Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta jest ze splitterem czyli robi pssssssst

Normalny Forge 007p kosztuje ~ 400 zł.. ten ze spliterem ~ 700 zł .. a The Sun można mieć za 260 ..

http://allegro.pl/the-sun-motorsports-dump-valve-dv-by-prt-off-i1823195957.html

Opublikowano

moze by wsadził dwa takie do mnie ??? dobre są ??? [br]Dopisany: 10 Październik 2011, 10:17_________________________________________________on nie psyczy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a ori n75 wytrzyma mi 1,5bara?? jak włożę inną na test??

Opublikowano

moze by wsadził dwa takie do mnie ??? dobre są ??? [br]Dopisany: 10 Październik 2011, 10:17_________________________________________________on nie psyczy :decayed:

Z tego co czytałem to sprawdzone i dobre :wink4:

Co Ci nie psyczy ? Mają też hybrydy które psyczą :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja biore forge :naughty:

Opublikowano

a ori n75 wytrzyma mi 1,5bara?? jak włożę inną na test??

wytrzyma, jak jak już kupujesz to kup ten z rs2
Opublikowano
  • Autor

a ori n75 wytrzyma mi 1,5bara?? jak włożę inną na test??

wytrzyma, jak jak już kupujesz to kup ten z rs2

jakiś nr cześci?? znajdę go na allegro czy serwis?? ile kosztuje??

Opublikowano

serwis, nie pamiętam ile kosztuje

Opublikowano
  • Autor

MAC kosztuje 200zł ten co Ty mówisz może być droższy...

Opublikowano

jakiś nr cześci?? znajdę go na allegro czy serwis?? ile kosztuje??

034 906 283 k, ponizej 300pln w aso. na allegro widzialem ten zaworek raz i to dawno temu :/

Opublikowano
  • Autor

auto przeszło dziś małe testy... a więc nie słychać DV kiedy to się dzieje i nie jest to wina paliwa bo dziś wlałem V power recing i jest to samo... czyli na 99% n75

Opublikowano

Proszę o ocenę logów, niestety nie mamy grupy 115 :confused4:

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/daro87_59849.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/daro87_59850.html

Grupy: 002 - http://vaglog.rtnet.pl/daro87_59851.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/daro87_59852.html

Opublikowano
  • Autor

a błąd na Vagu miałem

16487 - Przepływomierz wysokie napięcie błąd sporadyczny

Opublikowano

A jak robiliscie logi?

Opublikowano
  • Autor

A jak robiliscie logi?

zapięta 3 i od 1500 obr pedał w podłogę i jazda do momentu jak puściło turbo i jeszcze chwilkę

Opublikowano

A masz logi przeplywki jak auto bylo seryjne? Jakie wartosci byly w max obrotow

Opublikowano
  • Autor

A masz logi przeplywki jak auto bylo seryjne? Jakie wartosci byly w max obrotow

nie mam :confused4: silnik wyjąłem z angola a jak go pakowałem do mojej kasty to od razu z k04 i fmic i bez kata od razu był też tip

Opublikowano

A kto ci to stroil na te 1.5 bara?

Opublikowano

AGMA Toruń. A logi robiliśmy tak jak Dawid pisał, szkoda, że nie szło zlogować turbo... Ogólnie mocne szarpnięcie jak nagle "zanika" doładowanie :kwasny:

Opublikowano

A jeaki jest setup tego auta? K04, wtryski 440, ITG, FMIC i jaka moc? Skąd te 1.5 bara?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.