Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

a efekt "prawie ten sam"

a miałeś kiedyś ori carbon i oklejony przed oczami :?:

oh A-rek wiem ze jest roznica, trudno zeby jej nie bylo :) ale mi o efekt wizualny chodzi, czyli to ze teraz mam drzewo a pozniej jak bede mial oklejony carbonem, to doda to na pewno uroku wnętrzu, a nie jestem na tyle piźnięty by dać 1200zł za listwy :)

To se sam pokryj carbonem.

nie pokryć a okleić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

a efekt "prawie ten sam"

a miałeś kiedyś ori carbon i oklejony przed oczami :?:

oh A-rek wiem ze jest roznica, trudno zeby jej nie bylo :) ale mi o efekt wizualny chodzi, czyli to ze teraz mam drzewo a pozniej jak bede mial oklejony carbonem, to doda to na pewno uroku wnętrzu, a nie jestem na tyle piźnięty by dać 1200zł za listwy :)

To se sam pokryj carbonem.

nie pokryć a okleić :wink4:

pokryć to można sukę :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

im back po komunii :cool1: Pany w sobotę na A1 widziałem się z jakimś kolesiem co jechał czarną B7 w S-line na SR z klubowymi ramkami :mysli: kto to taki :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: ahoj

zgrupowanie chyba mi wyszlo na dobre bo zakwasy sa od dzwigania :drunk::tongue4:

lekko nie było :bicz: :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

im back po komunii :cool1: Pany w sobotę na A1 widziałem się z jakimś kolesiem co jechał czarną B7 w S-line na SR z klubowymi ramkami :mysli: kto to taki :?:

niezrzeszony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Roberto i wszystkim :hi:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:01_________________________________________________http://allegro.pl/felgi-alutec-shark-7-5x17-mazda-nissan-toyota-i1601496907.html -nowe http://allegro.pl/alufelgi-audi-vw-vredestein-17-i1589469199.html - te same używki,prawie nowe, z logo audi ,śruby i śruby zabezpieczające [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:10_________________________________________________http://allegro.pl/lorinser-ms3-17-do-mercedes-a-5x112-amg-oz-i1614153142.html[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:13_________________________________________________albo te http://allegro.pl/borbet-rs-idealne-passat-a6-a4-17-5x112-i1615322805.html[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:13_________________________________________________tu jest tani pakiet o.z. ale jakos mi sie nie widzą http://allegro.pl/oz-titan-17-5x100-5x112-continental-215-45-235-40-i1614126800.html[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:16_________________________________________________te ori są tanie ino pozdzierane z deka http://allegro.pl/alufelgi-audi-a3-a4-a5-a6-vw-komplet-8jx17h2-5x112-i1618385369.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,jak ja bym wybierał to pierwsze dwa linki bym rozważał :wink4:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:30_________________________________________________no, ale o gustach się nie dyskutuje :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a efekt "prawie ten sam"

a miałeś kiedyś ori carbon i oklejony przed oczami :?:

oh A-rek wiem ze jest roznica, trudno zeby jej nie bylo :) ale mi o efekt wizualny chodzi, czyli to ze teraz mam drzewo a pozniej jak bede mial oklejony carbonem, to doda to na pewno uroku wnętrzu, a nie jestem na tyle piźnięty by dać 1200zł za listwy :)

To se sam pokryj carbonem.

nie pokryć a okleić :wink4:

pokryć to można sukę :decayed:

Obkleić to se możesz paździocha naklejkami, a carbonem się pokrwya , suki się kryje nie pokrywa, a baby się dupczy tak jak wy dupczycie głupoty. :polew: :polew: :polew:

Dzisiaj na kursie w SJZ widziałem takie coś z SR na felunku wiadomo jakim :slina:

16052011004.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Obkleić to se możesz paździocha naklejkami, a carbonem się pokrwya , suki się kryje nie pokrywa, a baby się dupczy tak jak wy dupczycie głupoty. :polew: :polew: :polew:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:36_________________________________________________pełna profeska jeśli chodzi o wytłumaczenie ,Pany Wiesiek nie ma 5-ciu lat więc wie co mówi :good:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:38_________________________________________________aleś Wiesław pojechał :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed::kox: :kox: :kox: :kox:,pewnie wszyscy teraz się rumienią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a efekt "prawie ten sam"

a miałeś kiedyś ori carbon i oklejony przed oczami :?:

oh A-rek wiem ze jest roznica, trudno zeby jej nie bylo :) ale mi o efekt wizualny chodzi, czyli to ze teraz mam drzewo a pozniej jak bede mial oklejony carbonem, to doda to na pewno uroku wnętrzu, a nie jestem na tyle piźnięty by dać 1200zł za listwy :)

To se sam pokryj carbonem.

nie pokryć a okleić :wink4:

pokryć to można sukę :decayed:

Obkleić to se możesz paździocha naklejkami, a carbonem się pokrwya , suki się kryje nie pokrywa, a baby się dupczy tak jak wy dupczycie głupoty. :polew: :polew: :polew:

Dzisiaj na kursie SJZ widziałem takie coś z SR na felunku wiadomo jakim :slina:

16052011004.th.jpg

jak dlamnie jeden właściwy felunek :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i za to go szanujemy ,bez pie.rzenia ale raz ,a dobrze :good:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:44_________________________________________________zw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podobują te wiatraki lorinser-a i te ciemne borbety,te pierwsze ewentualnie tez [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:45_________________________________________________Tak jest Wiesław ni ma sie co pier.o.ić :evil::wink4:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:46_________________________________________________Ażescie sie na te porsche uparli :gwizdanie: Ori p.mają tyły szersze ,a różne szerokosci na tyle i przodzie przerabiałem-trakcja swirowała na winklach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Obkleić to se możesz paździocha naklejkami, a carbonem się pokrwya , suki się kryje nie pokrywa, a baby się dupczy tak jak wy dupczycie głupoty. :polew: :polew: :polew:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:36_________________________________________________pełna profeska jeśli chodzi o wytłumaczenie ,Pany Wiesiek nie ma 5-ciu lat więc wie co mówi :good:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:38_________________________________________________aleś Wiesław pojechał :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed::kox: :kox: :kox: :kox:,pewnie wszyscy teraz się rumienią

a ja jeśśścciee mam 4 latttka i zrobię tak:

2443c680bae5cbe9med.jpg

0218c75fb60f7690med.jpg

eac7ff320e4234e5med.jpg

59f12c8d1acb7c95med.jpg

:cool1: :gwizdanie:

* zapożyczone od kolegi Czestera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jeśśścciee mam 4 latttka i zrobię tak:

2443c680bae5cbe9med.jpg

0218c75fb60f7690med.jpg

eac7ff320e4234e5med.jpg

59f12c8d1acb7c95med.jpg

:cool1: :gwizdanie:

* zapożyczone od kolegi Czestera.

Jak ja bym miał listwy w drewnie to dawno bym na nie coś nakleił ( obojętnie co , byle nie było by drewna :sick3: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jeśśścciee mam 4 latttka i zrobię tak:

2443c680bae5cbe9med.jpg

0218c75fb60f7690med.jpg

eac7ff320e4234e5med.jpg

59f12c8d1acb7c95med.jpg

:cool1: :gwizdanie:

* zapożyczone od kolegi Czestera.

Jak ja bym miał listwy w drewnie to dawno bym na nie coś nakleił ( obojętnie co , byle nie było by drewna :sick3: )

narazie regeneruję wszystkie przyciski w środku, ale będzie kolej i na to :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...