Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

No tak jest kilka ciekawych akcji tylko pamiętajmy, że to są nadal akcje tylko i wyłącznie w tej "ekstra(??)klasie". Niech taki sam poziom zaprezentują w pucharach.

Jest bida z nędzą, syf kiła i mogiła, metr wody i dwa metry mułu ... jest ŻENUJĄCY POZIOM :facepalm:

Jedynie Benhakeer potrafił jako jedyny dotychczas trener zakwalifikować się do ME z naszymi kopaczami !! Jaką wiedzę i taktykę może przekazać i obrać polski trener, który "nie liznął" europejskich pucharów, a w tej "ekstraklasie" zaczął coś dopiero osiągać ?!?!

Może to głupota, może naiwność, wiary zostało mi już tyci tyci ale obejrzę dziś ten mecz. Przed meczem ze Słowacją wmawiałem sobie, że gorzej być już nie może ... a jednak :facepalm:

Jeszcze jedno. Jak w tym kraju mają być zdolni piłkarze skoro ja mając 6-14 lat biegałem za piłką jak dziki osioł do utraty tchu. Wolnego boiska z kumplami szukaliśmy przez 1-2 godziny bo wszystko zajęte. Ganialiśmy na betonowych boiskach, nierównych trawiastych gdzie łamaliśmy sobie kości i skręcaliśmy kolana. A teraz ... ?!?! A teraz Orliki świecą pustkami !! dzieciarnia siedzi na fejsie, gra na konsolach, pije piwsko i pali fajki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Skoro lewy ma dziś grac to może lepiej niech gra na obronie :decayed:

Jak dziś nie pokażą jakiejś sensownej gry i znów dostaną baty to chyba zmienię obywatelstwo :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis o 20.45 kazdy szanujacy SIE kibic powinien wlaczyc telewizje na tvp2:decayed:

Bo leci m jak milosc:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qtfa

nei ma to jak problem

francja ukraina

szwecja portugalia

czy anglia niemcy

coś trzeba będzie nagrać

opcji z tvp 2 - :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z meczów nie o stawkę to na pewno Holandia - Kolumbia. Też sporo ogladam meczy ekstraklasy i przyznam, że mecze sa coraz ciekawsze, ale Eredivisie czy Jupiler League daleko, a gdzie tam czołowe ligi europejskie.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, oto jak gra reprezentacja Polski:

" Jesteśmy drużyną solidną, ale byłoby dobrze, gdyby ktoś zorganizował rozgrywki, w których mecze trwałyby dwadzieścia minut. Bylibyśmy całkiem nieźli w te klocki, mielibyśmy dużo remisów 0:0. W podnoszeniu się z kolan natomiast nie jesteśmy mistrzami. Rzec by się chciało – reprezentacja Polski jest wojowniczo nastawiona, ale do pierwszego strzału w gębę. Po nim biegnie z płaczem do mamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska-U21 wygrała z Grecją 3-1 (3 gole Milika)

Widzieliście skład na Irlandie?

Marciniak, Pazdan, Ćwielong, Mączyński to się nazywa prawdziwa selekcja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie krytyki naszych gwiazd:

"ma rację w malutkiej części – są kibice, są – niech będzie – „Janusze”, którzy przyjdą na mecz i będą narzekać na wszystko, od pierwszej do ostatniej minuty. Powstaje jedak pytanie: i co z tego? Jakie to ma znaczenie dla zawodnika? Czy nie najłatwiej zatkać usta krytykom dobrym występem, asystą, golem? Czy aby na pewno piłkarze chcą, by tak jak w świecie siatkówki każda porażka kończyła się gromkim: „nic się nie stało!!”? To może zamienią się z siatkarzami na wypłatę i popularność? Piłkarz jest częściej lżony niż chwalony, od A-klasy począwszy, idźcie na taki mecz i posłuchajcie, co mówią trybuny – do sędziego, trenerów, piłkarzy. Nie da się uciszyć tłumu, nie można zatkać ludziom ust, ani wypędzić ich ze stadionów, to tak nie działa. Ale zawsze przecież można spróbować wygrać jakiś mecz. To co, może już jutro?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grecy mieli w 90min.karnego przy stanie 2:1. Milik w 95min.ustrzelił hattricka :) ciagle mają szansę na awans, a kolejny (ostatni) mecz we wrzesniu z... Grecją :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze.Francja juz odrobiła 2 bramki straty z Ukrainą a dopiero 35min :decayed:

Sędzia dał d*py bo najpierw nie uznal prawidłowej bramki zdobytej przez Benzeme, a na 2:0 gdy Benzema był na spalonym - uznał.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu widać, że mecz o konkretną stawkę. Szwedzi graja słabo, Portugalczycy niewiele lepiej - jakbym oglądał mecz towarzyski ;) tylko kibicie trzymaja poziom :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

portugalia jak zawsze - nie potrafią grać w meczach o dużą stawkę

a szkoda, bo paka świetna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedaldo 0:1 :/ druga połowa to już inny mecz. Kapitalne akcje z obu stron... Szwedzi znów słabo tak jakby wcale im nie zależało na awansie... i prosze 1:1 Ibrahimovic :) Ukraina w dziesiątkę :D

Ibra z wolnego 2:1 ! Fantastyczny mecz ! :)

Dwa kapitalne podania, 2 gole C.Ronaldo i koniec marzeń Szwecji.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argentyna - BiH 2:0, Belgia walczy o remis z Japonią 2:3 w końcówce, RPA - Hiszpania 1:0. Gibraltar w pierwszym oficjalnym meczu zremisował ze Słowacją :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ibra cr7

niesamowite

pierwszy mecz do niczego

pierwsza połowa rewanżu - patrz wyżej

a ostatnie 45 minut

poezja

co tam się działo, jutro z przyjemnością odtworzę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zaczynają się skróty na Eurosporcie dzisiejszych baraży. :wink: Będzie na co popatrzeć! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...