Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:bry:

dziś mi się trochę poprawiło i w końcu zasiadłem przed kompem ..

:siema:

H4mm3R a ty sie piszesz na imprezke :?: :)

Niech kolega z tą Audicą da se spokój, tak na mój gust to z 300 tkm ma na pewno

no jesli dobrze widze to kierownica jest lekko wytarta, galka rowniez i brak dywanikow w ktorych pewnie byly juz dziury dlatego ich nie ma, a te rzeczy mowia ze tam faktycznie moze byc nalatane z 300 tys :confused4:

a co do imprezki, bylem w Popielowskiej remizie i niestety mala sala jest juz wynajeta na 26 i 27-go :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do imprezki, bylem w Popielowskiej remizie i niestety mala sala jest juz wynajeta na 26 i 27-go :(

Ajajaj trudno :confused4:

To gdzie robimy :?: na Kotwicy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak do jutra wiekszosc osob potwierdzi ze chce i bedzie na takiej imprezce to jade zaklepac domek, a jak nie to rezerwuje stoliki w "Sękatej" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello Synki

mam 2 bilety na teraz.. na dzis na 19 do TZR na golo i wesolo

http://www.teatrbajka.pl/repertuar/golo_i_wesolo

http://rybnik.naszemiasto.pl/imprezy/192560,golo-i-wesolo-konkurs,id,t.html

oddam za nic doslownie za darmo :wink4:

zmarnuja sie kurde jedyne co to musicie do mnie podjechac.. a jak co to podjade gdzies w Wasza strone :wink4:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 17:58_________________________________________________

od nas mysle ze napewno bedzie tak:

1. Wiesiek + Basia

2. Badboy + Monika

3. Robert + Marzena

4. Arek + Natalia

5. Blant + os. tow.

6. Seves + ?

7. Andy + ? (jesli nie dostanie bana :gwizdanie: )

8. Decks + ? (jesli nie bedzie pracowal :cool1: )

9. ......?

Arek no ja ide oczywiscie jak najbardziej :good:

ja + "os. tow." :D

dzieki za pamiec chlopaki w ogole :notworthy: :notworthy: :notworthy:

ale Arek za te jakies teksty zwatpienia ze sie do Was nie przyznaje to :baseball: :baseball: :baseball:

no a jakby nie bylo jestem bez fury.. cos w sprzegle sie syplo i nie wiadomo jeszcze co.. mechanik musi rozebrac to bedzie wiadomo.. wiec dalej jestem w d*pie ostatnio latalem busem sprinterem :P i musialem w nim wydech zamontowac bo jadac po a4 wjechalismy w dupna kaluze cos jeblo walnelo i auto zaczelo glosno isc... okazalo sie- u tlumikowcow ze... nie ma calego wydechu :gwizdanie: kata tlumika i rury :wallbash::decayed:

no i dzis w koncu mi sie udalo to zalatwic

no to w skrocie co sie u mnie dzieje :kox: pech kur jakis mnie dopadl ostatnio :gwizdanie:

wiec prosze mi tu we mnie nie watpic :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

dziś mi się trochę poprawiło i w końcu zasiadłem przed kompem ..

:siema:

H4mm3R a ty sie piszesz na imprezke :?:

Jak pamięć mnie nie myli to mam zjazd na uczelni a musiałbym jechać, bo teraz już nie byłem z braku auta i choroby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaś śpiom :lazy:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 19:58_________________________________________________ :witch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaś śpiom :lazy:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 19:58_________________________________________________ :witch:

kaj to lecisz Wiesiek? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeździł ktoś może kiedyś Audi A4 1.8 T S? 180KM? Bo kminie nad zmianą bryki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeździł ktoś może kiedyś Audi A4 1.8 T S? 180KM? Bo kminie nad zmianą bryki :naughty:

:>

:no: ale jesli masz zamiar dopiero szukac takiego autka to mi sie wydaje ze dluga droga Cie czeka

wg mnie jesli chcesz 1.8T to szukaj po prostu 1.8T a jesli bedzie dobry stan i cena odpowiednia to bierz.. ale to moje zdanie, bo zadbany "wyjatkowy egzemplarz" typu wlasnie wersja 180km bedzie duzo drozszy od odpowiednikow w zwyklej serii chyba ze sprzedajacy nie wie co sprzedaje :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz zobaczyc, ale przede wszystkim nie napalaj sie,

-w przebieg bym nie wierzyl

-gosc nie pisze ze bezwypadkowy czyli pytanie jak byl wypadkowy..

no i fotki niestety niewyrazne ale sam jak sprzedawalem mialem gorsze nie dlatego ze chcialem cos ukryc tylko dlatego ze dupiate miejsce na foty znalazlem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :hi:

no jak do jutra wiekszosc osob potwierdzi ze chce i bedzie na takiej imprezce to jade zaklepac domek, a jak nie to rezerwuje stoliki w "Sękatej" :)

Ja Arek jak najbardziej się piszę na andrzejki (Ja + Marzena) i jestem za "Kotwicą" :good:

[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 00:39_________________________________________________

Jak pamięć mnie nie myli to mam zjazd na uczelni a musiałbym jechać, bo teraz już nie byłem z braku auta i choroby...

Tomek to przyjedziesz po zajęciach :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mysle ze wynajmiemy sobie ten domek, a zamiast koryta (aby obnizyc koszty) zamowimy sobie pizze do tego alkohol, zapojka i jakas muzyczka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mysle ze wynajmiemy sobie ten domek, a zamiast koryta (aby obnizyc koszty) zamowimy sobie pizze do tego alkohol, zapojka i jakas muzyczka :>

:good:

Ale jak dla mnie może być i koryto , no chyba że większość nie chce :disgust:

Dobra na razie spadam do garażu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Jak pamięć mnie nie myli to mam zjazd na uczelni a musiałbym jechać, bo teraz już nie byłem z braku auta i choroby...

Tomek to przyjedziesz po zajęciach :cool1:

Na razie na nic się nie piszę, bo auta jeszcze nima a pewnie coś tam byda z moją tworzyć, bo też my się dawno nie widzieli :sexinbed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...