Treść opublikowana przez Lukas
-
Niefirmowe diody LED w lampach - czy to legalne?
no i chyba o ilosci tego swiatla
-
Podgrzewane lusterka
pewnie Hugo wie a jak nie w kodach to czekamy na zime :razz:
-
Jak rozkodować fabryczne radyjko??? PROBLEM JUŻ ROZWIĄZANY!!
ja swoje u speca rozkodowalem za 50 zeta a wiec mysle ze za 60 to promocja nawet jak na aso
-
Niefirmowe diody LED w lampach - czy to legalne?
Ledy nie sa legalne no chyba ze nie beda sie mocno odrozniac np. kolega mial niebieskie ledy w postojowkach i dowod stracil ja mialem biale i nic nie mowili
-
podświetlenie zapalniczki i popielniczki
uwazam ze powinno wystarczyc http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=367&highlight=zapalniczka
-
Strefa Śmiechu
- Podgrzewane lusterka
nie ma kontrolek no chyba ze ta od podgrzewania tylnej szyby najlepiej to sprawdzic na kodach wyposazenia- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a nie kolege bienio :?:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chemik kupi ta padake od adamooo i bedzie klubowicz pelna geba :mrgreen:- Wygaszacz ekranu AUDI
na stronie audi.pl w multimediach sa tapety i wygaszacze jesli o to chodzi- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli dopiero za 3 tyg bede potraktowany hakowo no albo w poniedzialek kulka miedzy oczy i do piachu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie prosze zglaszac sie kto chce jaki model oczywiscie oprocz adamooo dzieki uprzejmosci Hugo mamy dobre ceny i musimy tak samo wygladac na spotach Murzyn obiecal nam wyrezac na nich z tylu logo a wiec kto jest chetny :?: http://www.allegro.pl/search.php?string=r%C3%B3%C5%BCowe+polo&category=1455 ps. czy adamooo ma w nowym pojezdzie hak bo cos czuje ze bede na nim przeciagniety w najblizszy wtorek- czy to inspekcja olejowa?
ale szpak od 98 to z deski a kolega pisze ze vagiem nie mogl (tylko ze to musi sie dac)- Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widze ze znowu bedzie trzeba wyrezac jakals miejsowke do proby A4 bo cos czuje ze Poziek bedziesz mial ciezko teraz- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no zartuje dobry wybor tomboy to sa jedyne 2 sluszne mozliwe silniki w A4 1,9 i 1,8 (o 3,0 i 6,0 nie mowie bo to marzenia )- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a czyli ta padaczke z 1,8T- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to wkoncu Tomboy ktora to A4 :?: bo juz sie pogubilem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ONO pamietaj ze masz wrocic do poniedzialku bo idziemy w pierwszej lini ataku a i uwazaj w samolocie na facetow w turbanach i murzynow juz na miejscu- odbior koszulek...ocena, uwagi
no ja jeszcze kilka eLek czarnych i bedzie mozna sprawe close- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a roznie np. testujemy nowe nabytki klubowe lub od czasu do czasu dajemy sie zamknac w parkingu w MM- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bienio wlasnie mialem ci pisac na gg ze moze bys sie pojawil na spocie a tu ciach i sam sie zglaszac a chrzest to tylko autko odczuje :mrgreen:- Strefa Śmiechu
mistrz zimnego lokcia- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hhacek brak snu robi swoje hhacek cos mi żółw mowil ze niewiadomo czy bedziecie w poniedzialek na spocie bo ty nie wiesz czy sie wyrobisz a wiesz ze musisz- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no bryk to bylo 8 razem z A6 ale zawsze to OOOO takze jeszcze 6 sztuk i bijemy rekord polski czekamy tylko na tomboya i adasia - Podgrzewane lusterka