Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi po głowie takie koło jak u Ciebie. :kox: Zaebiście się na nich furka prezentuje! :good::kox:

Opublikowano

eee. to ja ci przeloze znaczek Q

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

spotkanie u nas, :)

Bo jaj Haneczke wezme na chałpy to o 19 trza wracac.

A tak to u nas Ize położymy na Kanapie i niech Se leży :)

Opublikowano
  • Autor

Ja Cię przełożę :polew:

Znajdę listwę będziemy myślęć.

Akjam dzięki. I tak przy Twojej furze to moja jest kocmułuch :doh: i golas okrutny ale poczekaj z 10 tat i Cię dojdę. :whistling:

Opublikowano

Tylko nie zakładaj drewna :facepalm::facepalm::facepalm:

A kawy nie da się zapomnieć:polew::polew::polew:

Opublikowano

No Marcinku ładnie lecisz do przodu :decayed::good:

Opublikowano
czesc kolego.

2.0T jesli chodzi o konie to szału NIMA

Jesli chodzi o spalanie jest bajka. na trasie z łodzi po sylwestrze 6.8l/100 predkość do 120.

na mieście nie więcej niż 11

częśći?

nie wiem nic jeszcze nie robiłem :D będę wymieniał napinacz łańcuszka rozrządu koszt. 250 w porównaniu do 1.8T 1000zł :) Marcin coś wie o tym :)

dzieki :) a oleju nie bierze ponad normę ?

Opublikowano

nie. z olejem cacy!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wspomnienie lata :kox::kox:

rs1.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Marcin to jest 19 tak ? jak tam różnica między 18 a 19 ? kiedyś przechodziłem z 17 na 18 i niby to było tylko z 45 na 40 ale było czuć różnicę :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Marcin to jest 19 tak ? jak tam różnica między 18 a 19 ? kiedyś przechodziłem z 17 na 18 i niby to było tylko z 45 na 40 ale było czuć różnicę :kwasny:
między 17 a 19 jakaś różnica jest- najbardziej chyba na szerokości koła czuć 7.5 a 9J :decayed::decayed:.

zła guma jest bo 235- teraz założyłbym i pewnie za rok dwa wpadną jakieś dobry 225/35.

Opublikowano

I daj to trochę niżej Panie Marcin co wy takimi kozami śmigacie:facepalm::decayed:

Opublikowano

I kto to mówi ten co na 18` tyle czasu jeździł:bag:

Opublikowano
I daj to trochę niżej Panie Marcin co wy takimi kozami śmigacie:facepalm::decayed:

czepiasz sie:grin::grin::grin:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
  • Autor
I daj to trochę niżej Panie Marcin co wy takimi kozami śmigacie:facepalm::decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew: w końcu możesz to powiedzieć :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

jak juź masz koło słuszne tylko wąskie :whistling::whistling:

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

i zbieram graty na nowego moda

mms_img_845147342.jpg

Opublikowano

no i prosze będzie clh , drl i auto światła:decayed:

Opublikowano
  • Autor
no i prosze będzie clh , drl i auto światła:decayed:
od Żony :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
no i prosze będzie clh , drl i auto światła:decayed:
od Żony :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

:slina::slina: taka żona to skarb:slina::slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.