Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zegar radiowy w A4 B6


MASA

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, u mnie po kupnie auta przez rok palemka była , później zaczęła znikać na jakiś czas by znowu się pojawić, aż do momętu zniknięcia na dobre (jakieś dwa lata). Może bym to sobie odpuścił ale trafił mi się całkiem przypadkowo używany i za niewielkie pieniądze ten odbiornik co siedzi pod zderzakiem. Wymieniłem go, zresetowałem zegary i po pięciu minutach palma znowu jest :> .

a masz może fotke tego ustrojstwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. RDS nie ma nic wspólnego z tą "antenką" na wyświetlaczu. "Anenka" to synchronizacja z ogólnoeuropejskim sygnałem nadawanym z Frankfurtu. Niestety nie wiem czy włącza się sam po złapaniu sygnału czy trzeba go uaktywnić jakimiś przyciskami. Mój zegar kuchenny też ma taki bajer ale zanim złapał sygnał minął dzień. Moje Audi mam już kilka miesięcy i nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam następujący problem z tym zegarem, antenka świeci się zawsze, i codziennie rano mam złą godzinę, tzn. wsiadam, mam złą godzinę, ustawiam ręcznie godzinę, antenka się świeci, dodam jeszcze, że minuty zawsze się zgadzają, natomiast godzina jest o 3-5 godzin do przodu albo do tyłu, czy ktoś może podać przyczynę takiego stanu rzeczy? bo to dość irytujące mieć ciągle złą godzinę, albo codziennie nastawiać zegarek, czy ktoś zna jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu? dodam jeszcze, że auto stoi co noc pod gołym niebem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam następujący problem z tym zegarem, antenka świeci się zawsze, i codziennie rano mam złą godzinę, tzn. wsiadam, mam złą godzinę, ustawiam ręcznie godzinę, antenka się świeci, dodam jeszcze, że minuty zawsze się zgadzają, natomiast godzina jest o 3-5 godzin do przodu albo do tyłu, czy ktoś może podać przyczynę takiego stanu rzeczy? bo to dość irytujące mieć ciągle złą godzinę, albo codziennie nastawiać zegarek, czy ktoś zna jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu? dodam jeszcze, że auto stoi co noc pod gołym niebem

sprawdz date

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aukcji na allegro wystawiony jest moduł zegara z wiązką kabli: http://allegro.pl/a3-a4-a5-a6-a8-tt-q5-q7-modul-odbiorczy-zegara-i1331962538.html Czy ktoś może mi powiedzieć albo pokazać na zdjęciu jak wygląda zakończenie kabla od strony przelotki. Czy ten kabel na zdjęciu z aukcji jest kompletny (zakończony jakąś złączką) czy też jest po prostu ucięty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej K odbiornik radiowy ma gniazdo w sobie także z tej aukcji można śmiało kupić bo nie dość że jest odbiornik to jeszcze kawałek wiązki

1331962538.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alvaro! Dzięki o odpowiedź ale nie o to mi chodziło :wink4:. Wiem jak wygląda zakończenie tej wiązki od strony modułu. Interesuje mnie jak wygląda drugi koniec tej wiązki ze zdjęcia. Czy kable są tam (na zdjęciu) po prostu odcięte od reszty instalacji, czy jest tam też jakaś złączka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz date

data, jak i minuty zawsze są prawidłowe

godzina zwykle jest inna jesli mamy przestawiony rok do przodu chocby o dwa lata -innego powodu blednej godziny nie znam :hi:

Sprobuj zresetowac zegary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzina zwykle jest inna jesli mamy przestawiony rok do przodu chocby o dwa lata -innego powodu blednej godziny nie znam :hi:

Sprobuj zresetowac zegary.

jak pisałem data jest prawidłowa, dzień, miesiąc i rok, co ciekawe w ten weekend auto stało w nocy w Krakowie i wyjątkowo następnego ranka godzina i data były prawidłowe,

Sory za lamerskie pytanie, ale jak się resetuje zegary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie wiem.ale jak czasem cos grzebie przy mojej padlinie to jak odlaczylem baterie to sie kasowaly tylko zegary i radio.

nastepnego dnia juz sie same ustawily.

zobacz tu.

http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/opis_bezpiecznikow-t7319.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie wiem.ale jak czasem cos grzebie przy mojej padlinie to jak odlaczylem baterie to sie kasowaly tylko zegary i radio.

nastepnego dnia juz sie same ustawily.

zobacz tu.

http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/opis_bezpiecznikow-t7319.0.html

wyciągnę bezpiecznik i zobaczę rano jaka będzie godzina :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie wiem.ale jak czasem cos grzebie przy mojej padlinie to jak odlaczylem baterie to sie kasowaly tylko zegary i radio.

nastepnego dnia juz sie same ustawily.

zobacz tu.

http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/opis_bezpiecznikow-t7319.0.html

wyciągnę bezpiecznik i zobaczę rano jaka będzie godzina :decayed:

a w jakim celu te wszystkie kombinacje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...