Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Dolna rozpórka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tez mam blache gruba i szeroka ale takiej rozporki nie mam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam.

Gdzie można kupić taką dolną rozpórkę?

Czy w A6 i Passacie też były montowane?

Opublikowano

pewnie tez.warto cos takiego zamontowac bedzie

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

witam wiec jakie wymiary są tej rozpórki jaka rurka jakiej długości i jaki jest rozstaw otworów?

Opublikowano

Rozumiem że zakładać ją z podniesionym przodem?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Tylko i wyłącznie zakładamy na aucie opuszczonym na koła. Ponieważ zmieni się wam geometria, jeśli zrobicie inaczej ;).

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

no

witam wiec jakie wymiary są tej rozpórki jaka rurka jakiej długości i jaki jest rozstaw otworów?

dawać ,dawać wymiary - :mysli:
Opublikowano

Pany a jak jest potem z oslona skrzyni biegow po zalozeniu tej rozporki? idzie ja zalozyc, bo mi mechanik zakladal ori dolna rozporke i tylna czesc oslony wyladowala w bagazniku, bo mowi ze jest lipa z jej zalozenoem, ale ja nie widzialem jak to wyglada od spodu bo auto juz stalo obok podnosnika

Opublikowano

No ja tez nie wiem jak to zakladacie z osłoną, Ni uja nie idzie dokrecic u gory nakretki (sruby) jak jest oslona zalozona.

Opublikowano

panowie ja zamontowałem taką rozpóreczkę i miałem osłonę pod skrzynia, ale u mnie nie było problemów aby z góry nakrętkę przytrzymać płaskim kluczem a z dołu dociągać ps dla wszystkich którzy będą chcieli montować -> przykręćcie to nakrętką samokontrującą oraz podkładka sprężynująca mile widziana....

Opublikowano

a kolego Labiel modzisz coś dalej bo ucichło i nic nie słychac :przebiegly:

Opublikowano

Labiel miales rezac gorna rozporku i jak tam? :tongue4: Bo by taka sie przydala :kox:

Opublikowano
  • Autor

Sorki panowie, nadal mam to w planach. Miałem już zrobić to w marcu podczas urlopu, ale wynikły różne nieprzewidziane przeze mnie komplikacje: choroba, praca, kobieta, trzeba było też pompę wody wymienić. Normalnie kumulacja jak w totku :wallbash: Z grubsza sytuację już opanowałem. Materiał leży, półautomat też już stoi w garażu, gientarka do rur również. Teraz czekam tylko na jakieś wolniejsze dni bo przez urlopy w firmie mam trochę zapieprz. Może i nawet coś dzisiaj bym już podłubał ale kobieta zrobiła mi niespodziankę przyjeżdżając z Poznania :> Chodzi mi to cały czas po głowie bo do siebie również by mi się przydała. Może nie uwierzycie ale dopiero na dniach wywaliłem u siebie tą dolną prowizorkę którą miałem wcześniej i zamontowałem właściwą.

Opublikowano

Sorki panowie, nadal mam to w planach. Miałem już zrobić to w marcu podczas urlopu, ale wynikły różne nieprzewidziane przeze mnie komplikacje: choroba, praca, kobieta, trzeba było też pompę wody wymienić. Normalnie kumulacja jak w totku :wallbash: Z grubsza sytuację już opanowałem. Materiał leży, półautomat też już stoi w garażu, gientarka do rur również. Teraz czekam tylko na jakieś wolniejsze dni bo przez urlopy w firmie mam trochę zapieprz. Może i nawet coś dzisiaj bym już podłubał ale kobieta zrobiła mi niespodziankę przyjeżdżając z Poznania :> Chodzi mi to cały czas po głowie bo do siebie również by mi się przydała. Może nie uwierzycie ale dopiero na dniach wywaliłem u siebie tą dolną prowizorkę którą miałem wcześniej i zamontowałem właściwą.

No coz :decayed: Dalej czekamy z niecierpliwoscia :kox:

Opublikowano

:hi:

Czy w Q taka rozpórka nie bedzie narażać napedów?

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Czy w Q taka rozpórka nie bedzie narażać napedów?

A dla czego miała by narażać?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pewnie fest duzo ludu czeka na gorna

jak juz bedzie gotowa to zamawiam obie :) taki zestaw w promocji :wink4:

Opublikowano

pewnie fest duzo ludu czeka na gorna

Oj czeka czeka :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dziś wreszcie ruszyłem z pracami górnej. Na początek chce zrobić coś takiego:

http://www.rallyshop.pl/index.php?p597,rozporka-omp-audi-a4-ma-1754-012060

Wiem że nie u każdego to podejdzie, ale grunt to wykonać mocowania. Resztę można modyfikować.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.