Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

ale jak na razie auta nie mam, goście mi go nie przywieźli i jak będą chcieli przywieźć ją jutro to albo spuszczą z ceny albo ja biorę zaliczkę x3 i mam ich w pupie.

to ty jej sam nie odbierasz :?: a jak cos z niej wymontowuja i przywioza ci niekompletna :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Wiesiek gratuluję fajny gnojok :wink4: a z tą etką lipa nie mam jednak E,jak możesz coś z tym zrobić to będę dźwięczny :notworthy:

Dzięki z etką myślę że się da, a nie masz czasem napędu optycznego jako E, jeżeli tak to spróbuj odpalić z płytki.

no właśnie mam optyczny E ale tak jak mowiłeś odpalam i wyskakuje to samo co u Arka na dysku E:<50MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ty jej sam nie odbierasz :?: a jak cos z niej wymontowuja i przywioza ci niekompletna :?:

Dokładnie , czemu jej już wczoraj nie brałeś ? Teraz nie wiadomo "co z nią robią" ( "nie chcę krakać" ) :mysli:

Mi osobiście taki typ "transakcji" się nie podoba :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w komisie i tam spisaliśmy umowę o zadatku (wg. przepisów mogę żądać zwrotu 200%), prawdopodobnie jutro rano podjadę i odbiorę kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w komisie i tam spisaliśmy umowę o zadatku (wg. przepisów mogę żądać zwrotu 200%), prawdopodobnie jutro rano podjadę i odbiorę kasę.

jeśli spisałeś w umowie zadatek to się zgodzę możesz odstąpoić od umowy i żądać dwukrotnej sumy natomiast jeśli napisane jest zaliczka to możesz zapomnieć :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...