Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana


czester

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w sensie po moją klatką :gwizdanie:

:wink4::decayed:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 21:20_________________________________________________

PS: zaraz się dowiemy że Arturoo jest taki stary że budował Jastrzębie, a co tam Jastrzębie - Piramidy w Egipcie :polew:

te nie przeginaj ,ja po prostu dużo pracuję i mało sypiam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie w sensie po moją klatką :gwizdanie:

:wink4::decayed:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 21:20_________________________________________________

PS: zaraz się dowiemy że Arturoo jest taki stary że budował Jastrzębie, a co tam Jastrzębie - Piramidy w Egipcie :polew:

te nie przeginaj ,ja po prostu dużo pracuję i mało sypiam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Musisz mieć chyba fajną żone/kochanke/dziewczynę :polew: :polew: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: zaraz się dowiemy że Arturoo jest taki stary że budował Jastrzębie, a co tam Jastrzębie - Piramidy w Egipcie :polew:

te nie przeginaj ,ja po prostu dużo pracuję i mało sypiam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bo Ty masz 3 tryby.. praca sen i a4 :decayed:

z czego pracy jest zawsze tyle samo a to drugie chętnie zamieniasz na trzecie :decayed:

Twoja coś o tym wspominała :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w sensie po moją klatką :gwizdanie:

:wink4::decayed:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 21:20_________________________________________________

PS: zaraz się dowiemy że Arturoo jest taki stary że budował Jastrzębie, a co tam Jastrzębie - Piramidy w Egipcie :polew:

te nie przeginaj ,ja po prostu dużo pracuję i mało sypiam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Musisz mieć chyba fajną żone/kochanke/dziewczynę :polew: :polew: :decayed:

też Ci takiej życzę :naughty::wink4:

dobra koniec OT :wink4:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 21:35_________________________________________________

3 tryby.. praca sen i a4 :decayed:

z czego pracy jest zawsze tyle samo a to drugie chętnie zamieniasz na trzecie :decayed:

Twoja coś o tym wspominała :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:baseball:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro twierdzisz że jestem aż taki młody (za co dziękuje) to pora już iść spać bo dawno po wieczorynce :polew: :polew: :naughty::decayed:

Jeszcze raz dzięki za wsparcie akcji, i do zobaczenia kiedyś w "twoim" mieście :decayed:

EDIT: Zlinczuj/Ukamienuj/Ukrzyżuj mechanika za bułę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slabo sie konserwujesz od wewnatrz :gwizdanie:

następna przewidziana 9-tego w Nałężu ,więcej info na Bielskich :wink4:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 21:41_________________________________________________

Skoro twierdzisz że jestem aż taki młody (za co dziękuje) to pora już iść spać bo dawno po wieczorynce :polew: :polew: :naughty::decayed:

Jeszcze raz dzięki za wsparcie akcji, i do zobaczenia kiedyś w "twoim" mieście :decayed:

:>

thx za wlepy :wink4:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 21:42_________________________________________________

EDIT: Zlinczuj/Ukamienuj/Ukrzyżuj mechanika za bułę :evil:

bankowo :naughty::wink4: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy wczoraj ok 20 w plazie :gwizdanie:

bez auta :kox:

:polew:

ci nie mów nikomu bo żona się dowie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilę temu tomaszstn na Waryńskiego na ul. Gomułki :decayed: chwile pogadane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturoo widziany na Łowickiej w jastrzębiu koło wyrwigrosza tzn jego A4 stała na chodniku a jego brak :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czester o 14:40 w SG na Jagiellońskiej mijaliśmy się opuściłem szybę nawet mi w twarz spojrzałeś...no ale niestety Golf robi swoje - nie poznałeś mnie

a fura się prezentuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha wiedziałem, że to ktoś znajomy albo jakiś pojeb z otwartymi szybami jeździ :> za szybko mi mignąłeś. A co się z Audi stało :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha wiedziałem, że to ktoś znajomy albo jakiś pojeb z otwartymi szybami jeździ :> za szybko mi mignąłeś. A co się z Audi stało :mysli:

sprzedał rok temu, żeby mieć na wódkę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na trasie z kędzierzyna do gliwic o 16:30 czerwone B5 numery DJA 1L96 klubowe ramki i naklejka

to był Sparki z Knurowa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...