Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś jeszcze sprawdzałem i jest dostępny motul w dwóch opcjach jak wyżej pisałem. Oby dwa z normą 505.01 . Tylko który wybrać ? W pierwszym poście Kolega zwraca uwagę na prace w niższej temperaturze. Pomóżcie który wybrać i co je różni.

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

xclean spelnia wiecej norm. specyfic to relikt ze starą formulacją. ktory lepszy. na papierze xclean. w praktyce czesto ludzie wolą specifica.

wysłane z prodiża

Opublikowano

Dziś jeszcze sprawdzałem i jest dostępny motul w dwóch opcjach jak wyżej pisałem. Oby dwa z normą 505.01 . Tylko który wybrać ? W pierwszym poście Kolega zwraca uwagę na prace w niższej temperaturze. Pomóżcie który wybrać i co je różni.

Do Twojego lepszy bedzie specyfic

Opublikowano

Lenio21, zauważ, że Specyfic jest tylko pod silniki VW-owskie, ma tylko ich normy.

Opublikowano

Witam !!! Mozna mieszac olej Castrol Edge Turbo Diesel 5W40 z Castrol Edge 5W30 cos sie stanie ?

A jaki polecacie do mojego silnika bez DPF -u

Edytowane przez Darwek24

Opublikowano

kazdy olej silnikowy jest ze sobą mieszalny.

wysłane z prodiża

Opublikowano

Wyżej masz odpowiedź. Po co drugi raz pytasz?

Opublikowano

Lenio21, zauważ, że Specyfic jest tylko pod silniki VW-owskie, ma tylko ich normy.

Przecież przykładowo silnik ATJ jest również w budzie VW... jak i większość silników diesla

Opublikowano

Pisząc silniki volkswagenowskie miałem na myśli silniki montowane w VW/Audi/Skoda/Seat...

Opublikowano

Kupilem taki OLEJ MOTUL 8100 X-CESS 5W40 ten moge zalac do siebie A4 B7 2.0 TDI kod silnika BRE stanie sie cos ?

Opublikowano

stanie. musisz lac olej z normą 505.01 czyli Motul Specific 5w40 jesli nie masz dpf, a jesli masz to specific 507.00 5w30 (choc 505.01 5w40 tez mozesz lac do dpf). pompowtryski nie mogą jezdzic na xcessie.

wysłane z prodiża

Opublikowano

Ok to wymienie

Opublikowano

i jaki olej wybrałeś?


koledzy jaki ole do silnikaj polecicie? przebieg 200tys, 1.9tdi, płukanke już zakupiłem ale nie mogę się decydować co do oleju. i jaki olej w tych modelach idzie do wspomagania? chcę zalac nowy bo nie wiem jaki był wcześniej.

Opublikowano

Total LHM pluS do wspomagania i olej do silnika MOTUL SPECIFIC 505.01 5W40 bedzie git

Opublikowano

dzięki, a czemu 5w40 a nie 5w30? Motul Specific 504 00 507 00 5W30 5L


MOTUL SPECIFIC 505.01 5W40- przeznaczony do silnikow bez filtra czastek stałych, ja takiego nie posiadam?


czy po winie mozecie powiedziec czy posiadam ten filtr? WAUZZZ8E18A122466

Opublikowano

masz wlepke w ksiazce serwisowej lub w kole zapasowym. tam sa kody po ktorych dowiesz sie czy masz dpf

wysłane z prodiża

Edytowane przez endriuu

Opublikowano

dzięki, a czemu 5w40 a nie 5w30? Motul Specific 504 00 507 00 5W30 5L

MOTUL SPECIFIC 505.01 5W40- przeznaczony do silnikow bez filtra czastek stałych, ja takiego nie posiadam?

czy po winie mozecie powiedziec czy posiadam ten filtr? WAUZZZ8E18A122466

Tak, posiadasz DPF, więc musisz zalać olej z normą 507.00.

Opublikowano

Moze byc 5W40 ale C3

Opublikowano

spokojnie mozesz lac jak mowi Dev 5w40 505.01. to tez jest olej c3 do dpfoow i dobrze sie sprawdza w 1.9 tdi z dpf. lepiej niz 507.00

http://pro-choice.pl/zestaw-olej-motul-specific-5w40-50501-5l-filtr-oleju-knecht-ox143d-p-872.html

do wspomagania: http://pro-choice.pl/febiswag-06161-1l-p-420.html

wysłane z prodiża

Edytowane przez endriuu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.