Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Ya yebie, ale sensacja... Tak jakby to było ich pierwsze spotkanie z działaczami uefa i jakby tamci nie wiedzieli że Polska gościna głównie wódką jest zakrapiana...

jako współgospodarze powinni chociaż się hamować na czas turnieju a nie chlać

szkoda że nie rozwiążą tej burdy PZPN bo to jedyne wyjście na prostą

Nie żartuj, tak jest w każdej dziedzinie. Sport, biznes, polityka - zakrapiane imprezy z ziomami z zachodu to norma, akurat tym bym się nie podniecał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Naszą drużynę narodową porównano do jajek ... Zawsze uczestniczą, ale nigdy nie wchodzą

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że niektórzy ( swoimi wypowiedziami) to nadawali by się na dziennikarzy do gazety podobnej jak Fakt... nic, tylko szukanie sensacji: ten to, a ten tamto...:whistling:PS. mam nadzieję, że wygrają Niemcy, nigdy za nimi nie przepadałem, ale od kilku lat prezentują świetny poziom ( nie będe tutaj wymieniał w czym są dobrzy, bo chyba każdy znający się na piłce facet to widzi) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszemy rózne głupoty na temat Euro ale to dlatego że fajnie jest po całym dniu wejść tu - w temat o euro i mieć wszystko w jednym miejscu a nie szperać po necie. Mi to odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tak-nie ważne, kto jaki poziom reprezentuje-ważny jest końcowy wynik meczu, bo pięknych strzałów widzieliśmy sporo, ale wielu ich wykonawców- pewnie siedzi w domu i popija zimne piwko...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że niektórzy ( swoimi wypowiedziami) to nadawali by się na dziennikarzy do gazety podobnej jak Fakt... nic, tylko szukanie sensacji: ten to, a ten tamto...:whistling:PS. mam nadzieję, że wygrają Niemcy, nigdy za nimi nie przepadałem, ale od kilku lat prezentują świetny poziom ( nie będe tutaj wymieniał w czym są dobrzy, bo chyba każdy znający się na piłce facet to widzi) :wink:

Też "Hansów" nia lubiałem i też mam taką nadzieję, chociaż któż to wie jak to wszystko się skończy, wielokrotnie jest tak że dana ekipa pozamiata w grupie, a potem dostanie baty ze słabeuszami. Choć faktem jest że akurat Niemcom takie wpadki zdarzają się chyba najrzadziej, zobaczymy jak będzie, na koniec jeszcze się zdziwimy jak knedliki "przepychając się" wygrają ten turniej, ale by były jaja :facepalm: .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszą drużynę narodową porównano do jajek ... Zawsze uczestniczą, ale nigdy nie wchodzą

:grin:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuje z jakiegos portalu : Po przegranym meczu Polska - Czechy odpadliśmy i nie gramy w ćwierćfinale EURO 2012. Piłkarze mają więc czas dla siebie i mogli pojawić się na imprezie Playboy'a......no i niech sie bawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesi rozwalą portugalje,grecy szkopów i ...

...okaże się,że to my byliśmy w grupie śmierci:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tych wszystkich Matthausów i Vogtsów to zdecydowanie Fornalika, wybór pomiędzy tą dwójką to wiadomo że Fornal. Natomiast Kloppem z Borusii bym nie pogardził, tylko że taki jak on to się do nas zgłosi wtedy kiedy nikt poważny go już nie będzie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...