Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wczoraj na skrzyżowaniu Nowy Świat i Kościuszki w Gliwicach ciemne B5 avant na klubowych ramkach

Opublikowano

dziś po 14 na swoim placu widziany Laki :decayed:

a o 15 w turzy Hammer swoim nowym srebrnym paździochem :kox:

Opublikowano

Gacjan przed 20 na DTŚ

Wypicował furkę pięknie :good:

Gdzie byłeś :decayed:

Opublikowano

O 14 w Chorzowie swojego ADRka :rolleyes:

Ciągle taki fajny :decayed:

Opublikowano

wczoraj po spocie w drodze powrotnej do Knurowa Sparki swoim czerwonym wozidełkiem i miziającą go panią w środku gołąbeczki no no :kox:

Opublikowano

Gacjan przed 20 na DTŚ

Wypicował furkę pięknie :good:

Gdzie byłeś :decayed:

a dojezdzałem do Ciebie bo na fotoradarze zwalnialeś (nie wiem po co :D - nic tam nie straszy), zredukowałeś i tyle Cię widziałem :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Gacjan przed 20 na DTŚ

Wypicował furkę pięknie :good:

Gdzie byłeś :decayed:

a dojezdzałem do Ciebie bo na fotoradarze zwalnialeś (nie wiem po co :D - nic tam nie straszy), zredukowałeś i tyle Cię widziałem :kox: :gwizdanie:

Qri nie gadaj żeś micrą z rozdępu przeszedł a Gracjan zredukował i nie dal rady :decayed:

:tongue4:

Opublikowano

Trzeba było trąbić, migać, machać :kox:

Teraz już nie będę zamulał i zwalniał, pójdę pełnym ogniem :kox:

Opublikowano

Maxito pod Citi na Batorego 15min temu, pogadane

Opublikowano

Laki wczoraj ok 20 w wodzislawiu na pks.. pogadane pohandlowane :decayed:

Opublikowano

Czester dzisiaj po 16 na palcu piastów jechał w stronę sośnicy :wink4:

Opublikowano

ok 14:45 w Chorzowie na Czempiela 2 pod klatka zaparkowane srebrne b6 w avancie blachy SH Kto to ? :cool1:

Opublikowano

Gacjan przed 20 na DTŚ

Wypicował furkę pięknie :good:

Gdzie byłeś :decayed:

a dojezdzałem do Ciebie bo na fotoradarze zwalnialeś (nie wiem po co :D - nic tam nie straszy), zredukowałeś i tyle Cię widziałem :kox: :gwizdanie:

Qri nie gadaj żeś micrą z rozdępu przeszedł a Gracjan zredukował i nie dal rady :decayed:

:tongue4:

jeszcze lepiej - dacia :D

Opublikowano

ok 14:45 w Chorzowie na Czempiela 2 pod klatka zaparkowane srebrne b6 w avancie blachy SH Kto to ? :cool1:

I nawet mnie ktoś zauważył pomimo przysypania śniegiem hehe :]

Opublikowano

ok 14:45 w Chorzowie na Czempiela 2 pod klatka zaparkowane srebrne b6 w avancie blachy SH Kto to ? :cool1:

I nawet mnie ktoś zauważył pomimo przysypania śniegiem hehe :]

:naughty:

Opublikowano

Talib widziany godzinę temu jak rwie laski pod gimnazjum :decayed::good:

Opublikowano

Maxito pod oddziałem na Batorego - pogadane na spoty menda nie ma czasu :thumbdown:

Opublikowano

Nie jestem pewien ale chyba OKO na trasie S1 koło zjazdu na Fashion House, stał na poboczu i coś dłubał skulony w aucie :decayed:

Opublikowano

Nie jestem pewien ale chyba OKO na trasie S1 koło zjazdu na Fashion House, stał na poboczu i coś dłubał skulony w aucie :decayed:

Bulczas a Ty jak na dobrego kumpla przystało odwróciłeś się i dodałeś gazu żeby go niepotrzebnie nie stresować że widzisz go jak mu sie furka zdupiła :good:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.