Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Widzicie podpis Tomboy chyba bedzie mial potencjal mocy jazde probna juz sobie zamowilem tylko Tomboy ty za duzo wazysz to ja sam :mrgreen:
  2. O prosze to Norbi jednak zyje :mrgreen:
  3. ale to jak adamooo nas tez zabierasz chyba sam nie bedziesz tam pil kto ci bedzie polewal :mrgreen:
  4. adas a kiedy ty tam jedziesz :?:
  5. Tylko zeby tam Chemik nie wpadl w szau bo to Paryz a nie Polska A i jeszcze wazna informacja dla adamooo w Paryzu nie ma bankowatów PZU chyba bedzie lisc
  6. No prosze adas jaka wycieczka z siostra lecisz :mrgreen:
  7. jak najbardziej jestem za ale to juz adamooo musi zadzialac ale on to ma zapiernicz tak jak zawsze
  8. Lukas odpowiedział(a) na Jaro temat w Audi A4/S4 B6
    Wszystko piknie no i quattro tylko felgi jakies wieksze i wszystko ladnie bangla
  9. Obstawiam ze cos ze stanem bo dzwigni to tam nie ma jak regulowac no chyba ze sie myle tam idzie tylko drut do skrzyni i tyle :roll: poprawcie mnie
  10. hmm chetni na jutro to ja, poziek , Kichol, zołw no i moze adamooo to moze cos by bylo z tego jutro bedzie wiadomo
  11. Chyba Ci sie wojtas dzialy pomylimy dzial fun troszke nizej a to cos na klapie gosc ma chyba jakis kompleks
  12. No Poziek czekam zeby zobaczyc w rzeczywistosci
  13. troche juz tego bylo http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=803 http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=1754
  14. Kolego po pierwsze to regulamin :!: a z tym radiem to nie wiem gdzie to przeczytales bo radio takich danych ci nie poda temp jesli nie jest wyswietlana w zegarach (u mine nie ma ) to mozna ja sobie sprawdzic w klimatroniku Przepraszam za OT
  15. My sie z wujkiem Murzynkiem rozliczymy to nasz czlowiek tylko obecnie jest na wygnaniu w zabrzu :mrgreen:
  16. Lukas odpowiedział(a) na wiki temat w Nadwozie i Wnętrze
    Popieram to prowadnice
  17. damy damy a kotletow u adamooo to nie ma no chyba ze 3 kg kartofli to da rade :mrgreen:
  18. kurna pewnie w notatniku wyrezal
  19. ja nie mam zony :razz: do żony piurko2 :razz:
  20. Tomboy ty to pewnie do zony dzwonisz
  21. o wkoncu jakas B7 ladniejsza od ono :mrgreen:
  22. Poziek czekamy az to zainstalujesz wszystko Kichol i jak widziales film :mrgreen: a zonka tez widziala :mrgreen: :?:
  23. heheh plan niewiadow bedzie rozwiazany juz za poł roku :twisted: tajemnicy nie zdradze :razz: ale jakby ktos mial tani hak to KRZYCZEC ale faktycznie ma byc to niewiadow :razz:
  24. to cos masz nie tak bo powinny oba no chyba ze masz jakas limitowane edycje
  25. a no powinien juz byc w wawie tylko ciekawe czy ten kontenerek juz dolecial

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.