Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Marzena z :bicz: :bicz: :bicz: i robercik wiszący hahahha :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

chciołbyś tak , co ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Marzena z :bicz: :bicz: :bicz: i robercik wiszący hahahha :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

chciołbyś tak , co ? :decayed:

zostow se to lepszy do siebie :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna była :slina: szkoda , że jest już pocięta na kawałki :confused4:

.... Tomek moim skromnym zdaniem , troszku fajniejsza od Twojej :rolleyes: jednak zostaw te relingi w chromie i zapodaj taki grill :slina: :slina: :slina:

po co zmieniać grill skoro jest większym rarytasem od tego z fotki, SZWARZ pierodlony madafaka ma być i uj :decayed: :decayed:

ja szwarzkopf :decayed: fele też już mam do pakietu http://moto.allegro.pl/felgi-aluminiowe-19do-audi-a8-a6-vw-seat-i1617538322.html

a Ty ta Twoja koza obniż :decayed:

wszystko w swoim czasie :) w piątek listwy od S4 wpadają :)

to jednak kupiłeś podróbki z allegro :decayed:

PS. oklejenie decorów carbonem ok ~350zł[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 21:39_________________________________________________

Tomek czym usunę takie zaschnięte ślady na lakierze ( chodzi o takie plamki po wodzie ) SwirlX da radę ?

A to nie ścierosz wody po umyciu auta? czy chodzi Ci o coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie ścierosz wody po umyciu auta? czy chodzi Ci o coś innego?

Ja ścieram tylko Hans nie ścierał i na pewno mył w pełnym słońcu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie ścierosz wody po umyciu auta? czy chodzi Ci o coś innego?

Ja ścieram tylko Hans nie ścierał i na pewno mył w pełnym słońcu :wallbash:

to swirlX powinien wystarczyć :wink4: wpadnij to sprawdzimy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to swirlX powinien wystarczyć :wink4: wpadnij to sprawdzimy :cool1:

to kiedy wpadnę , chodzi mi czy on wystarczy czy trzeba będzie coś mocniejszego np. ultimate compound ... a może nawet DC1 by wystarczył :mysli:

[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 21:44_________________________________________________Albo Ty wpadnij na jako kafa i wejź coś do próby :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to swirlX powinien wystarczyć :wink4: wpadnij to sprawdzimy :cool1:

to kiedy wpadnę , chodzi mi czy on wystarczy czy trzeba będzie coś mocniejszego np. ultimate compound ... a może nawet DC1 by wystarczył :mysli:

[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 21:44_________________________________________________Albo Ty wpadnij na jako kafa i wejź coś do próby :wink4:

W tym tygodniu ciężko ale sie jeszcze uwidzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna była :slina: szkoda , że jest już pocięta na kawałki :confused4:

.... Tomek moim skromnym zdaniem , troszku fajniejsza od Twojej :rolleyes: jednak zostaw te relingi w chromie i zapodaj taki grill :slina: :slina: :slina:

po co zmieniać grill skoro jest większym rarytasem od tego z fotki, SZWARZ pierodlony madafaka ma być i uj :decayed: :decayed:

ja szwarzkopf :decayed: fele też już mam do pakietu http://moto.allegro.pl/felgi-aluminiowe-19do-audi-a8-a6-vw-seat-i1617538322.html

a Ty ta Twoja koza obniż :decayed:

wszystko w swoim czasie :) w piątek listwy od S4 wpadają :)

to jednak kupiłeś podróbki z allegro :decayed:

PS. oklejenie decorów carbonem ok ~350zł[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 21:39_________________________________________________

Tomek czym usunę takie zaschnięte ślady na lakierze ( chodzi o takie plamki po wodzie ) SwirlX da radę ?

