Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To może warto dopisać do pierwszego posta, bo komuś kto nie czytał wszystkich 17x stron takie info jest nieznane :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może warto dopisać do pierwszego posta, bo komuś kto nie czytał wszystkich 17x stron takie info jest nieznane :gwizdanie:

przeciez jest juz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może warto dopisać do pierwszego posta, bo komuś kto nie czytał wszystkich 17x stron takie info jest nieznane :gwizdanie:

przeciez jest juz :cool1:

:wink4: no proszę :decayed: ale warto dopisać x-clean z plusem, aby przypadkiem ktoś nie zalał 5w40 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może warto dopisać do pierwszego posta, bo komuś kto nie czytał wszystkich 17x stron takie info jest nieznane :gwizdanie:

przeciez jest juz :cool1:

:wink4: no proszę :decayed: ale warto dopisać x-clean z plusem, aby przypadkiem ktoś nie zalał 5w40 :wink4:

Musashi - plus musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tate namowilem, aby zmienil w swoim AGR oliwke na 8100 :evil: i mam pytanko, czy na EWENTUALNA dolewke moge mu dac swoj olej Specific 507 ?? :gwizdanie:

Naturalnie. Wszystkie oleje silnikowe są ze sobą mieszalne, a wyższa norma zawsze spełni niższą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może warto dopisać do pierwszego posta, bo komuś kto nie czytał wszystkich 17x stron takie info jest nieznane :gwizdanie:

przeciez jest juz :cool1:

:wink4: no proszę :decayed: ale warto dopisać x-clean z plusem, aby przypadkiem ktoś nie zalał 5w40 :wink4:

Musashi - plus musi być.

tak,tak

troche porzadkowałem olejową esencję, chwilę to trwalo stad zabraklo plusa, dodalem charakterystyki olejow, x-clean wyglada rewelacyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wiem ze zadam juz powtarzajace sie pytanie i to nie raz i nie dwa ale tu jet troszke duzo tych stron i kupe czasu by mi to zeslo wien zapytam w prost zakupilem miesiac temu auto a konkretnie a4 b7 z silnikiem brb i dzis mi wyskoczyla kontrolka ze sprawdz stan oleju i teraz moje pytanie ile mozna na tym jedzic? widomo dzis niedziela a jutro tez swiento a drugie pytannko jaki olej lac castrol tylko jaki bo zielonego pojecia niemam jaki tam byl lany a moze jest to gdizes zapisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wiem ze zadam juz powtarzajace sie pytanie i to nie raz i nie dwa ale tu jet troszke duzo tych stron i kupe czasu by mi to zeslo wien zapytam w prost zakupilem miesiac temu auto a konkretnie a4 b7 z silnikiem brb i dzis mi wyskoczyla kontrolka ze sprawdz stan oleju i teraz moje pytanie ile mozna na tym jedzic? widomo dzis niedziela a jutro tez swiento a drugie pytannko jaki olej lac castrol tylko jaki bo zielonego pojecia niemam jaki tam byl lany a moze jest to gdizes zapisane

jesli kontrolka jest pomaranczowa (a nie czerwona) mozesz jezdzic w Swięta. olej masz na min po prostu.

jaki olej? - masz w poscie u góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem kolego ale taj jak mowie moze ktos znajdzie sie kto powie mi odrazu niz przegladac 170 stron

wystarczy przejrzec post na samej gorze tej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze wyzej silnika brb a kolega nie moglby powiedziec :tongue4:

strona 75 wątku. kolego Musashi - dopisz oznaczenia silników do 507.00 aby uniknąć takich pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam pytanie do szanownych kolegów :hi:: KTÓRY OLEJ CASTROL JEST NAJWŁASCIWSZY DO SILNIKA 1,9 TDI (BRB) 116 km 85 kw

Z tej listy:

http://www.oleje-samochodowe.eu/oferta-castrol.htm

Humanistą jestem z techniką nieobeznany i do tego pierwszy raz na klekocie jeżdżę. Wcześniej była benzynka.

Castroli z oznaczeniami jest kilka:

jeden do pompowtrysków 5w40 ale coś piszą że do dpf

drugi Castrol SLX Professional Powerflow Audi Longlife III 5W-30 stosowany przez ASO polecany na forum

i zgłupiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który olej waszym zdaniem jest lepszy do pd

Millers OILS XFE-PD 5W40 czy Motul Specyfik 5w40 505.01

Motul Specyfik 5w40 505.01

Zadam pytanie do szanownych kolegów :hi:: KTÓRY OLEJ CASTROL JEST NAJWŁASCIWSZY DO SILNIKA 1,9 TDI (BRB) 116 km 85 kw

Z tej listy:

http://www.oleje-samochodowe.eu/oferta-castrol.htm

Humanistą jestem z techniką nieobeznany i do tego pierwszy raz na klekocie jeżdżę. Wcześniej była benzynka.

Castroli z oznaczeniami jest kilka:

jeden do pompowtrysków 5w40 ale coś piszą że do dpf

drugi Castrol SLX Professional Powerflow Audi Longlife III 5W-30 stosowany przez ASO polecany na forum

i zgłupiałem.

najlepszy olej do BRB to MOTUL 8100 x-Clean+ 5W30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dostałeś już odpowiedź na swoje pytanie , więc nie wiem jeszcze co chcesz wiedzieć.

Sam odpowiedz sobie na pytanie który olej jest lepszy 100% syntetyk , czy półsyntetyk ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...