Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Czarna perła 2000r. AHH + 216

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. :hi:

Chciałem się wszystkim pochwalić moja niunią z 15.12.2000 roku. :naughty: Auto zakupiłem w październiku 2009r dzięki pomocy forumowiczów. Czytelnikiem forum jestem od 2008r. Auto przybyło do mnie z niemcowni i od tego momentu przejechałem nim 18 tys km. W sumie nabite 208 tys z lekkim hakiem. Wszystko udokumentowane i potwierdzone przez ASO, zresztą stan techniczny również wskazuje na taki przelot, zawiecha cacy i co ważne: niebite. :kox:

A teraz co nieco o specyfikacji technicznej wozidła:

-silnik 1.9 tdi AHH 90 dzikich mustangów :good:

-skrzynia manual 5

-alu ori 16 cali

- radyjko jakieś Sony z raczej dolej pólki cenowej :polew:

- CB radio Midland 1001z + antena Canex Premier ic 100

- 2 szyby w prądzie domykane z pilota

- elektryki lusterka

- centralny zamek

- Kierownica S4

- Podłokietnik x2

- Halogeny

- climatronic

- ABS

- 4 jaśki

- pakiet oświetlenie

- lakier czarna perła :slina:

- zimóweczki opony 16 cali

- nakładki na progi ori Audi

- 2 scyzoryki

- klubowa wlepa na klape :naughty:

-dywaniki lato materiałowe plus guma na syberyjskie polskie zimy

i to niestety koniec... mało :wallbash:

Plany- do tej pory nie było czasu i funduszy ale najwyższy czas to zmienić: :decayed:

-wtryski 216

- chip jest

-wymiana radyjka

-mozliwe ze usunięcie znaczka 1.9tdi

-ściema szyb

-zmieniarka jest

- fotele kubełki ( ale czy w skórze to jeszcze nie wiem)

-fele 17 cali na lato plus gumy

-zawiecha w dół - jednak raczej zostane przy allroad`zie- ale pomyslimy :decayed:

-wywalenie kata

plus fakt ze jestem otwarty na wasze wszystkie propozycje wiec słucham :cool1:

część zdjęć z chwili zakupu dlatego jeszcze bez wlepy :disgust:

f6628145733f6100f65caeb1f9cadc69.jpg

cefa577acdf6a50844968d0c60d132e5.jpg

0151292904b1ab0ed91536b543a99d70.jpg

8550dd167b6adb33dba4e806479ef475.jpg

eaca0ca276e8611844f102454387d917.jpg

4f70e5713be8d80eef612f79e84e8736.jpg

c3dc2684b05bda7af51cc1139f3ff681.jpg

f4e7d3bd382050620ce18e3e204dcc1b.jpg

82c36309fb1b7f622ed9688b75fccfe1.jpg

ececcdfd649eedfe55fcc68794ceeae8.jpg

Opublikowano

fajna .....szkoda że tylko 90kucy,zreszta sam ten błąd popełniłem :wallbash:

Opublikowano

Fajna bo czarna :kox:

Koło 17" lub 18", ciemna szyba i bliżej ziemi...i bedzie :kox: :kox: :kox:

Gratuluje :notworthy:

Opublikowano

fajna .....szkoda że tylko 90kucy,zreszta sam ten błąd popełniłem :wallbash:

AHH to nie błąd, wręcz przeciwnie :wink4:

fajna, widać że zadbana, jeśli masz dylemat między 17" a 18" to bierz 18" :good:

później niższy zawias i będzie się prezentowała naprawdę nieźle

Opublikowano

no no no perełka lakierek prezencja super... :kox:

tak duże fele gleba i ciemna szyba... i :good: będzie!!

Opublikowano

AHH są bardzo podatne na zwiększanie mocy :cool1:

auto piękne bo w moim ukochanym kolorze :slina:

graty :good:

Opublikowano

czarna :good: :good: :good:

ładna ale mogłaby mieć trochę więcej mocy

Opublikowano

Ajajaj no śliczna, szkoda tylko, że 90KM, ale też nie jest źle :) ekstra zadbana!

