Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam! Mam problem jaki zalać olej. Silnik AFN ~250tys Problem polega na tym, że nie wiem jaki olej był poprzednio. Chcę zalać motula 5w40, nie wiem bo jak był jakiś 10w40 czy nie będzie płukać. Co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem jaki zalać olej. Silnik AFN ~250tys Problem polega na tym, że nie wiem jaki olej był poprzednio. Chcę zalać motula 5w40, nie wiem bo jak był jakiś 10w40 czy nie będzie płukać. Co polecacie?

Polecamy przeczytanie kilku losowo wybranych stron tego wątku nie wspominajac juz o samej gorze tej strony. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem jaki zalać olej. Silnik AFN ~250tys Problem polega na tym, że nie wiem jaki olej był poprzednio. Chcę zalać motula 5w40, nie wiem bo jak był jakiś 10w40 czy nie będzie płukać. Co polecacie?

wlewaj od razu motula, nie czym sie przejmowac

wymiana co 10tkm i bedzie :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, potrzebuję pomocy bo zupelnie sie na tym nie znam. Mam zalany do A4 1.9tdi AVB castrol 10W40 chcialbym go zmienic na Motul tylko zupelnie nie wiem na jaki i jaki bylby dobry po tym castrolu? Pomózcie

post na samej górze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, potrzebuję pomocy bo zupelnie sie na tym nie znam. Mam zalany do A4 1.9tdi AVB castrol 10W40 chcialbym go zmienic na Motul tylko zupelnie nie wiem na jaki i jaki bylby dobry po tym castrolu? Pomózcie

10W40 to najszybsza droga do zajezdzenia glowicy

jak najszybciej zmien na 505.01 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

co za debil wlał to do silnika ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i o czym ja pisalme 2 strony wczesniej lekcewaza calkowicie moderatora nie czytajac watka i pytajac po raz miliardowy choc u gory na czerwono wy... napisane co trzeba wlac do jakiego motora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy tak mozna wymienic z 10w40 na 5w40?

zabijcie mnie :wallbash:

az strach, tutaj zagladac :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, własnie zmieniłem z 10w/40 na 5w/40 w moim 1z (przebieg nie znany!!!) ...szkoda ze nie widziekliscie miny mechanika jak mu kazalem wlac 5w/40 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, własnie zmieniłem z 10w/40 na 5w/40 w moim 1z (przebieg nie znany!!!) ...szkoda ze nie widziekliscie miny mechanika jak mu kazalem wlac 5w/40 :)

:oklaski:

Na przyszłość, radziłbym zmienić mechanika.

Dobrych poznaje się po tym, że nie straszą rozszczelnieniem silnika :wink4:

Syntetyk można lać bez obaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w 2/2 odwiedzone sklepy radzili 15w40 :D Mówię im, że chce Motula takiego i takiego a oni swoje, że taki przebieg rok itd :D Polskie realia, szkoda, że mi selektola 20w40 nie wciskali :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś wie o tym oleju. http://allegro.pl/valvoline-durablend-5w40-diesel-5l-od-ss-gratis-i1316659359.html Słyszałem że jest porównywalny albo nawet lepszy od Motula :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że mi selektola 20w40 nie wciskali :polew:

:good: :good: :good: :good:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :polew:

a swoja droga od 15W40 do 20W40, niedaleka droga :cool1:

[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 08:59_________________________________________________

Ktoś coś wie o tym oleju. http://allegro.pl/valvoline-durablend-5w40-diesel-5l-od-ss-gratis-i1316659359.html Słyszałem że jest porównywalny albo nawet lepszy od Motula :gwizdanie:

mhm, gdzie slyszales? na targu czy w kolejce w sklepie miesnym? :decayed:

to polsyntetyk :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że mi selektola 20w40 nie wciskali :polew:

:good: :good: :good: :good:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :polew:

a swoja droga od 15W40 do 20W40, niedaleka droga :cool1:

[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 08:59_________________________________________________

Ktoś coś wie o tym oleju. http://allegro.pl/valvoline-durablend-5w40-diesel-5l-od-ss-gratis-i1316659359.html Słyszałem że jest porównywalny albo nawet lepszy od Motula :gwizdanie:

mhm, gdzie slyszales? na targu czy w kolejce w sklepie miesnym? :decayed:

to polsyntetyk :cool1:

:mysli: 5w40 półsyntetyk... Pierwsze słyszę. Gdzieś w warsztacie słyszałem rozmowę mechanika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...