Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Poziek jak narazie to w usa siedzi a co do radia to nie ma co szalec z jakimis drogimi te tanie tez tak samo dzialaja nic innego nie odbieraja
  2. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    a czytal pan REGULAMIN bo wydaje mi sie ze nie co do turbo w 2,8 to zapraszam do sprzedam tam kolega ono sprzedaje A6 z taka rzezba
  3. Poziek dzialaj dodalem Ci 4 strony tematu :mrgreen: To kto jutro do imoli jedzie bo pasowalo by rezerwacje zrobic jakals wiem ze ja, adamooo tomboy ono (jak zdazy) no i Zółw ktos jeszcze :?:
  4. Poziek pozwolilem sobie scalic posty moze jak to przeczytasz to ci pomoze ja mam podobne do tego radyjko bo chodzilo mi na wielkosci zeby wlazlo do schowka nad nogami a antena to wiesz jaka bo widziales ono to ma magnesowke i ponoc ostatnio chwalil sie ze ladnie bil rekordy speed i nie spadla nawet jest zdjecie magnesowki ono w albumie. ja jakby co to magnesowkom mowie NIE :razz:
  5. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    to do tej grupy szybkiego reagowania
  6. czas to pieniadz ale godzinka jeszcze nikogo nie zrujnowala mysle :razz:
  7. Panowie dostaniecie baty jak tylko dostane bolida w swoje rece :twisted:
  8. poprostu malina czarny sedanik i niezla sesja to jest to gratuluje
  9. bylem dzisiaj na imoli no i tor jako taki nie za szeroki ale da sie rade ale te gokarty to prawie zlomy w USA jezdzilem na nowencjach chyba w porownaniu do tych no ale generalnie trzeba by sie wczesniej namyslec jak naprawde chcemy jechac i dac rezerwacje bo moze byc problem z taka iloscia osob
  10. adamooo mailby co robic i za czym sie patrzec no ale fakt ruch jak na marszalkowskiej z tymi laskami :mrgreen:
  11. No ja juzem wrocil ze spota bylo nas 3 ale nawet widzielismy spankiego jak przelatywal do chaty szkoda ze nas nie zauwazyl. A co do Tomboya to prawda ma chlopak zdolnosci sikawka umie operowac tylko mu wozu braklo ostatnio to dorabial na autobusie "springer" jest na zdjeciach w albumie Adaś jaki ladny masz avatarek to ta twoja siostra :mrgreen:
  12. Zapraszam kolege do zapoznania sie pierwsze z regulaminem forum nie wiem co kryje sie pod zwyklym nawiewem ale sniezynka to poprostu zalaczenie klimy jak nie umiesz obslugiwac klimatronika to zalacz auto i swiety spokoj
  13. LODY O 14 tam gdzie zawsze a ty Tomboy kupuj ta lancie i dawaj na lody
  14. no to jest nas 3 ciekawe jak tam cyc malinowy ale ten to pewnie pracuje
  15. bo miał powyzej 92 koni pewnie to daletego 5x110 mniejsze moce mialy 4x100
  16. :mrgreen: acha ja tez wyslalem priorytetem poleconym no ale badz dobrej mysli
  17. ono jakby co to ja chetny moge podjechac cos przetracic bo czuje ze na wadze trace :mrgreen:
  18. no to mysle ze za 3 tyg bedzie cos wiem o tym jak wysylalem plyte do krakowa murzynowi 9 dni jechala
  19. oj raczej maja inny i to chyba 4x100 lub 5x110 no chyba ze ten gosc mial inna vectre :roll:
  20. Czyli za tydzien pojawisz sie z nowym nabytkiem :?:
  21. fotosy mozesz dodawać na stronie jak klikniesz odpowiedz to masz na dole "dodaj obrazek do postu" powklejasz fotosy zmieni sie nazwe tematu na imo fotostory i beda chetni do ogladania sam znam nawet takiego no nie adamooo
  22. szkoda ze nie zrobiles fotostory pewnie nie jeden by skorzystał Wydzielilem temat jakby cos to fotostroy jest http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=2784
  23. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    NO to moze to Ci pomoże wyjasnic różnice multitronic http://moto.wp.pl/kat,125,wid,8019600,wiadomosc.html?ticaid=122ab Tiptronic http://www.motoforum.pl/Magazyn/200505/a6_02.html
  24. Poziek ty tu lepiej zbieraj te swoje 4 litery i wracaj ile bedziesz siedzial tam mi wystarczylo 3 tyg :roll:
  25. dodałem ze 3 zdjecia do albumu z nowymi autkami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.