Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja włącznika świateł


dabliues

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym działaniem to różnie bywa, ja tam wolę ori niż zamiennik.

Przekładasz pierścień z zamiennika i masz nowy oryginalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaką farbę polecacie na klime, żeby pasował pod soul???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy zakupiłem ten włącznik co wstawił kolega siemasz007 był zle złozony. Po podpięciu kostki odrazu włączał światła mimo ze włącznik był ustwiony na zero. Reasumujac włacznik jest dobrze wykonany tzn. farba i ikony jak orginał. Jak ktos wie jak przełożyc panel i pokretło ja tak zrobiłem to wszystko działa miom zndaniem sie oplaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego używacie do zerwania szablonu z pomalowanego włącznika np.? Nałożyłem 3 warstwy i próbowałem zerwać skalpelem, ale się nie udało... I cała robota czeka mnie od nowa. Może za dużo warstw? Jaką macie technikę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bawiłem się w regenerację ale źle to wychodziło i wkońcu kupiłem taki za 50 zł z przesyłką i działa jak należy a zawsze można przełożyć ten przedni panel na ori:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego używacie do zerwania szablonu z pomalowanego włącznika np.? Nałożyłem 3 warstwy i próbowałem zerwać skalpelem, ale się nie udało... I cała robota czeka mnie od nowa. Może za dużo warstw? Jaką macie technikę?

ciepła woda i papier :wink: trochę szlifowania powoli schodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego używacie do zerwania szablonu z pomalowanego włącznika np.? Nałożyłem 3 warstwy i próbowałem zerwać skalpelem, ale się nie udało... I cała robota czeka mnie od nowa. Może za dużo warstw? Jaką macie technikę?

ciepła woda i papier :wink: trochę szlifowania powoli schodzi

szablon chcesz zdrapywać papierem i wodą z właśnie pomalowanego włącznika?

nitroo, chyba za długo czekałeś z usuwaniem szablonu. to się usuwa dość szybko póki nie zaschnie całkiem lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bawiłem się w regenerację ale źle to wychodziło i wkońcu kupiłem taki za 50 zł z przesyłką i działa jak należy a zawsze można przełożyć ten przedni panel na ori:wink:

To też jest jakieś rozwiązanie, ale mnie czeka jeszcze regeneracja innych przycisków - ESP, kubek itp., dlatego wolę się podpytać ;-)

ciepła woda i papier :wink: trochę szlifowania powoli schodzi

Ciepłą wodą i papierem wodnym ściągasz nowy nałożony i pomalowany szablon? Nie schodzi Ci przy tym nowa farba? Ktoś gdzieś pisał o igle - ja próbowałem skalpelem i zepsułem :kwasny:

nitroo, chyba za długo czekałeś z usuwaniem szablonu. to się usuwa dość szybko póki nie zaschnie całkiem lakier.

Możliwe - zostawiłem go na całą noc, a poza tym chyba za dużo warstw nałożyłem :/ Czyli chwilę po pomalowaniu mam go próbować ściągać? Czym radzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bawiłem się w regenerację ale źle to wychodziło i wkońcu kupiłem taki za 50 zł z przesyłką i działa jak należy a zawsze można przełożyć ten przedni panel na ori:wink:

To też jest jakieś rozwiązanie, ale mnie czeka jeszcze regeneracja innych przycisków - ESP, kubek itp., dlatego wolę się podpytać ;-)

ciepła woda i papier :wink: trochę szlifowania powoli schodzi

Ciepłą wodą i papierem wodnym ściągasz nowy nałożony i pomalowany szablon? Nie schodzi Ci przy tym nowa farba? Ktoś gdzieś pisał o igle - ja próbowałem skalpelem i zepsułem :kwasny:

gdyby tak zrobił to by mu zeszła farba. Ale ,że nie przeczytał o co pytasz to odpowiedział na niezadane pytanie o usuwanie starej farby z włącznika ;)

Lakier musi lekko zaschnąć, tak żeby już się nie "lał" i nie zalał miejsca po szablonie. Jak za bardzo zaschnie to znowu istnieje ryzyko, że za bardzo się przyklei poprzez właśnie warstwę lakieru i wcale nie zejdzie albo zerwiesz więcej niż przykrywa szablon. Ja podobne rzeczy zrywałem skalpelem modelarskim ale zwykła igła spokojnie powinna wystarczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie normalne hehe, byle nie było prześwitów, chociaż po pierwszym malowaniu już ich nie ma. Ile nakładacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche symbole ci się poprzesuwały ale jest OK.

Napewno lepiej wygląda niż było

Tapatalk4

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się ktoś, kto potrafi regenerować wytarte przyciski? Wysłałbym mu na razie sam włącznik do regeneracji. Ja nie daję rady ze zdzieraniem szablonu i nie mam nerwów do tego :kwasny: Później chciałbym zregenerować esp, kubek i wizytownik z pomalowaniem paska na chrom.

Szablony jakieś tam mam :thumbup1:

Kolega zuloo niestety nieobecny na forum od jakiegoś czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam sie do kolegi wyżej ! jest ktoś taki? jeśli nie to zadowole sie szablonami jakby ktoś posiadał na sell ?:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...