Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zegar radiowy w Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

wczoraj próbowałem wejść w kanał 19 ale VAG woła o rejestrację :confused4:

Jestem zdziwiony gdyż do tej pory nie było żadnych problemów z licencją. Miał ktoś może podobny problem? :notworthy:

Hej, ja dziś zakodowałem kanał 19 kodem: 01011 - niestety palmy brak. Jak sie pojawi to napiszę :)

Z innej beczki. Czy na pierwszym miejscu powinna być 3? Ja chcę, żeby podświetlenie zegarów i przebieg pojawiały się jak włączę światła (a nie zapłon). Czy wtedy koduję jako 0 na pierwszym miejscu?

Kodowałem zgodnie z:

Select 17 (Instrument Cluster)

Adaptation -> Function 10

-> Channel 19 (Misc)

xxxx?: Remote Clock

0 - Remote Clock not active

1 - Remote Clock active

xxx?x: Ambient Temperature

0 - no Display, Illumination inactive

1 - Display and Illumination active

xx?xx: Driver Information System (DIS)

0 - DIS 1

1 - Highline without DIS

2 - DIS 2

x?xxx: Board Computer

0 - only Level 2 (long time memory)

1 - Level 1 and 2

?xxxx: Illumination Option

0 - Needle and Scala only active at 'Light on"

1 - Needle already active at 'Ignition on'

2 - Scale already active at 'Ignition on'

3 - Scala (2. Map) and Needle at "ignition on" active

Opublikowano

to się zarejestruj :shocked:

Opublikowano

Ale chodzi o to że mam zarejestrowany i wsio hula, przynajmniej do tej pory....

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Po odbiorze samochodu z serwisu (tydzień temu) zegar w samochodzie przestał mi się synchronizować z radiowym sygnałem czasu. W samochodzie był wymieniany tylny zderzak (zostałem najechany przez inny samochód na światłach). Na moje uwagi serwis odpowiada, że oni nic nie robili z odbiornikiem i anteną zegara, a ja czytając tu na forum o umiejscowieniu odbiornika i jego anteny (właśnie pod tylnym zderzakiem) obawiam się, że coś jednak spaprano :naughty:. Czy jest jakaś możliwość obejrzenia miejsca gdzie jest zamocowany odbiornik zegara, np. przez otwór po wyjęciu prawej tylnej lampy lub po zdjęciu osłony od spodu samochodu i spojrzenie pod tylny zderzak?

14.10.2010. Dzisiaj zauważyłem, że w gnieździe w bagażniku brak jest napięcia, a przed naprawą w serwisie do gniazda podłączałem kompresor i wszystko było ok. Bezpiecznik 35 sprawdziłem - też jest ok. Zaczynam się zastanawiać czy zasilanie tego gniazda i zasilanie modułu odbiornika zegara radiowego mają ze sobą coś wspólnego?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Moduł zegara jest zasilany bezpośrednio z licznika:

1 sygnał

2 masa

3 +

Sprawdz czy wogóle, jeszcze masz ten moduł.

Opublikowano

Moduł zegara jest zasilany bezpośrednio z licznika:

1 sygnał

2 masa

3 +

Sprawdz czy wogóle, jeszcze masz ten moduł.

a czy brak tego modułu wywala jakiś błąd na VAGu??

Opublikowano

...Sprawdz czy wogóle, jeszcze masz ten moduł.

Mam nadzieję, że w autoryzowanym serwisie Audi nie robią takich numerów :shocked:, ale... nie wiem jak to sprawdzić bez demontażu zderzaka :naughty:.

Opublikowano

Moduł zegara jest zasilany bezpośrednio z licznika:

1 sygnał

2 masa

3 +

Sprawdz czy wogóle' date=' jeszcze masz ten moduł.

[/quote']

a czy brak tego modułu wywala jakiś błąd na VAGu??

:no:

Opublikowano

Postaram się sprawdzić w przyszłym tygodniu, efekt odłączenia modułu od licznika.

Opublikowano

Gdyby ktoś potrzebował Auto-scan'a swojej furki, to zapraszam - info na PW.

Opublikowano

Gdyby ktoś potrzebował Auto-scan'a swojej furki, to zapraszam - info na PW.

ale co to ma do rzeczy ?

Opublikowano

wymieniłem zegar na taki z pełnym fisem i choinki brak:/

na poprzednim oczywiście latało, czy da się to jakoś aktywować za pomocą vaga? na początku wątku jest jakaś procedura, ale to chyba do b6, u mnie w instrument 17, adaptacja 10, kanał 19 nie ma nic

jakieś rady?

Opublikowano

.. mój działał 3 lata i juz go od miesiąca nie ma :naughty:

Opublikowano

przy przejściu na czas letni/zimowy antenka traci się na kilka dni, po kilku dniach godzina sama się przestawia i pojawia się antenka :)

tak było za każdym razem w moim przypadku :)

Opublikowano

oby oby ;) bo tez czekam az w koncu sie pojawi :) moze po programie wroci :evil:

Opublikowano

oby oby ;) bo tez czekam az w koncu sie pojawi :) moze po programie wroci :evil:

po programie będziesz miał godzinę do przodu :wink4:

kumpel też ma taką samą A4 i w jego przypadku było tak samo :)

Opublikowano

dzisiaj sprawdziłem kodowanie w Instrument Cluster -> 10 -> 19 .... końcówka jest "1" więc zegar aktywny.. wyłączyłem, włączyłem i dupaa - nie działa

błędów nie ma - czyli antena na miejscu

Opublikowano

kurde, w b5 na kanale 19 nic nie ma :kwasny:

Opublikowano

U mnie przy przestawianiu czasu rano wsiadłem do samochodu i zegarek już był od razu w dobrym czasie , także dziwią mnie te informacje że traci kontakt na parę dni.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Koledzy, u mnie po kupnie auta przez rok palemka była , później zaczęła znikać na jakiś czas by znowu się pojawić, aż do momętu zniknięcia na dobre (jakieś dwa lata). Może bym to sobie odpuścił ale trafił mi się całkiem przypadkowo używany i za niewielkie pieniądze ten odbiornik co siedzi pod zderzakiem. Wymieniłem go, zresetowałem zegary i po pięciu minutach palma znowu jest :> .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.