Opublikowano

i po wypowiedziach widać że 90% forum to ludzie którzy nie wiedza co piszą że 90ps to mało, owszem ale nie w silniku ahh 90ps ten silnik ma bardzo mocną pompę wtryskową i turbo ze zmienną geometrią, wystarczy założyć końcówki wtryskiwaczy 0.216 i do tego napisać program a w tym silniku generujemy moc do ok 150-155ps :hi:

Opublikowano

i po wypowiedziach widać że 90% forum to ludzie którzy nie wiedza co piszą że 90ps to mało, owszem ale nie w silniku ahh 90ps ten silnik ma bardzo mocną pompę wtryskową i turbo ze zmienną geometrią, wystarczy założyć końcówki wtryskiwaczy 0.216 i do tego napisać program a w tym silniku generujemy moc do ok 150-155ps :hi:

popieram.. :) AHH to bardzo dobry silnik do modyfikacji.. także wtryski 216 chip i lecisz kolego z mocą :)

powodzenia w modach :kox:

Opublikowano

i po wypowiedziach widać że 90% forum to ludzie którzy nie wiedza co piszą że 90ps to mało, owszem ale nie w silniku ahh 90ps ten silnik ma bardzo mocną pompę wtryskową i turbo ze zmienną geometrią, wystarczy założyć końcówki wtryskiwaczy 0.216 i do tego napisać program a w tym silniku generujemy moc do ok 150-155ps :hi:

:good: I dlatego to powinna być pierwsza rzecz zmieniona w tym aucie :)

Bardzo ładne autko :good: Ja bym się tutaj zastanowił nad fotelikami do wnętrza, np. takie: http://allegro.pl/item1170472667_audi_a4_sedan_fotele_skora_boczki_komplet.html :kox:

Opublikowano

i po wypowiedziach widać że 90% forum to ludzie którzy nie wiedza co piszą że 90ps to mało, owszem ale nie w silniku ahh 90ps ten silnik ma bardzo mocną pompę wtryskową i turbo ze zmienną geometrią, wystarczy założyć końcówki wtryskiwaczy 0.216 i do tego napisać program a w tym silniku generujemy moc do ok 150-155ps :hi:

:good: I dlatego to powinna być pierwsza rzecz zmieniona w tym aucie :)

Bardzo ładne autko :good: Ja bym się tutaj zastanowił nad fotelikami do wnętrza, np. takie: http://allegro.pl/item1170472667_audi_a4_sedan_fotele_skora_boczki_komplet.html :kox:

do tej beżowej skóry jeszcze beżowe fele 18-19" i wszyscy sikają :kox:

Opublikowano

fura :kox: i kolorek :kox: fela tylko 18" :gwizdanie:

Opublikowano

Lakierek piękny bez awaryjności życze

Ale poco mam wydawać ten tysiąc z hakiem na samego czipa skoro mogę kupić odrazu silnik 2.5 który juz taką moc ma :tongue4:

Opublikowano

Czarny sedan... miodzio... chętnie bym się zamienił :)

Opublikowano
  • Autor

Ale poco mam wydawać ten tysiąc z hakiem na samego czipa skoro mogę kupić odrazu silnik 2.5 który juz taką moc ma :tongue4:

Ponieważ 1,9 jest lżejszy niż 2,5, po modach i tak ma mniejsze spalanie, moc ta sama a do tego dochodzi duzo mniejsza awaryjnosc. :)

Co do felg. Wydaje mi sie że 17 cali styknie. Większe to juz zbyt duza utrata na komforcie a przy rocznym przebiegu rzędu 40 tys kilometrów po otaczających mnie drogach zahacza i hardcore :wallbash: chociaż... kto wie co mi odbije :kox:

Opublikowano

:good: :good: :good: :good: :good: :good:

ładna sztuka-tylko trzeba a spoty przyjeżdzać :bicz: :bicz: :bicz:

Opublikowano

fajna :kox:

silnik mały ale podobno dluga zywotnosc zreszta ja mam taki sam

fajne fele tez bym takie chcial

tylko z tego co widze to cos wysoko stoi ...

ogolnie wypas :hi:

Opublikowano

:gwizdanie: git fura

gratuluje zakupu i powodzenia w modach :good:

Opublikowano

w realu fura jeszcze ładniejsza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.