_________________________________________________coś tu prezes A-rek sie obija w spamowaniu :gwizdanie:

no A-rek chyba mocno zajety :gwizdanie: cos Natala ostatnio na spocie mowila ze go przetrzyma :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jeszcze za 100 ( ktoś :gwizdanie: ) nie postawił a Ty już o 200 zagadujesz :rolleyes:

Dokladnie Robert :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurna nie chce mi się szukać ale za 10000€ mogę przywieźć :gwizdanie:

b7 ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...