Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rocznica ślubu. Może wypad do SPA??


Guzik1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Wielkimi krokami zbliża się do mnie i żony 10-ta rocznica ślubu. Jako że nie chcę "dać ciała" :embarrassed: jak w ubiegłym roku postanowiłem ciut wcześniej pomyśleć nad prezentem dla mojej żonki. Widujemy się raczej tylko w weekendy i dlatego wpadłem na pomysł, żeby zafundować jej (albo obojgu nam) taki weekendowy wypad do jakiegoś fajnego SPA. Może któryś z Was może polecić jakieś fajne i sprawdzone miejsce? W necie jest masa ofert, ale wolałbym raczej coś sprawdzonego. :notworthy: Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perła karkonoszy w Karpaczu :hi:

Ewentualnie Kormoran Wellness&Spa

znajdujący się w Rowach :) oba ośrodki są naprawde warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie próbowałem, ale ośrodki Dr Ireny Eris - jest na Mazurach jeden, czyli stosunkowo niedaleko.

3dniowy weekend dla żony z zabiegami + "zwykły" pobyt dla męża - cenowo całkiem znośne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guzik jak masz dzieci z kim zostawić psa itp na 10rocznicę zabrałbym na jakiś last last minute na 7dni tu tunezji tylk to tyś od osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guzik jak masz dzieci z kim zostawić psa itp na 10rocznicę zabrałbym na jakiś last last minute na 7dni tu tunezji tylk to tyś od osoby

Pytałem narzeczonej :gwizdanie:

Powiedziała, że nie każda kobieta będzie zadowolona z wyjazdu last minute bo nie wiadomo jak z urlopem, może nie mieć zwyczajnie ochoty albo coś innego jej wypadnie (wiadomo co) a i przed wyjazdem trzeba się nalatać. Myślę, że spa to lepszy pomysł. Polecałbym Nałęczów bo Kazimierz jest zapchany, przereklamowany i oklepany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Last minute raczej odpada bo urlopu nie dostanę, a i masa formalności i biegania przy tym jest, a ma to być raczej niespodzianka. Na obecną chwilę to ten wypad do SPA jest chyba najtrafniejszym rozwiązaniem. Sąsiad polecił mi też ten ośrodek: http://www.warszawianka.pl/ Podobno bardzo fajnie. Dziękuję wogóle za pomoc :hi: i zainteresowanie. Dobrze że zostało mi jeszcze trochę czasu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracowałem w warszawiance :tongue4: i moge polecić Ci ten hotelik, napewno będziesz zadowolony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sandra.karpacz.pl/ podobno super, przynajmniej tak twierdzi mój znajomy

do dr. Ireny Eris na mazurach jeździ klient z firmy, jak to sie mówi snobizm pod kontrola

daj znać co wybrałeś i oczywiście jak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos cos polecic z zachodnipomorskiego/nad morzem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny tego typu wątek na Forum i zacząłem się gubic.

Albo macie jakieś tępe żony, albo naprawdę brak Wam podstawowego rozeznania w psychice kobiet.

Jak piszesz, zazwyczaj widujecie sie tylko w weekendy. Chcesz jej zafundować mięśniaka masującego jej ciało, jakieś tam dziwne kąpiele, parówki , a Ty w tym czasie będziesz siedział przy basenie sącząc drinki.

no faktycznie pokażesz w ten sposób swojej żonie, że te 10 lat to nie była pomyłka.

Przy tak rzadkich chwilach spędzanych razem Twoja kobieta nie potrzebuje niczego innego, niż właśnie te chwile spedzane razem. Niech to będzie wspólna wycieczka, może piknik za miastem, a może po prostu romantyczna kolacja w restauracji. Nie ważne. Ważne, żebyście zrobili to razem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz jej zafundować mięśniaka masującego jej ciało, jakieś tam dziwne kąpiele, parówki

Spa kolego, to nie tylko to o czym piszesz. Nie siedzisz też na zabiegach całe 2-3 dni. Jest masa czasu na zwiedzanie, wspólne spacery i inne rzeczy.

Albo macie jakieś tępe żony, albo naprawdę brak Wam podstawowego rozeznania w psychice kobiet.

Ja znam swoją żonę i właśnie dlatego postanowiłem wdrożyć w życie taki a nie inny pomysł. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz jej zafundować mięśniaka masującego jej ciało, jakieś tam dziwne kąpiele, parówki

Spa kolego, to nie tylko to o czym piszesz. Nie siedzisz też na zabiegach całe 2-3 dni. Jest masa czasu na zwiedzanie, wspólne spacery i inne rzeczy.

Albo macie jakieś tępe żony, albo naprawdę brak Wam podstawowego rozeznania w psychice kobiet.

Ja znam swoją żonę i właśnie dlatego postanowiłem wdrożyć w życie taki a nie inny pomysł. :hi:

W sumie to masz rację. Ważne, żebyś trafił :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPA jak najbardziej ale romantyczna kolacja z szampanem musi być, to kobiety lubią najbardziej i jakieś kwiatuszki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolacja romantyczna+kwiaty+wino= sto procent sukcesu :buziak: [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 14:41_________________________________________________ja na SPA moje Maleństwo z Kochaną Teściową i Siostrą wysyłąm-takie wakacje dla mnie oczywiście :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na SPA moje Maleństwo z Kochaną Teściową i Siostrą wysyłąm-takie wakacje dla mnie oczywiście :polew:

I tylko w takim kontekście rozumiem taki prezent :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...