Opublikowano 19 Czerwca 20179 l Kolego, to on mnie obraża i to po raz kolejny, on się czepia. Wystarczyło dać link do konkretnego oleju, zamiast pisać "ee" bo jak widać występują dwa o takim oznaczeniu
Opublikowano 21 Czerwca 20179 l Panowie Krótkie pytanie, bo zastanawiam się nad jedną z tych dwóch oliw pewnej marki. Obydwa oleje mają normę 505.01. Do B6 1.9 TDI 310 KM (bez ekologii) lepszy będzie ten z klasą ACEA A3 B3/B4, czy C2/C3 ?? Bo parametry mają bardzo zbliżone. PS: cały silnik jest po remoncie jeśli ma to znaczenie. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 23 Czerwca 20179 l Witam!!! A do A6 C6 jaki olej zalac silnik 3.0 TDI quattro do brachola samochodu, nie ma karteczki i nie wiem jaki dobry bedzie Motul czy inny i jaki ?
Opublikowano 23 Czerwca 20179 l 5 godzin temu, Darwek24 napisał: Witam!!! A do A6 C6 jaki olej zalac silnik 3.0 TDI quattro do brachola samochodu, nie ma karteczki i nie wiem jaki dobry bedzie Motul czy inny i jaki ? Motul xclean 5w40
Opublikowano 23 Czerwca 20179 l 5 godzin temu, Darwek24 napisał: Witam!!! A do A6 C6 jaki olej zalac silnik 3.0 TDI quattro do brachola samochodu, nie ma karteczki i nie wiem jaki dobry bedzie Motul czy inny i jaki ? Zapytaj czy ma filtr DPF Dev, nie pomyliłeś się ? 5W40 z normą dla pompek 505.01 do 3.0TDI ? Jak wycięty DPF to olej 5W40 VW505 np. Motul X-cess 5W40, Liqui Moly Diesel Synthoil 5W40, jeżeli DPF jest... to 5W30 np. Motul Specific 504/507 5W40 Edytowane 23 Czerwca 20179 l przez cabanmat
Opublikowano 23 Czerwca 20179 l Teoretycznie... możesz... Jak masz DPF, to olej 5W30..., jak DPF wywalony to stara dobra oliwa 5W40 FullSaps z normą dla starej generacji pomp wtryskowych VW 505. 5W30 pod DPF http://pro-choice.pl/specific-50400-50700-5w30-5l-dpf-p-25.html W sumie można i lać to co Dev zaproponował Motul X-Clean 5W40, też jest pod DPF http://pro-choice.pl/8100-xclean-c3-5w40-5l-dpf-p-18.html Jeżeli DPF wycięty.. to coś z tej gamy : http://pro-choice.pl/synpower-5w40-5l-p-1359.html http://pro-choice.pl/8100-xcess-5w40-5l-p-10.html http://pro-choice.pl/diesel-synthoil-5w40-5l-lm1341-p-520.html Edytowane 23 Czerwca 20179 l przez cabanmat
Opublikowano 27 Czerwca 20179 l Który z przedstawionych oleji wybralibyscie do Audi 3.0 Tdi dpf (auto po gwarancji)1.MILLERS OILS EE LONGLIFE 5w30 2.PENRITE enviro+EU C3 5W30 3.Liqui Moly Top Tec 4200 5W304.VALVOLINE SynPower XL-III C3 5W30 Czy warto dopłacać polowe ceny do tych z początku listy?olej będę zmieniał co 12-15tys Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano 6 Lipca 20178 l Witam to teraz ja zadam głupie pytanie.. czy moge zmienic z 5w30 mobil3000 na np volveline albo motul 5w40 bez problemu? przebieg 400tys . I czy Mobil to zły olej?
Opublikowano 6 Lipca 20178 l tak mobil 5w30 to zly olej.. moze a nawet powinienes zmienicWysłano z prodiża
Opublikowano 6 Lipca 20178 l 52 minuty temu, ŁukaszPłock napisał: Witam to teraz ja zadam głupie pytanie.. czy moge zmienic z 5w30 mobil3000 na np volveline albo motul 5w40 bez problemu? przebieg 400tys . I czy Mobil to zły olej? Silnik 1.9TDI AWX ? Olej 5W40 z normą dla pompo-wtryskiwaczy VW 505.01
Opublikowano 6 Lipca 20178 l 1 minutę temu, cabanmat napisał: Silnik 1.9TDI AWX ? Olej 5W40 z normą dla pompo-wtryskiwaczy VW 505.01 Tak, taki silnik, po programie na 170, mam do kupienia liquimoly 5 w40 z normą 505.01 5l za 155 PLN brać?
Opublikowano 6 Lipca 20178 l Pierwszy lepszy z brzegu... https://oil-land.pl/pl/p/Motul-Specific-VW-505.01-502.00-5W40-5L/85
Opublikowano 14 Lipca 20178 l Jestem po przesiadce z oleju motul specyfic którego stosowałem przez 6 wymian na valvoline synpower . Przejechałem już 4k km i na valvo silnik ładniej pracuje. Ciut ciszej . Przy niższych prędkościach ucichl dziwny dźwięk który był na Motulu. A zmieniłem po prostu z ciekawości . Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 14 Lipca 20178 l Jest tu kilku zwolenników Valvo Sam też stosuje od kilkunastu lat... I chyba każdy był zadowolony z tego oleju
Opublikowano 14 Lipca 20178 l Znajomy w Mini One też teraz zalał właśnie valvo i też bardzo chwali. Ja poruszam się głównie po autostradach i oczekuję bardzo dobrych właściwości smarnych. Na valvo ładniej pracuje silnik i tak jakby od razu od startu był rozgrzany olej. A który jest lepszy dla silnika tego nie wiem . Zmieniam co max 10k km. Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 15 Lipca 20178 l Osobiście zrobiłem 100tyś km w moim klekotku na Motul X-Cess, na próbę zamówiłem Valvoline SynPower 5W40 505, w nadchodzącym tygodniu zaleję. https://oil-land.pl/pl/p/Valvoline-Synpower-5W40-4L/2752 Zobaczymy... na YouTube są co prawda.. trochę niemiarodajne testy.. ale lepiej wypada SynPower od X-Cessa..no i Valvo jest tańszy Edytowane 15 Lipca 20178 l przez cabanmat
Opublikowano 15 Lipca 20178 l Ja do Valvo dolewam Archoil 9100 - zrobiłem teraz trasę prawie 5 tys km w ciągu dwóch tygodni po autostradach i powiem Wam, że jest to bardzo dobre połączenie. Różnicę w pracy silnika słychać wyraźnie przy tych wyższych prędkościach... Przy następnej wymianie odżałuje i pokuszę się o Archoil 9200 Edytowane 15 Lipca 20178 l przez kamil-vag
Opublikowano 15 Lipca 20178 l Caban ile Ty jestes na forum? Od początku Twego istnienia tluczemy do łba, zeby nie wrzucac tego typu testow jutuberow, ktorzy chcą zablysnąć. Ale nie rozumiesz i usilnie rowniez chcesz błyszczeć niczym wylizana moszna.Wysłane z prodiża
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto