Opublikowano 18 Maja 201016 l a ja ma 409 :mysli: dwie pierwsze 40-44 - Niemcy - sam juz nie wiem (moze masz podróbę )
Opublikowano 19 Maja 201016 l Panowie potrzebuję szybkiej pomocy w sprawie doboru oleju. Chciałbym załatwić sprawę dzisiaj dlatego nie prześledziłem całego wątku. auto ojca, wczoraj sprowadzone: 3.0 TDI z DPF z 10/2006 Na 90% LongLife Service a chcę przejść na wymiany co 15 tysi. Wiem, że norma 5W30 Czy Motul 5W30 o specyfikacji 504.00/507.00 będzie słusznym wyborem? Co do Castrola jak zwykle mnogość opinii.. Byłbym wdzięczny za pomoc
Opublikowano 19 Maja 201016 l Panowie potrzebuję szybkiej pomocy w sprawie doboru oleju. Chciałbym załatwić sprawę dzisiaj dlatego nie prześledziłem całego wątku. auto ojca, wczoraj sprowadzone: 3.0 TDI z DPF z 10/2006 Na 90% LongLife Service a chcę przejść na wymiany co 15 tysi. Wiem, że norma 5W30 Czy Motul 5W30 o specyfikacji 504.00/507.00 będzie słusznym wyborem? Co do Castrola jak zwykle mnogość opinii.. Byłbym wdzięczny za pomoc MOTUL Specific 504 00-507 00 5W-30 bedzie idealnym wyborem (lub MOTUL 8100 X-clean+ 5W-30)
Opublikowano 22 Maja 201016 l mam A4 B6 1,9 TDI AWX Avant 2002r 131 KM z przebiegiem 170 tyś. olej wlany to półsyntetyk mobil 10w-40,chciałbym przejść na syntetyk jaki i czy muszę obowiązkowo płukać silnik przed wlaniem nowego oleju.pozdrawiam
Opublikowano 22 Maja 201016 l mam A4 B6 1,9 TDI AWX Avant 2002r 131 KM z przebiegiem 170 tyś. olej wlany to półsyntetyk mobil 10w-40,chciałbym przejść na syntetyk jaki i czy muszę obowiązkowo płukać silnik przed wlaniem nowego oleju.pozdrawiam Olej dla ciebie to MOTUL SPECIFIC 505.01. Mozesz wypłukać MOTULem ENGINE CLEAN
Opublikowano 22 Maja 201016 l Witam. Nie dawno kupiłem A4 sprowadzana z Holandii, i nadszedl czas aby wymienic olej, i mam pytanie czy półsyntetyk czy syntetyk bedzie najlepszy, nie ma zadnej krtki ani info o tym jaki byl wczesniej wlany. Audi A4 1.9TDi 75 KM 1998. ok 250 000 km przebiegu
Opublikowano 22 Maja 201016 l czytaj czytaj czytaj , jestes w odpowiednim dziale tylko przejdz do 1 strony!, jak nie cieknie ja wybrałbym sytntetyk
Opublikowano 22 Maja 201016 l no czytam czytam ale czy Ty elmo814 miał byś czas na przeczytanie ponad 100 podstron?? czytam czytam i sszukam ale narazie nici z moich poszukiwan wlasnie i tu trzeba troszke pomyslec...bo mi cieknie troszke lae wystraczy ze wymienie uszczelke i juz mi nie bedzie ciekl;) tzn tak mi mechanik powiedzial, bo ja az tak sie nie znam na tym
Opublikowano 23 Maja 201016 l Wiem juz ze warto wlac syntetyk <np motul>... wczesniej jesli nie jestem pewien jaki olej byl dolac ten motul engine clean <samochod swiezo kupiony... ewentualnie gdzie moze byc naklejka jakas jesli na pierwszy rzut oka nie zauwazylem>... Teraz pytanie czy ktos w Zielonej Górze zna zrodlo motula? Ewentualnie u kogo z allegro jedno i drugie kupic? I czy jesli samochod jutro idzie na warsztat z wymiana filtrow i rozrzadu to mozna poprosic zeby zaczekali z filtrem oleju czy to pozniej jest duzo zamieszania od nowa? <zupelnie sie na tym nie znam>... Bo jak rozumiem to nie mozna wymienic filtra a pozniej olej <chyba byloby to bez sensu?>
