Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Polska wśród piłkarskich gigantów :decayed::kox::naughty:

154469_800466486635444_71685372_n.png

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------

Dla potwierdzenia -> The FIFA/Coca-Cola World Ranking - Ranking Table - FIFA.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Semir Stilić piłkarzem Wisły Kraków

coraz bardziej podoba mi się polityka Smudy, znowu utarł nosa bufonowi Leśniodorskiemu.. :naughty: ehh że chłop w reprezentacji się nie sprawdził..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuda ewidentnie czuje się mocny w Wisle. wy***przył Małeckiego bo nie umieli się dogadac a sciaga Stilicia z ktorym mu sie dobrze pracowalo..

no zobaczymy co pokopią w tej rundzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy mecz na Old Trafford to był niezły horror w końcówce dogrywki, a w rzutach karnych to już nie mówię :) Wcale się nie zdziwię jeśli Sunderland zdobędzie Puchar Ligi.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mata w MU ? Póki co nie jestem przekonany do tego grajka..... :whistling:

Narazie, największym dla mnie rozczarowaniem w MU jest Fellaini, gdy już wróci o kontuzji, czekam na jego formę - taką sprzed roku :wink:

Niestety odniosłem wrażenie, że nie sprawdzi się w tej ekipie i po 2 latach gdzies go sprzedadzą....:kwasny:

In plus na pewno Januzaj i Evans. Ten ostatni przez ostatnie 3-4 lata zrobił mega postęp. Dla mnie, obok Kompanego - najlepszy środkowy obrońca EPL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mata to za***isty rozgrywający, szkoda że do Juve nie poszedł. Dla niego dobrze, że odszedł... Juve z Lazio 1-1 buffon czerwona ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mata to za***isty rozgrywający, szkoda że do Juve nie poszedł. Dla niego dobrze, że odszedł... Juve z Lazio 1-1 buffon czerwona ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

no zobaczymy, osobiście bardzo chciałbym w MU kilku zawodników z Bundesligi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mata to za***isty rozgrywający, szkoda że do Juve nie poszedł. Dla niego dobrze, że odszedł... Juve z Lazio 1-1 buffon czerwona ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

no zobaczymy, osobiście bardzo chciałbym w MU kilku zawodników z Bundesligi :wink:

Których konkretnie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mata to doskonały zawodnik, bez dwóch zdań

trochę jednak pękam

jak ten gamoń Moyes czegoś nie wymyśli, to się skończy sprawa tak jak z Kagawą

trenerzyna się trafił, to dzięki :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mata to za***isty rozgrywający, szkoda że do Juve nie poszedł. Dla niego dobrze, że odszedł... Juve z Lazio 1-1 buffon czerwona ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

no zobaczymy, osobiście bardzo chciałbym w MU kilku zawodników z Bundesligi :wink:

Których konkretnie? :wink:

Marco Reus, Dante, Alaba, Ribery, Thomas Müller - Ci, którzy na szybko przyszli mi do głowy :whistling:

Myślę, że dla MU priorytetem powinno być sprowadzenie jednego solidnego środkowego obrońcę i dwóch klasowych skrzydłowych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reus jest do wyjęcia z BVB (która IMO raczej się "kończy"), chociaż ostatnio obniżył nieco loty... Co do tej czwórki z Bayernu to jest nie do ruszenia, tak jak każdy inny kluczowy gracz tego klubu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej czwórki z Bayernu to jest nie do ruszenia, tak jak każdy inny kluczowy gracz tego klubu :wink:

każdy ma swoją cenę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej czwórki z Bayernu to jest nie do ruszenia, tak jak każdy inny kluczowy gracz tego klubu :wink:

każdy ma swoją cenę :wink:

Otóż to, ale nie w Bayernie :wink: chyba że mówimy o sytuacji typu: Gomez, Podolski itp - zawodnikach którzy nie dali sobie rady w klubie... Choć Mario odwalił kawał dobrej roboty przez te kilka sezonów, to ostatecznie uciekł by szukać regularnej gry...

Swego czasu Real dawał za Riberyego kosmiczne pieniądze, i nic... Ribery gra dalej w FCBM. Bayern nie musi sprzedawać, ma wystarczająco dużo Euro. Od paru lat konsekwentnie rozwijając zespół, klub osiągnęli to co widzimy dziś. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej czwórki z Bayernu to jest nie do ruszenia, tak jak każdy inny kluczowy gracz tego klubu :wink:

każdy ma swoją cenę :wink:

Otóż to, ale nie w Bayernie :wink: chyba że mówimy o sytuacji typu: Gomez, Podolski itp - zawodnikach którzy nie dali sobie rady w klubie... Choć Mario odwalił kawał dobrej roboty przez te kilka sezonów, to ostatecznie uciekł by szukać regularnej gry...

Swego czasu Real dawał za Riberyego kosmiczne pieniądze, i nic... Ribery gra dalej w FCBM. Bayern nie musi sprzedawać, ma wystarczająco dużo Euro. Od paru lat konsekwentnie rozwijając zespół, klub osiągnęli to co widzimy dziś. :wink:

pewnie dawali za mało :wink:

Myślę, że nie ma grajków nie do kupienia, Ronaldo czy Messi również...

Wystarczy położyć na stół odpowiednią kwotę.

Hipotetycznie: myślisz, że jakby ktoś na Messiego wyłożył 300mln eur i dał mu 50mln za sezon nie odszedłby z Barcy ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 mln za Riberyego i nic :decayed:

Co do Twojej hipotezy to myślę, że nie wiem co mogłoby się stać w takim przypadku z Messim, pewnie poleciałby na kasę i odrzedł :decayed:

Ale ja twierdząc, że nikt kluczowy z Bayernu nie odejdzie brałem pod uwagę tylko rozsądne pieniądze :wink: Bo przecież nikt za takiego Dante nie będzie płacił kilkadziesiąt mln, za którego Bayern zapłacił ok 5 mln :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...