Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

Muszą być z czerwonym wyświetlaczem + czerwone podświetlenie klawiszy.Na rynku jest bardzo mały wybór przy takich wymaganiach.

Biorąc pod uwagę czerwone podświetlenie wszystkiego co mam na desce w mojej Audiolce kupiłem Blaupunkt SantaCruze z 16 kolorami wyświetlania :

http://allegro.pl/item143785600_blaupunkt_santa_cruz_mp36_nowe_gwarancja_fvat_.html

i oczywiście ustawiłem wyswietlanie na czerwono - piekna sprawa.

Wściekle to wygląda ale robi dobre wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartass_1, Z tego względu, że szukam dobrego Alpine do swojego audio zapytam czy w tym sprzedanym radyjku było wyjście na Equalizer zewnętrzny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wszystko Ci pisze.. To radyjko ma wyjscie Ai-Net uniwersalne Alpine, mozesz podlaczyc wiele urzadzeń Alpine, ktore posiadaja takie wyjscie, np Procesor, Zmieniarke itp. To radio ma equalizer i nie trzeba dodatkowego. Masz pelna regulacje w zakresie od 40hz do 15khz i nachylenie zboczy do kazdej czestotliwoci ! :) dodtakowo masz regulacje fazy suba, sterowanie nim, korekcje czasowa, opoznienie kazdego glosnika, filtry HP I LP Wszystko czego dusza zapragnie ! odezwij sie na gg to pogadamy o tym radiu dla Ciebie

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clarion 838 ustawiony na czerwono:) , alpinki tez są niezłe 9812 ładnie się komponowała - ale brzmienieowo clark jest dla mnie lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JV KD-SH909RB, czarne i z czerwonym podświetlaniem. O możliwościach nie będę pisał, bo ten kto się zna, wie z czym to się je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyn zgodzisz sie ze mna , ze design to juz kwestia gustu :) jednym sie podoba, drugim nie.. Przykladem na to moze byc nakamichi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra a estetyka....w kazdym innym aucie mialem radio nie ori, natomiast deska w A4 jest tak rozplanowana ze poprostu inne nie pasuje

Nie obraź się Murzyn, ale pieprzysz od rzeczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...