Opublikowano 11 Listopada 201015 l Ja zalałem Mobilem , i jak narazie chodzi jak lala . Oby tak dalej .
Opublikowano 12 Listopada 201015 l Witam! Mam problem jaki zalać olej. Silnik AFN ~250tys Problem polega na tym, że nie wiem jaki olej był poprzednio. Chcę zalać motula 5w40, nie wiem bo jak był jakiś 10w40 czy nie będzie płukać. Co polecacie?
Opublikowano 12 Listopada 201015 l Witam! Mam problem jaki zalać olej. Silnik AFN ~250tys Problem polega na tym, że nie wiem jaki olej był poprzednio. Chcę zalać motula 5w40, nie wiem bo jak był jakiś 10w40 czy nie będzie płukać. Co polecacie? Polecamy przeczytanie kilku losowo wybranych stron tego wątku nie wspominajac juz o samej gorze tej strony.
Opublikowano 12 Listopada 201015 l Witam! Mam problem jaki zalać olej. Silnik AFN ~250tys Problem polega na tym, że nie wiem jaki olej był poprzednio. Chcę zalać motula 5w40, nie wiem bo jak był jakiś 10w40 czy nie będzie płukać. Co polecacie? wlewaj od razu motula, nie czym sie przejmowac wymiana co 10tkm i bedzie :good: :good:
Opublikowano 13 Listopada 201015 l Witam serdecznie, potrzebuję pomocy bo zupelnie sie na tym nie znam. Mam zalany do A4 1.9tdi AVB castrol 10W40 chcialbym go zmienic na Motul tylko zupelnie nie wiem na jaki i jaki bylby dobry po tym castrolu? Pomózcie
Opublikowano 13 Listopada 201015 l Witam serdecznie, potrzebuję pomocy bo zupelnie sie na tym nie znam. Mam zalany do A4 1.9tdi AVB castrol 10W40 chcialbym go zmienic na Motul tylko zupelnie nie wiem na jaki i jaki bylby dobry po tym castrolu? Pomózcie post na samej górze
Opublikowano 13 Listopada 201015 l Witam serdecznie, potrzebuję pomocy bo zupelnie sie na tym nie znam. Mam zalany do A4 1.9tdi AVB castrol 10W40 chcialbym go zmienic na Motul tylko zupelnie nie wiem na jaki i jaki bylby dobry po tym castrolu? Pomózcie 10W40 to najszybsza droga do zajezdzenia glowicy jak najszybciej zmien na 505.01 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co za debil wlał to do silnika ?????
Opublikowano 13 Listopada 201015 l ale jaki konkretnie wlac? taki bylby dobry?MOTUL 8100 X-CLEAN + 504/507 5W-30 5L czy to nie ma zadnego znaczenia jak zamiast 10w40 wleje 5w30?
Opublikowano 13 Listopada 201015 l nie cuduj, tutaj masz linki: http://allegro.pl/motul-specyfic-5w40-505-01-5l-oryginal-wymiana-i1314464479.html http://allegro.pl/castrol-edge-turbo-diesel-5w40-5w-40-4l-lublin-i1317792741.html
Opublikowano 13 Listopada 201015 l no i o czym ja pisalme 2 strony wczesniej lekcewaza calkowicie moderatora nie czytajac watka i pytajac po raz miliardowy choc u gory na czerwono wy... napisane co trzeba wlac do jakiego motora
Opublikowano 14 Listopada 201015 l ale czy tak mozna wymienic z 10w40 na 5w40? zabijcie mnie az strach, tutaj zagladac :decayed: :decayed:
Opublikowano 14 Listopada 201015 l Panowie, własnie zmieniłem z 10w/40 na 5w/40 w moim 1z (przebieg nie znany!!!) ...szkoda ze nie widziekliscie miny mechanika jak mu kazalem wlac 5w/40
Opublikowano 14 Listopada 201015 l Panowie, własnie zmieniłem z 10w/40 na 5w/40 w moim 1z (przebieg nie znany!!!) ...szkoda ze nie widziekliscie miny mechanika jak mu kazalem wlac 5w/40 :oklaski: Na przyszłość, radziłbym zmienić mechanika. Dobrych poznaje się po tym, że nie straszą rozszczelnieniem silnika Syntetyk można lać bez obaw.
Opublikowano 14 Listopada 201015 l Mi w 2/2 odwiedzone sklepy radzili 15w40 Mówię im, że chce Motula takiego i takiego a oni swoje, że taki przebieg rok itd Polskie realia, szkoda, że mi selektola 20w40 nie wciskali
Opublikowano 14 Listopada 201015 l Ktoś coś wie o tym oleju. http://allegro.pl/valvoline-durablend-5w40-diesel-5l-od-ss-gratis-i1316659359.html Słyszałem że jest porównywalny albo nawet lepszy od Motula :gwizdanie:
Opublikowano 15 Listopada 201015 l szkoda, że mi selektola 20w40 nie wciskali :good: :good: :decayed: :decayed: a swoja droga od 15W40 do 20W40, niedaleka droga [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 08:59_________________________________________________ Ktoś coś wie o tym oleju. http://allegro.pl/valvoline-durablend-5w40-diesel-5l-od-ss-gratis-i1316659359.html Słyszałem że jest porównywalny albo nawet lepszy od Motula :gwizdanie: mhm, gdzie slyszales? na targu czy w kolejce w sklepie miesnym? to polsyntetyk
Opublikowano 15 Listopada 201015 l szkoda, że mi selektola 20w40 nie wciskali :good: :good: :decayed: :decayed: a swoja droga od 15W40 do 20W40, niedaleka droga [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 08:59_________________________________________________ Ktoś coś wie o tym oleju. http://allegro.pl/valvoline-durablend-5w40-diesel-5l-od-ss-gratis-i1316659359.html Słyszałem że jest porównywalny albo nawet lepszy od Motula :gwizdanie: mhm, gdzie slyszales? na targu czy w kolejce w sklepie miesnym? to polsyntetyk 5w40 półsyntetyk... Pierwsze słyszę. Gdzieś w warsztacie słyszałem rozmowę mechanika
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto