Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to jest normalne, że wraca bramkarz nr 1 do bramki po meczu np. po czerwonej kartce tak jak jest w tym wypadku. :wink4: Choć uważam, że Tytoń nie jest słabszy i pokazał na co go stać. :cool:

Szczęsny to nie Buffon czy Casillas żeby o Nim mówić nr 1, jest jeszcze na to za młody. Tytoń zagrał jak profesor z Rosjanami i to już nie chodzi o ten karny obroniony. Zawsze pewny i dobrze ustawiony, przy straconej bramce bez szans... Powinien bronić dalej, do końca.

A jednak jest nr 1... :cool: Tak jak powiedziałem. Tytoń pokazał na co go stać i nie uważam, że jest słabszy niż Szczęsny ale jednak takie jest zachowanie wszystkich trenerów, że wracają do bramki golkiiiperzy z numerem 1 i tak też będzie teraz. :wink4:

Jest nr 1 bo Ty tak mówisz czy ma taki numer na koszulce ? A może to i to...

Nr 1 ma na pewno... :decayed: Ja już wszystko powiedziałem na temat bramkarzy, trenerów i tego jak postępują w takich przpadkach, o których mówimy. Nie jestem selekcjonerem Naszej Reprezentacji i nie mnie oceniać kto jest numerem 1... Życzę powodzenia komukolwiek kto będzie stał w bramce Naszej reprezentacji w najbliższych meczach! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

a tym czasem koko koko euro spoko piłka leci hen wysoko,

smucą się Polacy, smuci Ukraina, ze na stacjach Orlen drożeje benzyna, że na stacjach orlen drożeje benzyna,

hej KOKO KOKO Orlen spoko, tankuj mało płać wysoko, wszyscy razem tak śpiewajmy i na gaz samochody przerabiajmy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tym czasem koko koko euro spoko piłka leci hen wysoko,

smucą się Polacy, smuci Ukraina, ze na stacjach Orlen drożeje benzyna, że na stacjach orlen drożeje benzyna,

hej KOKO KOKO Orlen spoko, tankuj mało płać wysoko, wszyscy razem tak śpiewajmy i na gaz samochody przerabiajmy:wink:

:polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowianki sa piekne:naughty: brałby każda:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ten Balotelli wyczynia? Nie trawie tego napastnika

ciiii, bo wezmą Cię za rasistę:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany wiecie, może o której w piątek polacy mają trening otwarty we wrocku? :co: poszedłbym pokukać ale nie wiem na którą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to szwedki :facepalm:

Fakt:decayed: :decayed:Poje.bało mi sie z Ukraina:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ten Balotelli wyczynia? Nie trawie tego napastnika

Ja tez nie ogarniam co w tym pilkarzu takiego "genialnego", juz w meczu z Hiszpania idac sam na sam z Casilliasem pokazal ze nie ma pojecia co robic. Dla mnie jest cienki jak barszcz i zadnego wielkiego talentu w nim nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...