Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ulubione piwo!

Ulubione piwko 28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ulubione piwko

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Leżajsk, ale to już nie to co kiedyś :kox: miło wspominam EB, choć pite nielegalnie :decayed:

żywiec, tyskie, tatra. Ostatnio próbowałem podróbki desperados chyba z lidla, no i się nie umywa.

Wszystkim co nie próbowali polecam guinnesa - prawie się uzależniłem :decayed: :decayed:

Najlepszy browar to leżajski full gul gul gul ... gul gul gul :decayed:

a tak na poważnie to tylko Reed's zielony i najlepiej z butelki :kox: :kox:

przeca Red's to nie piwo :tongue4:

to dlaczego mną tak zawsze zamiata na imprezach ? - przecież chyba nie od tej wódki którą tym reedsem popijam :decayed:
Opublikowano

Desperados, Heineken, Lech i ... nawet Redds (nieraz podpije od dziewczyny )

a z takich innych piw

polecam sprobowac jasnego Paulanera

najlepiej litrowego lanego w Krakowie w restauracji "pod wawelem" :kox:

paulaner-hefe-weizen_bg.jpg

Opublikowano

Łomża niepasteryzowana i wyborowa przypomina mi dawny smak piwa, zanim został on zastąpiony gazem.

lomza.th.jpg

scalemedia.th.jpg

Opublikowano

Ulubione SPIZ Wrocek: Miodowe i pszeniczne.... a potem to Pilsner Urq..... Zywiec.... Zubr.....Bavaria

Opublikowano

polecam sprobowac jasnego Paulanera

najlepiej litrowego lanego w Krakowie w restauracji "pod wawelem" :kox:

paulaner-hefe-weizen_bg.jpg

Dobrze prawisz :good:

Opublikowano

Dokladnie, Paulaner jedno z lepszych.

Kiedys bylem fanem Budweisera i Grolscha, ale teraz juz jakos bez rewelacji...

Lubie Ciechana [szczegolnie Miodowy i Wyborny] - swietne piwo, popularne w stolicy.

Lech zawsze trzyma poziom, Zywiec i Tyskie sie IMO zepsuly...

Okocim od dluzszego czasu mocno daje rade.

Opublikowano

moje ulubione:

92.1.jpg

Opublikowano

najczesciej siegam po Zubra ( juz z 5-6 lat go pije i jest numero uno)

druga w kolejnosci Łomża (czasem łomża niepasteryzowana jak jest w sklepie)

Perła !!

Kasztelan niepasteryzowany

Ciechan Miodowy !!

Miodne (takie moje regionalne a'la ciechan miodowy)

Żywe

Desperados

kiedys w opor Lecha, ale juz dawno sie skiepscil

Opublikowano

Mi ostatnio przez tydzień mocno wchodził'' San miguel '' smaczne z gęstą pianą lokalne piwo hiszpańskie. W kraju ostatnio zielony okocim troche lech.

Opublikowano

Zywiec i Heineken :good:

wogole to powinna byc puszczona ankieta w tym watku,mysle ze wygralby zywiec albo lech

Opublikowano

... a ze słabszych Łomża :good:.

Łomża jest super ale nie tylko słabsza bo i mocna jest ok :gwizdanie:

Opublikowano

wogole to powinna byc puszczona ankieta w tym watku,mysle ze wygralby zywiec albo lech

i jeszcze Heinekken mógłby mieć szanse

Opublikowano

Kasztelan :good::slina:

Opublikowano

są dwa rodzaje kasztelana i jest bdb

Opublikowano

od zawsze piłem tyskie, ale ostatnio coraz gorsze się robi :disgust: więc jak tylko znajdę w sklepie to perłe :kox:

Opublikowano

'' San miguel '' smaczne z gęstą pianą lokalne piwo hiszpańskie.

Czy San Miguel jest smaczne to bym polemizował ale każdy ma inne gusta. :wink4: Osobiście wole już czerwonego Mahou'a albo Estrella Levante z miasta gdzie Polacy dostali 6:0. :decayed:

Opublikowano

Odkąd byłem w Austrii tylko KAISER (dostępne u nas w Tesco i w Realu) poza tym jeszcze Pilsner Urquell

Opublikowano

Lech, Pilsner, Heineken.

Żywiec smakuje mi tylko Zdrój truskawkowy :decayed:, podniebienia są różne :kox:.

Opublikowano

:przebiegly:

A ja lubię Redd's'a zielonego, Warke i piwko ze Spiża Wrocławskiego :rolleyes: (byle nie smakowe...)

no i chętnie ze syropem :gwizdanie:

Opublikowano

Lech :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.