A to nie ścierosz wody po umyciu auta? czy chodzi Ci o coś innego?

kupiłech od klubowicza :) i powiem CI że jestem miło zaskoczony ich jakością! :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłech od klubowicza :) i powiem CI że jestem miło zaskoczony ich jakością! :wink4::good:

No to jestech ciekawy efektu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłech od klubowicza :) i powiem CI że jestem miło zaskoczony ich jakością! :wink4::good:

No to jestech ciekawy efektu :naughty:

a te felgi jak za darmo!!! które posłałeś w linku powyżej, bbsy zawsze gniotły moje suty, robert potrzebuje do tego większego hardcoru haha kurde jakby my mieli drogi jak w de bez zastanowienia kup teraz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to Pucek

Nie znam takiego :mysli:

No Panocku wklej to na gliwickich to same ryjki jak moje zobaczysz :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: po robocie[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 06:37_________________________________________________

oczywiście nikt z forum :decayed:

Chłopie jak nawet okleisz folią imitacją carbonu to będzie super i jak inni to zobaczą to też tak będą chcieli, to masz pewne. :good:

Ajo se dupna pod kolor nadwozia :tongue4: Carbon mo co drugo :>[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 06:55_________________________________________________

Piotr kupuj w końcu te fele i nie wymyślaj, bo za chwile lato się skończy... [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 19:44

Tomasz spoko luz nic na siła :cool1: Najlepiej to od razu 3 komplety zakupic :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rana :hi:

SPRZEDAM Mojego Nissana Almere !!!! Wersja 3 drzwiowa S. Rok 1997

Przebieg 164 tyś km.

Wyposażenie:

2x air bag

abs

klima manual

wspomaganie kierownicy

fabryczne delikatnie kubełkowe fotele

ciemne szyby

hak

instalacja gazowa sekwencja Landirenzo

Audio - Radio JVC-Głosniki gwizdki i zwrotnice Infinity + Wzmacniacz 4 kanaly Blaupunkt+ Bas JBL

Elektryczne lusterka

Felgi 16 cali

Stan techniczny od strony mechanicznej bez zarzutu wszystko sprawne w 100% doinwestowane, jak cos było wymieniane to na dobrych częściach. Autko jest w jednym miejscu do poprawek lakierniczych ( przytarłem słupek ) koszt max 1000zł dlatego cena ponizej rynkowej.

Auto ma przegląd do grudnia 2011.

Oto kilka fotek

alma.jpg

alma2.jpg

Cena 6500 do negocjacji.

Autko bezawaryjne...stary dobry japończyk

tel. 698613129

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mój gril jest większy :naughty:

e tam ... tylko troszkę większy od mojego Tomasz Mosz większego od Roberta??? :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 07:06_________________________________________________

fele też już mam do pakietu http://moto.allegro.pl/felgi-aluminiowe-19do-audi-a8-a6-vw-seat-i1617538322.html

Spoko majonez fele -a Pojedziesz se po nie? :mysli: Bo na prawie zerowym koncie bym nie ryzykował wtopy :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 07:11_________________________________________________spam nadrobiony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::quattro: jada czipowac BAU do-> serii za duzo jak do mnie tych 200 niejadaych koni :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Przecież to Pucek

Nie znam takiego :mysli:

No Panocku wklej to na gliwickich to same ryjki jak moje zobaczysz :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Ale ja widziałem rejestrację SR a nie SG. :mysli:

Znaczy się co zdrajca, konfident, CIA, KGB, GRU, Radio Maryja :?: czy co :?:

jada czipowac BAU do-> serii za duzo jak do mnie tych 200 niejadaych koni :gwizdanie:

Jeszcze Ci mało czy za dużo :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Przecież to Pucek

Nie znam takiego :mysli:

No Panocku wklej to na gliwickich to same ryjki jak moje zobaczysz :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Ale ja widziałem rejestrację SR a nie SG. :mysli:

Znaczy się co zdrajca, konfident, CIA, KGB, GRU, Radio Maryja :?: czy co :?:

jada czipowac BAU do-> serii za duzo jak do mnie tych 200 niejadaych koni :gwizdanie:

Jeszcze Ci mało czy za dużo :?:

wieslaw ponoc program jest na 200+ ale kurw..... jakis z allegro tam wgrany podzwigane limitery itp T najpierw przeladowuje potem kolo 2,5krpm chyba dostaje dziure spada do 2,1mbar i nie umi naladowac

T jest new lub po regeneracji farba na srubach(sztanga chodzi jak ma, luzow niema) filtry powymieniane, dolot i IC szczelny

zejde do serii posprawdzam porobie logi itp zobaczymy co z tego bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...