Opublikowano 5 Maja 201610 l Koledzy jaką oliwkę polecacie do 2.0TDI CAGA ? Dopiero co przyprowadziłem go z Niemiec więc teraz zalany Castrol.
Opublikowano 5 Maja 201610 l kolego dokladnie 3 posty wyzej masz analogiczna sytuacje do Twojej. b3z przesady. nie mozna kazdego traktowac indywidualne wysłane z prodiża
Opublikowano 5 Maja 201610 l Dzięki za objaśnienie Wezmę w takim razie Motul X-CLEAN+ 5W30, myślę że będzie lepszy niż ten zalewany w ASO. Dpf niech jak najdłużej działa tak jak niemieccy inżynierowie zaprojektowali. Ja bym go wyciął i lał lepsze oliwy, ale dobra... Edytowane 5 Maja 201610 l przez cabanmat
Opublikowano 6 Maja 201610 l Witam. Szybkie pytanie jeśli mogę Lique moly 5w40 synthoil, czy vavoline synpower. Różnica w cenie ok. 90 złotych. Z góry dziękuje za odpowiedź.
Opublikowano 6 Maja 201610 l Cały czas przewijają sie trzy marki Motul Valvoline i LM a tak konkretnie który jest best of the best ? Bo patrząc na ceny to LM->Motul->Valvo
Opublikowano 6 Maja 201610 l ceny zaleza od dystrybutorow. czy potrafią trzymac je w ryzach jak LM czy tez wcale - jak Motul. Motul xcess powinien kosztowac ok 200 zl. taka jest jego regularna cena np w FeuVert. wysłane z prodiża
Opublikowano 6 Maja 201610 l Koledzy a czy ktoś jeździ na RAVENOL VMO 5W40 CLEANSYNTO ? Z ciekawości pytam bo olej do skrzyń na forum jest polecany a ciekawe jak u Ravenola z oliwą do silników z PD.
Opublikowano 6 Maja 201610 l X-Cess w jednym sklepie kosztuje 229zł a w drugim 130zł Jak przyszedłem od autoryzowanego importera, tu na forum to myślałem że w tej cenie muszą podróbki sprzedawać Edytowane 6 Maja 201610 l przez cabanmat
Opublikowano 7 Maja 201610 l Musze dobrac olej do A4 B7 3.0 TDI Quattro BKN 2005r. Przebieg ~ 200.000. Co wlac? Oprocz olejow podanych w pierwszym poscie? Kazdy 5w30 z norma 507.00? Macie cos sprawdzonego? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Edytowane 7 Maja 201610 l przez dakine0007
Opublikowano 8 Maja 201610 l Zbliza mi sie termin wymiany oleju i mam dylemat jaki olej wybrac Waham sie pomiedzy: MOTUL 8100 X-clean + C3 5W-40 MOTUL 8100 X-clean + C3 5W-30 MOTUL 8100 X-Max 0W40 Febi Bilstein 32947 5W-30 LongLife Cenowo zblizone do siebie.Wszystkie spelniaja norme VW507 00. Ktory najlepszy lub ewentualnie moze ktos poleci cos zupelnie innego.
Opublikowano 8 Maja 201610 l nie wszystkie spelniajà normę 507.00 z tych co wymieniles. zalej specyfica od motula 507.00 5w30 lub Millersa EE Longlife 5w30. wysłane z prodiża
Opublikowano 8 Maja 201610 l nie wszystkie spelniajà normę 507.00 z tych co wymieniles. zalej specyfica od motula 507.00 5w30 lub Millersa EE Longlife 5w30. wysłane z prodiża Faktycznie nie wszystkie,jednak opisy sprzedawcow nieco roznia sie od specyfikacji producenta. Wybieram wiec motula,Millersa jakos ciezko mi znalezc w odpowiedniej ilosci. Czy filtry Mann sa dobra marka? Mysle o komplecie wszystkich filtrow w samochodzie,jak juz wymieniac to wszystko przy jednej robocie.
Opublikowano 8 Maja 201610 l Teraz się zorientowałem że najpierw używałem Motula 5W-40 a ostatnia moja bańka oleju to Motul 5W-30 Jaka jest faktyczna różnica między tymi olejami. I który jest bardziej adekwatny do starego 1.9 TDI ?
Opublikowano 8 Maja 201610 l julo23 Do starego 1.9TDI VP na pompie wtryskowej adekwatny jest : https://www.motul.com/pl/pl/products/oils-lubricants/8100-x-cess-5w40?f[range]=25 Dla Ciebie do silnika 1.9TDI PD na pompowtryskiwaczach adekwatny jest ten... https://www.motul.com/pl/pl/products/oils-lubricants/specific-505-01-502-00-5w40?f[range]=25&f[viscosity]=34 lub https://www.motul.com/pl/pl/products/oils-lubricants/8100-x-clean-5w40?f[range]=25&f[viscosity]=34 5W30 jest pod nowsze motory... napędzane szyną CR np. jakiś 2.7TDI z DPF'em... itp.. https://www.motul.com/pl/pl/products/oils-lubricants/specific-504-00-507-00-5w30?f[range]=25&f[viscosity]=33 lub https://www.motul.com/pl/pl/products/oils-lubricants/8100-x-clean-5w30--2?f[range]=25&f[viscosity]=33 Amen Do Ciebie oczywiście z tych dwojga.. lej 5W40 Edytowane 8 Maja 201610 l przez cabanmat
Opublikowano 8 Maja 201610 l Czesiek Mann, Knecht, Hengst, Ufi. wzglednie Filtron jesli musi byc tanio. to sa najlepsze marki filtroow. sprawdz u kolegi dzik z forum. ma oryginalne oleje i dobrr ceny na filtry. www.motul.szczecin.pl wysłane z prodiża
Opublikowano 8 Maja 201610 l Podziekowal Kupilem komplet filtrow Mann plus Motul Specific 504 00 507 00 5W 30 Za pozno wszedlem na forum i kupilem w sklepie online. Za rok napisze do Dzika.Pewnie wyjdzie mnie o wiele taniej nawet wliczajac koszta przesylki.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto