Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Fajnie by było nie oglądać Ronaldo i spółki na mistrzostwach :decayed:

:facepalm::facepalm::facepalm:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ostatni mecz reprezentacji, który sprawił że czułem jakiekolwiek emocje, to mecz z Niemcami jak wygrywalismy i chwilę przed końcem Odonkor zrobił rajd skrzydłem i reprezentacja niemiec wyrównała.

Wtedy było 0 - 0 i Odonkor zrobił swoje i Niemcy wygrały 1 - 0. A był to mundial 2006 :grin::grin::grin:

2006-06-14: Mundial 2006: Niemcy 1-0 Polska - Wikinews, wolne źródło informacji

Polska - Niemcy: do 94. minuty wygrywaliśmy 2:1 i... Tragedia! - SPORTFAN

Opublikowano

No to najpierw mowisz o innym meczu a teraz o innym:decayed:

Opublikowano

pany, na jakiej stronie da rade obejrzec mecz online? nie mam dzis dostepu do tv :(

Opublikowano

Ale chyba nie ma sensu oglądać,

Ja zawsze na końcu żałuje

Nie ma opcji na ipla żeby obejrzeć?

Opublikowano

Nosz ku..wa, ten Lewandowski śniadolicy to się nawet do tarcia chrzanu nie nadaje. :facepalm::facepalm::facepalm:

Jak widze jak on biega, jak atakuje, jak podaje piłkę to mnie krew zalewa, jak takie drewno może reprezentować PL :facepalm::facepalm:

Opublikowano

On gra jak drewno jak zakłada białą koszulkę z orzełkiem... :facepalm::doh:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

Rooney :decayed:

Opublikowano

Najniższy na boisku strzela nam bramkę, Brawo

Polska Polska

Opublikowano

To co śpiewamy?

Nic sie nie stało...

Opublikowano
Nosz ku..wa, ten Lewandowski śniadolicy to się nawet do tarcia chrzanu nie nadaje. :facepalm::facepalm::facepalm:

Jak widze jak on biega, jak atakuje, jak podaje piłkę to mnie krew zalewa, jak takie drewno może reprezentować PL :facepalm::facepalm:

Może i skutecznosci brak,ale nie mozesz powiedziec,ze gra jak drewno....

Mi sie akurat podoba dzisiaj.

Opublikowano

nie no, to sie nie moze podobac :doh: lepiej pograc w gta chyba :decayed:

Opublikowano
Nosz ku..wa, ten Lewandowski śniadolicy to się nawet do tarcia chrzanu nie nadaje. :facepalm::facepalm::facepalm:

Jak widze jak on biega, jak atakuje, jak podaje piłkę to mnie krew zalewa, jak takie drewno może reprezentować PL :facepalm::facepalm:

Może i skutecznosci brak,ale nie mozesz powiedziec,ze gra jak drewno....

Mi sie akurat podoba dzisiaj.

Chyba nie mówimy o tym samym Lewandowskim :wink:

Mi chodzi o Levandinhio :facepalm:

Opublikowano

jak drewno to gra Jędrzejczyk :decayed:

Opublikowano

a Celeban"??

masakra jakas...

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

Jakby grali, nie jak drewno, to nie byłoby 1:0 dla Anglii Panowie

Opublikowano
Jakby grali, nie jak drewno, to nie byłoby 1:0 dla Anglii Panowie

Dokładnie :hi:. Ostatni raz Polska grała dobrze za czasów Leo :decayed::wink:

Opublikowano

"gramy u siebie, Polacy gramy u siebie".... angole pewnie wqrwieni jak 150dziesiąt :decayed:

Opublikowano

kibice jadą z hymnem :decayed:

Opublikowano

mam pytanie - oddaliśmy strzał na bramkę Anglii ?

bo wydaje mi się że nie :(

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

jesteśmy strasznie słabi :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.