Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://allegro.pl/olej-motul-specific-505-01-5w40-5l-5w-40-promocja-i1431161639.html

Ja tu kupowałem, sprawdzony sprzedawca (kilka osób z forum go poleca), następnego dnia paczka była u mnie w domu. Za olej+filtr i przesyłka wyszło 148zł.

Olej kilka dni temu wymieniony i auto hula jak należy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Pytanko;) gdzie kupić motula sprawdzonego w rozsądnej cenie moich okolicach ostatecznie stolica czy tylko intercars??

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30793.0

Tu masz z Wa-wy od TOM77 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Pytanko;) gdzie kupić motula sprawdzonego w rozsądnej cenie moich okolicach ostatecznie stolica czy tylko intercars??

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30793.0

Tu masz z Wa-wy od TOM77 :wink4:

TOM77 jest naprawde ok jesli chodzi o czesci bo wiele razy u niego kupowalem, ale na motula nie ma dobrych cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupowałem od Toma Specific 505.01 5 litrów za 140 złoty :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupowałem od Toma Specific 505.01 5 litrów za 140 złoty :cool1:

a to moze sie poprawilo coś trochę od kiedy ostatnio pytalem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Mam dylemat i proszę o poradę, mianowicie zakupiłem właśnie A4, 98r. TDI 110KM. Na silniku była kartka ze przy 175 tys. km. olej został wymieniony na 15W40, aktualnie auto ma 193 tys. km. i chciałbym zmienić olej tylko zastanawiam się na jaki. Zgodnie z pierwszym postem 15W40 słabo się nadaje do TDI a 10W lub 5W chyba nie można już zalać. Co radzicie?

Z góry dzięki za poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Mam dylemat i proszę o poradę, mianowicie zakupiłem właśnie A4, 98r. TDI 110KM. Na silniku była kartka ze przy 175 tys. km. olej został wymieniony na 15W40, aktualnie auto ma 193 tys. km. i chciałbym zmienić olej tylko zastanawiam się na jaki. Zgodnie z pierwszym postem 15W40 słabo się nadaje do TDI a 10W lub 5W chyba nie można już zalać. Co radzicie?

Z góry dzięki za poradę.

gdzie wyzcytales ze 10w czy 5 w nie mozna juz zalac no podaj w ktorym to jest miejscu

czlowieku poswiec 10 min i przeczytaj z 10 stron tego watku a bedziesz wszystko wiedzial

normlanie ja bym tu polowe zbanowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie sluchaj bo sie goscie gowno znaja czytaj co tu jest na czerwono napisane a nie zadawaj pytan jak bys jezdzil lada z czasow gierka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie sluchaj bo sie goscie gowno znaja czytaj co tu jest na czerwono napisane a nie zadawaj pytan jak bys jezdzil lada z czasow gierka

+

Nie negować chłopaka tylko pomóc trzeba po to jest temat zaczęty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Mam jeszcze jedno pytanko:) co sądzicie o tym oleju MOBIL SYST S SPECIAL V 5W30 ?? Czy to dobry olej czy warto go zmieniać na motula?? Jeździ ktoś na takim ??

Jak masz go z pewnego z zrodła to lej i jezdzij :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Mam jeszcze jedno pytanko:) co sądzicie o tym oleju MOBIL SYST S SPECIAL V 5W30 ?? Czy to dobry olej czy warto go zmieniać na motula?? Jeździ ktoś na takim ??

Jeśli spełnia normę 505.01 to możesz lać,ale powiem Ci że ja lałem Mobila ESP 5W30 i głośniej silnik chodził i na 15tys musiałem dolać 0,5 litra,a na Motulu nic a nic nie bierze i cicho chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, musze pilnie wymienic olej bo szykuje mi sie dluga podroz i koledze skonczyl sie w zeszlym tygodniu olej castrol slx professional. pytanie wiec czy castrol edge 5w30 moze byc ? dzieki z gory za szybka odpowiedz. audi a4 avant 2007r, 2.0tdi bva 163km, 200 tysiecy przebiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, musze pilnie wymienic olej bo szykuje mi sie dluga podroz i koledze skonczyl sie w zeszlym tygodniu olej castrol slx professional. pytanie wiec czy castrol edge 5w30 moze byc ? dzieki z gory za szybka odpowiedz. audi a4 avant 2007r, 2.0tdi bva 163km, 200 tysiecy przebiegu

Zastosuj olej spełniający normę 504.00-507.00 marka oleju do wyboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...