Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:a ja mam małe pytanko czy 7 lub 7,5 litra w trasie na silnik 1.6 jest normalne???

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

qulimax, przy 180 km/h to i 15 litrow bedzie normalnie ...... nie napisales z jakimi predkosciami jezdzisz

mi ack pali na trasie wiecej niz na miescie, otwarli niedawno nowa droge przelotowa w moim rejonie i ciezko tam jezdzic przepisowo

Opublikowano

:hi:a ja mam małe pytanko czy 7 lub 7,5 litra w trasie na silnik 1.6 jest normalne???

Tak i pewnie nawet dałoby się zejśc nieco niżej ale czy to ma sens...

Opublikowano

Jak ktos mnie pyta ile pali, to ja zawsze mowie ze tyle co jest w baku spali, ani kropli wiecej, a tak serio jazda w miescie 70% i trasa 30% juz po raz 4 wyszlo mi 8,5litra, pisze po raz czwarty bo zawsze tankuje do pelna robie jakies 620km i znow do pelna..., czy to duzo powiem tak wczesniej smigalem troche samochodem zonki corsa c 1.0 3 cylindry, palila mi 7,5litra benzynki -kopa miala niesamowitego a komfort...., tak wiec audi niech sobie nawet 10litrow wciagnie jak lubi wkoncu v6

Opublikowano

Automat... miasto to szzzzzzoooookkkkk bo koło 9-10 l/100km...

A trasa 120-130 km/h to koło 6.1 l/100km

Ale i tak sie ciesze z mojego automaciku i innego niechce

ale zamierzam sie do kupna A6 150 lub 180 ale tylko w automacie :)

Opublikowano

hm moje w jezdzie mieszanej pali ok 9 litrow z tym ze jest podkrecone do 190 koników no i QUATTRO robi swoje ,kolega ma oske 1.8T zrobiana na jakies 230 kucy i spokojnie smigajac pali mu kolo 10 , natomiast S4 na wiekszych turbinach ponad 300 kucy wychodzi jakis 11 jezdzac w miare rozsadnie oczywiscie heh dodam jeszcze ze S2 znajomego zrobione na jakies 350 koni + 100 z podtlenku pali 30 przy spokojnej jezdze a na szpicu dochodzi do 100 to jest dopiero osiagniecie :D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

miasto- 6.2l/100km

trasa- średnia prędkość 150km/h - 5.6l/100km

spokojna jazda w trasie tak ok 100-110km/h - 5.0l/100km :thumbup:

Opublikowano

ostatnio wzrosło w mieście [coraz wieksze korki i coraz zimniej :rant:] ~ 7.5 l/100 km ....

Opublikowano

Haha... 7,5... Marzenie... Przez chłody i dłuższe nagrzewanie się silnika - 13,5 l/100km miasto...

Opublikowano

witam! ja mam dopiero :audi: od ponad tygodnia .. ale w trasie wyszlo mi 6.2 ( mozliwe??) :blink: w miescie jeszcze nie wiem :P ...

przejechalem 445km i na stacji wcagnal 28 l .. ogolnie wskazowka po tym dystansie zatrzymala sie na 1/2 ..

Opublikowano

cykl mieszany cos okolo 6.1

trasa predkosci do 150 srednio 5.2

samo miasto 6.4

mysle ze to calkiem przyzwoicie ja jestem zadowolony :a4fan:

Opublikowano

Przez chłody i dłuższe nagrzewanie się silnika...

Tez to odczuwam...

Przy dynamicznej i szybkiej trasie wciaga 9 (150-200), a jak czlowiek sie postara to i 10. Na miasto nawet nie patrze, bo malo jezdze po nim, uf :cool:

Reasumujac: nizsze temperatury i spalanie wzroslo mi o 1,5l.

Opublikowano

Ostatnio zimno i niedogrzewa mi (70-75 stopni na zegarach w trasie) - termostat do wymiany razem z rozrządem (przy okazji)

Pali jakby ciutke więcej 14.5-15.5 (tak jakby gdzieś około 0.5 litra więcej)

Opublikowano

ale w trasie wyszlo mi 6.2 ( mozliwe??)

przy spokojnej jeździe możliwe
Opublikowano

morgoth,

Pol litra w Twoim przypadku to pikus. Ja czuje wzrost z 7.5-8 na 9-10 w trasie :)

Opublikowano

Jasne że pikuś :P

Ale termostat do wymiany - nie może być że nie ma 90

Opublikowano

Jasne że pikuś :P

Ale termostat do wymiany - nie może być że nie ma 90

Spalanie masz większe, bo silnik niedogrzany.

Wymień jak najszybciej ten termostat, bo szkoda silnika :)

Opublikowano

Najszybciej się nie da - bo to V8 - trzeba przód na glebę zwalać...

Przy okazji rozrządu: w tym miesiącu lub w grudniu

Aktualnie szukam dobrego serwisu który wymieni mi rozrząd pod warunkiem że mam własne częsci (bo będę miał sporo taniej oryginały od Adama 12 z AKP)....

[ że niby jaki tu mamy temat? chcecie po kropeczce czy jak? ]

Opublikowano

ja zawsze podziwiam ludzi którym ten silnik pali 8-9l i jeszcze chipsowany i Q :notworthy:

ja przy bardzo spokojnej jeździe raczej mieszanej (bo strikte po centrum miasta cały czas to chyba sie nikt nie porusza) nie udało mi sie zejść poniżej 10L a mam serie bez Q i potrafie jeździć na prawde spokojnie :polew: znawcy tematu (byli pracownicy ASO) są zdania że to dobre spalanie więc jeszcze raz podziw dla ludzi którym to tyle pali :a4fan:

Opublikowano

Najszybciej się nie da - bo to V8 - trzeba przód na glebę zwalać...

Do samego termostatu nie trzeba, przynajmniej w ABZ wystarczy zdjąć rury od chłodnicy, chyba, że u Ciebie jest inaczej...

[ że niby jaki tu mamy temat? chcecie po kropeczce czy jak? ]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.