Opublikowano 23 Maja 201016 l w dziale rabaty promocje masz kulku klubowiczy co handluja olejami napisz do nich i wysla ci blyskawicznie zamowiony towar, np kolega dzik http://www.a4-klub.pl/smf/motul_najtaniej_na_foruml_wahacze_lem_promocjaxcess_130zl-t44215.0.html
Opublikowano 23 Maja 201016 l Czy jesli samochod jutro idzie na warsztat z wymiana filtrow i rozrzadu to mozna poprosic zeby zaczekali z filtrem oleju czy to pozniej jest duzo zamieszania od nowa? <zupelnie sie na tym nie znam>... Bo jak rozumiem to nie mozna wymienic filtra a pozniej olej <chyba byloby to bez sensu?> Bo chce tego motula zamowic I czy konieczne jest uzycie tego cleanera jesli nie wiem jaki byl wczesniej olej... czy po prostu wlac syntetyk?? Bo niby na pierwszej stronie jest ze wlewac bez oporow... a tu piszecie o tym cleanerze... co moze sie stac z przejscia z semi na full bez cleanera??
Opublikowano 23 Maja 201016 l cleanera mozesz zalac - tylko pomoze. dzik jutro wysyla olej - na wtorek masz u siebie. auto moze posta do wtorku w warsztacie.
Opublikowano 23 Maja 201016 l :hi:Witam.Od kilku dni mam a4 b5.Zamierzam wymienić jej olej na Fusch TITAN Supersyn SAE 5W-40 ACEA A3/B4 API SM/CF MB 229.3 VW 502 00/505 00.Do tej pory śmiga na Castrolu 5w30.Mam pytanie czy mogę dokonać takiej wymiany bez obaw o silnik?.I jeszcze jedno,chodzi o filtr oleju,mianowicie czy filtron daje radę czy lepiej kupić innej firmy?.
Opublikowano 23 Maja 201016 l mozesz zalac tego fuchsa. ja polecam jednak kolege dzika z forum. ma w dobrej cenie olej Motul 8100 plus filtr knechta.
Opublikowano 23 Maja 201016 l Dobra cena ale jaka?Ja za 5l Fuscha zapłace 70 zł.A wiem że olej dobry bo cała firma na tej marce pracuje.
Opublikowano 23 Maja 201016 l Dobra cena ale jaka?Ja za 5l Fuscha zapłace 70 zł.A wiem że olej dobry bo cała firma na tej marce pracuje. jesli jest to Fuchs z beczki to nie ma sensu brać. jesli w ori butelce z Niemiec - bierz. Motula 5L masz za 130 PLN chyba. ale Motul to Motul
Opublikowano 23 Maja 201016 l z beczki. Nasze wózki latają na tych olejach.Mam jeszcze taki: Fuchs TITAN Supersyn PLUS SAE 5W-40 ACEA A3/B4 API SL/CF VW 500 00/505 00/505 01
Opublikowano 26 Maja 201016 l Witam Mam pytanko: chce wymienić olej w silniku jest to 2.0 tdi z PD i PDF-em planowałem na Castrol SLX Professional 5W/30 ale dostałem od kuzyna 4L bańkę Castrola EDGE 5w/30 który też spełnia normę 507.00. I czy mogę śmiało zalać tym olejem czy lepiej odstąpić komuś ją i kupić SLX Professional. I jeszcze jedno ponawiam pytanie Admirał-a czy filtr oleju filtron nadaje się bo tylko taki dostałe czy szukać dalej jakiejś lepszej firmy.
Opublikowano 26 Maja 201016 l Filtron robi dobre filtry, również na pierwszy montaż. Jeśli wybór jest między dwoma castrolami to nie ma znaczenia, lej edge, slx to w zasadzie to samo.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto