Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja włącznika świateł


dabliues

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie źle złożyłeś

Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk

jak mozna żle złożyć - wyjąłem włącznik pomalowałem i założyłem spowrotem , nie rozbierałem go na części pierwsze tylko zdejmowałem ten plastik z symbolami. reszte malowałem razem, zabezpieczyłem wszystko w około pokrętłą i malowałem.

później tylko podłączyłem kostkę i pojawił się problem o jakim pisze powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie źle złożyłeś

Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk

jak mozna żle złożyć - wyjąłem włącznik pomalowałem i założyłem spowrotem , nie rozbierałem go na części pierwsze tylko zdejmowałem ten plastik z symbolami. reszte malowałem razem, zabezpieczyłem wszystko w około pokrętłą i malowałem.

później tylko podłączyłem kostkę i pojawił się problem o jakim pisze powyżej.

A to ok

Ja styki też zdejmowałem

Zobacz może któryś pin w kostce się cofnął, chociaż tam są mocne zatrzaski.

Obstawiam że coś z połaczeniem lub kostką

Wysłane z mojego NovoCrystal za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświetlanie halogenów i przeciwmgłowych jest czerwone - diody 2 świecą, dodatkowo po włączeniu ich zapala się po kolei dioda zielona na halogen i żółta przeciwmgłowe tylne. Płytka wygląda dokładnie jak w tym wątku http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wlacznik-swiatel-rozbiorka-naprawa-podswietlenia-32677/index5.html - czyli starszego typu. Teraz już wiem te ikonki są namalowane później i nie są podświetlane, pewnie w początkowej produkcji włączników nie było ich a później się pojawiły :kwasny:

mam b6 z 2001r. i u mnie są te ikonki :naughty: może już ktoś regenerował ten włącznik i je zamalował :eusathink:

Raczej nikt nie regenerował przyszła z DE i już tak miała, istnieje jeszcze możliwość przełożenia pierścienia z tymi symbolami od jakiejś bory, passata czy coś. Generalnie zostanie jak było bez trójkącików chyba :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie źle złożyłeś

Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk

jak mozna żle złożyć - wyjąłem włącznik pomalowałem i założyłem spowrotem , nie rozbierałem go na części pierwsze tylko zdejmowałem ten plastik z symbolami. reszte malowałem razem, zabezpieczyłem wszystko w około pokrętłą i malowałem.

później tylko podłączyłem kostkę i pojawił się problem o jakim pisze powyżej.

A to ok

Ja styki też zdejmowałem

Zobacz może któryś pin w kostce się cofnął, chociaż tam są mocne zatrzaski.

Obstawiam że coś z połaczeniem lub kostką

Wysłane z mojego NovoCrystal za pomocą Tapatalk

Dzięki za pomoc. sprawdziłem kostkę i w niej wszystko dobrze, wyjąłem włącznik i go rozebrałem... okazało się że problem był we włączniku - teraz wszystko śmiga poprawnie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświetlanie halogenów i przeciwmgłowych jest czerwone - diody 2 świecą, dodatkowo po włączeniu ich zapala się po kolei dioda zielona na halogen i żółta przeciwmgłowe tylne. Płytka wygląda dokładnie jak w tym wątku http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wlacznik-swiatel-rozbiorka-naprawa-podswietlenia-32677/index5.html - czyli starszego typu. Teraz już wiem te ikonki są namalowane później i nie są podświetlane, pewnie w początkowej produkcji włączników nie było ich a później się pojawiły :kwasny:

mam b6 z 2001r. i u mnie są te ikonki :naughty: może już ktoś regenerował ten włącznik i je zamalował :eusathink:

Raczej nikt nie regenerował przyszła z DE i już tak miała, istnieje jeszcze możliwość przełożenia pierścienia z tymi symbolami od jakiejś bory, passata czy coś. Generalnie zostanie jak było bez trójkącików chyba :naughty:

jak Ci bardzo zależy to za 100zł można bez problemu kupić włącznik, a znajomy wyhaczył nawet za 40zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na forum jakiś czas temu kolega sprzedawał przyciski MF, więc na pewno da się je wyciągnąć i pomalować zapewne też się da. Tylko ikonki musisz sobie wykombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na forum jakiś czas temu kolega sprzedawał przyciski MF, więc na pewno da się je wyciągnąć i pomalować zapewne też się da. Tylko ikonki musisz sobie wykombinować.

Niestety, ale wyszukiwarka na forum działa kiepsko, ale przyczyniają się do tego autorzy wątków, którzy nieodpowiednio ustawiają tytuły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoą ma jakieś szablony jeszcze na sprzedanie... ? interesowało by mnie przełącznik świateł, navigation plus i klimatronik... no i szyby :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoą ma jakieś szablony jeszcze na sprzedanie... ? interesowało by mnie przełącznik świateł, navigation plus i klimatronik... no i szyby :) ?

Pisz do kolegi BizoON ma takie szablony http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/szablony-regeneracji-wlacznika-257400/ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze te szablony w wersji elektronicznej... bo oddałem kompa do naprawy i mi wszysto pokasowali-format...(żal i lamęt był wielki:facepalm:).. pomoze ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką farbę polecacie ? Coś sprawdzonego co nie rozpusci kleju pod ikonkami a bedzie wytrzymale i w miare elastyczne ? :wink:

Ja malowałem najzwyklejszym sprayem uniwersalnym - czarny matowy

Nic się nie wyciera, wprawdzie rzadko go używam,mam automatyczne załączanie świateł po odpaleniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo ogłasza się koleś, który całość pokrywa takim gumowatym tworzywem jak w ori. Za przełącznik świateł woła 50 zł z przesyłką. Gdyby ktoś szukał takiego z końcówką B to mogę załatwić w dobrej cenie (PW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że masz przełącznik z funkcją AUTO. Wówczas nowego nie kupisz poniżej 200 zł/szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że masz przełącznik z funkcją AUTO. Wówczas nowego nie kupisz poniżej 200 zł/szt

WŁĄCZNIK PRZEŁĄCZNIK ŚWIATEŁ + AUTO Audi A4 B6 B7 (3359451139) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. nie miałem go w rękach, ale ktoś gdzieś pisał, że wygląda i działa bez zarzutu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym działaniem to różnie bywa, ja tam wolę ori niż zamiennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...