Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość pbogusz13

Ostatnie doswiadczenie co do spalania:

opony 225/50/16 automat(4biegi) caly czas klima, 4 osoby i pelny bagaznik. Trasa: Skwierzyna - Białystok- Bielsko Biała - Skwierzyna. Na trasie predkosc ok 140 jazda raczej dynamiczna. Autostrada z Katowic do Wroclawia caly czas 180-190. Rekord predkosci 200km/h.Minimalna gorka.Na prostej 196. Spalanie średnie 6,7L. Tankonawe na Shellu.Do setki 12,6.Ostatni sezon na tych oponach.Przechodze na 205/55.No to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tankowałem samochód a gdy ostatnio tankowałem skasowałem licznik i miałem przejechane 667 km a weszło mi 46 litry paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tankowałem samochód a gdy ostatnio tankowałem skasowałem licznik i miałem przejechane 667 km a weszło mi 46 litry paliwa

Czy chcesz powiedzieć , że na 16 litrach zrobiłeś 667 km ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tankowałem samochód a gdy ostatnio tankowałem skasowałem licznik i miałem przejechane 667 km a weszło mi 46 litry paliwa

Czy chcesz powiedzieć , że na 16 litrach zrobiłeś 667 km ??

Raczej na 46 :wink:

P.S. Wynik byłby godny podziwu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio testowo po rzekomej naprawie zalalem 11,5 L, wyjezdzilem na tym 132 KM, wychodzi mi 8,7 jesli dobrze licze ?? :mrgreen: Czyli juz jest lepiej .... Jazda mieszana - nie po miescie , a wczesniej bylo 10 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac z polski do angli zatankowalem w kolbaskowie auto do fulla, probujac odpowietrzyc co nieco uklad, weszlo moze 64 litry maks.Dojechalem na tym do londynu a rezerwa zapalila mi sie toz przed londynem.Wynik 790mil, jadac nonstop 120 km/h i do tego auto w sumie puste bo tylko ja sam.Po przeliczeniu wychodzi 1260 km na prawie

calym baku

fakt ze jechalem wolno ale wziolem poprawke na to ze do promu mam troche i do tego droge musialem przebyc sam( 4 razy zaliczonke spanko haha)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt ze jechalem wolno ale wziolem poprawke na to ze do promu mam troche i do tego droge musialem przebyc sam( 4 razy zaliczonke spanko haha)

pozdro

Heh, moj brat razem z promem jechal 11 h z londynu do wroclawia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no :roll:

prom i wyjazd z promu minimum 2,5 czyli zostalo Twojemu bratu 8,5 godziny?

wiec powiedz mi jak to jest mozliwe?

ja z trojmiasta do londynu mam okolo 1000 mil czyli 1600km wiec Twoj brat tez musi miec podobnie

Czy mam Ci dalej liczyc? czy sobie sam policzysz w domowym zaciszu

pozro i pozdrow brata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj brat razem z promem jechal 11 h z londynu do wroclawia
uwielbiam takie opowiesci, tylko czekam az ktos mi powie ze dojedzie szybciej niz doleci samolotem:):):):):) sorry za OT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam takie opowiesci, tylko czekam az ktos mi powie ze dojedzie szybciej niz doleci samolotem:):):):):) sorry za OT

Hehe, to raczej nie mozliwe :razz: Ale naprawde, tylko ze jazda caly czas , ewentualnie zjazd aby zatankowac i wypic redbulla - vectra 2.0 SRi 150 km :wink:

Fakt pomylilem sie co do promu, nie liczac promu - sam jazda, do promu, i od promu do wroclawia - bez zadnych wiekszych odpoczynkow ( max 15 min )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem ostatnio 890km na baku w tym wiekszosc po miescie i nie mial czesto lekko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem ostatnio 890km na baku w tym wiekszosc po miescie i nie mial czesto lekko :wink:

to wyjezdiles paliwko do konca ... czy zrobiles 890 do pokazania sie rezerwy .... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny pomiar .....

miasto - czesto właczona klima (jazda dosc dynamiczna) - 6.83 l/100 km ...

jak dla mnie REWELACJA :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...