Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To może warto dopisać do pierwszego posta, bo komuś kto nie czytał wszystkich 17x stron takie info jest nieznane :gwizdanie:

Opublikowano

To może warto dopisać do pierwszego posta, bo komuś kto nie czytał wszystkich 17x stron takie info jest nieznane :gwizdanie:

przeciez jest juz :cool1:

Opublikowano

To może warto dopisać do pierwszego posta, bo komuś kto nie czytał wszystkich 17x stron takie info jest nieznane :gwizdanie:

przeciez jest juz :cool1:

:wink4: no proszę :decayed: ale warto dopisać x-clean z plusem, aby przypadkiem ktoś nie zalał 5w40 :wink4:

Opublikowano

To może warto dopisać do pierwszego posta, bo komuś kto nie czytał wszystkich 17x stron takie info jest nieznane :gwizdanie:

przeciez jest juz :cool1:

:wink4: no proszę :decayed: ale warto dopisać x-clean z plusem, aby przypadkiem ktoś nie zalał 5w40 :wink4:

Musashi - plus musi być.

Opublikowano

Tate namowilem, aby zmienil w swoim AGR oliwke na 8100 :evil: i mam pytanko, czy na EWENTUALNA dolewke moge mu dac swoj olej Specific 507 ?? :gwizdanie:

Opublikowano

Tate namowilem, aby zmienil w swoim AGR oliwke na 8100 :evil: i mam pytanko, czy na EWENTUALNA dolewke moge mu dac swoj olej Specific 507 ?? :gwizdanie:

Naturalnie. Wszystkie oleje silnikowe są ze sobą mieszalne, a wyższa norma zawsze spełni niższą.

Opublikowano

To może warto dopisać do pierwszego posta, bo komuś kto nie czytał wszystkich 17x stron takie info jest nieznane :gwizdanie:

przeciez jest juz :cool1:

:wink4: no proszę :decayed: ale warto dopisać x-clean z plusem, aby przypadkiem ktoś nie zalał 5w40 :wink4:

Musashi - plus musi być.

tak,tak

troche porzadkowałem olejową esencję, chwilę to trwalo stad zabraklo plusa, dodalem charakterystyki olejow, x-clean wyglada rewelacyjnie

Opublikowano

bardzo ladnie !!!

moze teraz bedzie mniej pytan powyzszego typu choc moge sie myslic :))))

Opublikowano

bardzo ladnie !!!

moze teraz bedzie mniej pytan powyzszego typu choc moge sie myslic :))))

wątpię :decayed:

Opublikowano

panowie wiem ze zadam juz powtarzajace sie pytanie i to nie raz i nie dwa ale tu jet troszke duzo tych stron i kupe czasu by mi to zeslo wien zapytam w prost zakupilem miesiac temu auto a konkretnie a4 b7 z silnikiem brb i dzis mi wyskoczyla kontrolka ze sprawdz stan oleju i teraz moje pytanie ile mozna na tym jedzic? widomo dzis niedziela a jutro tez swiento a drugie pytannko jaki olej lac castrol tylko jaki bo zielonego pojecia niemam jaki tam byl lany a moze jest to gdizes zapisane

Opublikowano

panowie wiem ze zadam juz powtarzajace sie pytanie i to nie raz i nie dwa ale tu jet troszke duzo tych stron i kupe czasu by mi to zeslo wien zapytam w prost zakupilem miesiac temu auto a konkretnie a4 b7 z silnikiem brb i dzis mi wyskoczyla kontrolka ze sprawdz stan oleju i teraz moje pytanie ile mozna na tym jedzic? widomo dzis niedziela a jutro tez swiento a drugie pytannko jaki olej lac castrol tylko jaki bo zielonego pojecia niemam jaki tam byl lany a moze jest to gdizes zapisane

jesli kontrolka jest pomaranczowa (a nie czerwona) mozesz jezdzic w Swięta. olej masz na min po prostu.

jaki olej? - masz w poscie u góry.

Opublikowano

jesli kontrolka jest pomaranczowa (a nie czerwona) mozesz jezdzic w Swięta. olej masz na min po prostu.

jaki olej? - masz w poscie u góry.

wiem kolego ale taj jak mowie moze ktos znajdzie sie kto powie mi odrazu niz przegladac 170 stron

Opublikowano

wiem kolego ale taj jak mowie moze ktos znajdzie sie kto powie mi odrazu niz przegladac 170 stron

wystarczy przejrzec post na samej gorze tej strony

Opublikowano

nie widze wyzej silnika brb a kolega nie moglby powiedziec :tongue4:

Opublikowano

nie widze wyzej silnika brb a kolega nie moglby powiedziec :tongue4:

strona 75 wątku. kolego Musashi - dopisz oznaczenia silników do 507.00 aby uniknąć takich pytań.

Opublikowano

Zadam pytanie do szanownych kolegów :hi:: KTÓRY OLEJ CASTROL JEST NAJWŁASCIWSZY DO SILNIKA 1,9 TDI (BRB) 116 km 85 kw

Z tej listy:

http://www.oleje-samochodowe.eu/oferta-castrol.htm

Humanistą jestem z techniką nieobeznany i do tego pierwszy raz na klekocie jeżdżę. Wcześniej była benzynka.

Castroli z oznaczeniami jest kilka:

jeden do pompowtrysków 5w40 ale coś piszą że do dpf

drugi Castrol SLX Professional Powerflow Audi Longlife III 5W-30 stosowany przez ASO polecany na forum

i zgłupiałem.

Opublikowano

który olej waszym zdaniem jest lepszy do pd

Millers OILS XFE-PD 5W40 czy Motul Specyfik 5w40 505.01

Motul Specyfik 5w40 505.01

Zadam pytanie do szanownych kolegów :hi:: KTÓRY OLEJ CASTROL JEST NAJWŁASCIWSZY DO SILNIKA 1,9 TDI (BRB) 116 km 85 kw

Z tej listy:

http://www.oleje-samochodowe.eu/oferta-castrol.htm

Humanistą jestem z techniką nieobeznany i do tego pierwszy raz na klekocie jeżdżę. Wcześniej była benzynka.

Castroli z oznaczeniami jest kilka:

jeden do pompowtrysków 5w40 ale coś piszą że do dpf

drugi Castrol SLX Professional Powerflow Audi Longlife III 5W-30 stosowany przez ASO polecany na forum

i zgłupiałem.

najlepszy olej do BRB to MOTUL 8100 x-Clean+ 5W30

Opublikowano

który olej waszym zdaniem jest lepszy do pd

Millers OILS XFE-PD 5W40 czy Motul Specyfik 5w40 505.01

który waszym zdaniem zalac

Opublikowano

Kolego dostałeś już odpowiedź na swoje pytanie , więc nie wiem jeszcze co chcesz wiedzieć.

Sam odpowiedz sobie na pytanie który olej jest lepszy 100% syntetyk , czy półsyntetyk ? :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.